Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Çekmeköy Temizlik

İstanbul, bizim için özel bir şehir ve burada hizmet veriyor olmak bizleri mutlu ediyor. Çekmeköy temizlik kadrosundan bahsedeceğiz ve aynı zamanda firmamızın hangi şehirlerde aktif olduğunu da aktarmaya çalışacağız. Sektöre adım attığımız ilk gün, büyük bir hedef belirledik ve ülkenin dört bir yanına ulaşabileceğimizi düşündük. An itibarıyla incelemelerinizi yaptığınızda bunun mümkün olduğunu sizler de görebiliyorsunuz ve artık 81 ilde bu markanın bayrağını taşıyoruz.

Çekmeköy temizlik ekibi ve diğer tüm ekiplerimizden hizmet almak istediğinizde sizler de hiç tereddüt etmeden web sitemizi kullanabiliyor ve randevularınızı da online olarak oluşturabiliyorsunuz. Tek bir tık ile hizmet alma şansına sahipsiniz ve bu şansı en iyi şekilde değerlendireceğinizi de çok iyi biliyoruz.

Çekmeköy temizlik kadrosunu her geçen gün biraz daha büyütüyor ve bu kadroya eklemeler yapıyoruz. Dilediğiniz zaman onları arayabilir ve hizmet taleplerinizi iletebilirsiniz. Ev ve ofis temizliğinin yanında eşya temizliği ve yıkama hizmeti de sunuyoruz. Dilerseniz bu konunun detaylarına da yine hep birlikte göz atalım ve soru işaretlerini ortadan kaldırmayı deneyelim.

Halı ve Koltuk Yıkama Hizmetleri

Halılarınızın ve koltuklarınızın ne kadar özel eşyalar olduğunu ok iyi biliyoruz. Düzenli bir şekilde temizlenmediği ya da bakım yapılmadığı takdirde bir süre sonra sağlıksız bir görüntüye sahip olacak ve sizleri de mutsuz edecektir. Çekmeköy temizlik ekibimizden bu tür bir hizmet de alabilirsiniz.

Koltuklarınızın ve halılarınızın modeli ne olursa olsun en uygun ve en sağlıklı temizlik çalışması ile birlikte bu ürünleri ilk günkü görüntüsüne kavuşturuyoruz. Sizleri mutlu etmek bizim en önemli görevimizdir ve bunu doğrudan yerine getirmek adına özel bir çaba sarf ediyoruz.

Çekmeköy Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Çekmeköy Böcek İlaçlamaCumhuriyet Mah. Demokrasi Cad. 91/A Çekmeköy Teklif Al
DUAL GRUP – Ev Temizlik ŞirketiSoğukpınar Mah. Ihlamur Cad. 34 Çekmeköy, İstanbulTeklif Al
MFB – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeMimar Sinan Mah. Çavuşbaşı Cad. Serhat Sok. 2 Meysan İş Mrk. K:3 Çekmeköy, İstanbulTeklif Al
ASM GRUP - Dış Cephe YıkamaTaşdelen Mah. Sultan Murat Cad. 15 ÇekmeköyTeklif Al
ÖNLEM - Banka,Hastane,AVM Temizlik HizmetleriMerkez Mah. Narlı Sok. 1 Çekmeköy, İstanbulTeklif Al
Limon - Gündelikçi KadınlarCumhuriyet Mah. Vatan Cad. 13 Çekmeköy, İstanbulTeklif Al
Çözüm - Temizlikçi Personel TeminiMimar Sinan Mah. Yeşilbahçe Sok. 16 D:7 Çekmeköy, İstanbulTeklif Al
ADVISEIST – İnşaat SonrasıÇamlık Mah. Cihan Sok. 28 Çekmeköy, İstanbulTeklif Al
Çekmeköy Halı YıkamaGüngören Mah. Zerdali Sok. 21/A Çekmeköy Teklif Al
Çekmeköy Kuru TemizlemeMimar Sinan Mah. Bosna Cad. 1 Beşyıldız AVM ÇekmeköyTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Çekmeköy ev temizliği şirketleri nelerdir?

Çekmeköy şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Çekmeköy temizlik firmasını size yönlendirelim.

Çekmeköy ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Çekmeköy değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Çekmeköy şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Çekmeköy şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Çekmeköy ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Çekmeköy ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Çekmeköy Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Çekmeköy Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Çekmeköy ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Çekmeköy ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL