Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Çeşme Temizlik

Ev, ofis, inşaat sonrası, bina ve daha birçok farklı kategoride temizlik hizmeti sunan ender firmalardan biri olarak buradayız. Çeşme temizlik hizmeti almak isteyen Çeşme sakinleri bizi tercih etmeye devam ediyor ve bu durumdan fazlasıyla memnunuz. İncelemelerinizi yaptığınızda temizlike.com adresinin bu sektör için ne denli önem arz ettiğini sizler de daha net bir şekilde fark etmiş olacaksınız.

Yaşam alanlarınızın düzenli olarak temizlenmesi ve bu eylemin profesyonel bir kadro tarafından gerçekleştirilmesi gerçekten çok önemli. Bunun farkındayız ve elimizden gelenin çok daha fazlasını ortaya koymak adına sizlere hizmet sunuyoruz. Çeşme temizlik ekibi ile hemen şimdi iletişim kurabilir ve sizler de randevu taleplerinizi doğrudan iletebilirsiniz.

Kalabalık bir kadro ile yolumuza devam ediyor ve gün içerisinde bize verilen adreslerin tamamını ziyaret etmeye gayret gösteriyoruz. Bu çabanın karşılığını ise ekonomik rakamlar ile alıyoruz. Evet yanlış duymadınız! Çeşme temizlik, yüksek rakamlar ile hizmet veren ve bütçelerinizi sarsan bir ekip asla değildir. Tam aksine, uygun fiyatlar ile hizmet vererek sizleri ekonomik olarak da rahatlatmak istiyoruz.

Temizlike.com adresini online olarak inceleyip detaylara göz attığınız takdirde bu konuda ne kadar ciddi ve gerçekçi olduğumuzu sizler de net bir şekilde fark etmiş olacaksınız.

Hızlı İletişim

Bir temizlik firmasından hizmet almak istediğinizde özellikle iletişim konusunda büyük sıkıntı yaşayabiliyorsunuz. Çeşme temizlik olarak bu sıkıntıyı ve engeli ortadan kaldırmak adına buradayız… Randevularınızı çağrı merkezi çalışanlarımız aracılığı ile değil, online olarak alabiliyorsunuz ve bu konuda da şanslı olduğunuzu düşünüyoruz.

Zaman kaybetmiyor ve taleplerinizi doğrudan iletebiliyorsunuz. Diğer detaylar için hemen şimdi online inceleme başlatabilir ve soru işaretlerinden kurtulabilirsiniz.

Çeşme Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Çeşme Böcek İlaçlamaBuca Osb Mah. 2/21 Sok. 14/B Buca, İzmirTeklif Al
Erbey – Ev Temizlik ŞirketiAlaçatı Mah. 16095 Sok. 19 Çeşme, İzmirTeklif Al
Çeşme Halı Yıkamaİsmet İnönü Mah. 2034 Sok. Kaymakam Yücel Pasajı Dk:10 Çeşme, İzmirTeklif Al
Çeşme Kuru Temizlemeİsmetpaşa Mah. 6000 Sok. 8/A Alaçatı, Çeşme, İzmirTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Çeşme ev temizliği şirketleri nelerdir?

Çeşme şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Çeşme temizlik firmasını size yönlendirelim.

Çeşme ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Çeşme değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Çeşme şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Çeşme şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Çeşme ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Çeşme ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Çeşme Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Çeşme Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Çeşme ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Çeşme ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL