Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Çiğli Temizlik

Evlerinizin ve ofislerinizin düzenli olarak temiz tutulmasını ve bakıma alınmasını istiyorsanız eğer bunu profesyonel bir ekip ve firma ile yerine getirmek kesinlikle çok daha doğru olacaktır. Bu sektöre karşı büyük bir ön yargı içerisinde olduğunuzu biliyoruz ancak Çiğli temizlik ekibi olarak bu ön yargıyı ortadan kaldırmak adına buradayız.

Çiğli temizlik ekibinden hizmet aldığınızda sizler de neden bu kadar iddialı olduğumuzu daha iyi anlayacaksınız. Kurum içi eğitim desteği ile birlikte çalışma arkadaşlarımız yaşam alanlarınızı daha özel bir seviyeye taşıyor ve bunun için yüksek rakamlar ödemenize de gerek kalmıyor. Yaptığı işi öncelikle kendi beğenen ve bu alanda deneyim sahibi olan çok özel isimler ile birlikte hareket ediyoruz.

Bu ekibi tanımak ve onlar hakkında bilgi almak isterseniz eğer sizler de hiç tereddüt etmeden temizlike.com adresine göz atabilir ve sorularınıza daha hızlı bir şekilde yanıt alabilirsiniz. Bu sektörde hizmet veren diğer firma ve ekiplerden bir adım daha önde olduğumuzu düşünüyoruz. Kısa süre içerisinde sektörün zirvesine yerleştik ve hali hazırda sahip olduğumuz konumu korumayı başarıyoruz.

Çiğli temizlik ve yine İzmir’in tüm ilçelerinde sürdürdüğümüz temizlik çalışmaları için sizler de taleplerinizi iletebilir ve ekip arkadaşlarımızı yaşam alanlarınıza davet edebilirsiniz. Her geçen gün daha kalabalık bir kitleye ulaşıyor ve onları da memnun etmeyi başarıyoruz.

Bu başarıya sizler de ortak olabilir ve uygun rakamlar eşliğinde hizmet alabilirsiniz. Sizleri memnun etmek ve bunu da çok uygun rakamlar ile yerine getirmek adına buradayız. Fiyat istemek için de yine dijital dünyayı kullanabilir ve fiyatlar konusunda da kısa süre içerisinde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çiğli Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Çiğli Böcek İlaçlamaİnönü Mah. 9502/7 Sok. Çiğli, İzmirTeklif Al
Power Clinic – Ev Temizlik ŞirketiAosb Mah. 10016. Sok. 76 Atatürk OSB Çiğli, İzmirTeklif Al
Ege Özel – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeAosb Mah. 10041. Sok. 13 Atatürk OSB Çiğli, İzmirTeklif Al
Çibel - Temizlikçi Personel Teminiİstasyonaltı Mah. 8261 Sok. Kahya Apt. D:5 Çiğli, İzmirTeklif Al
Çiğli Halı YıkamaUğur Mumcu Mah. 8971 Sok. 4 Çiğli, İzmirTeklif Al
Çiğli Kuru TemizlemeAtaşehir Mah. 8211/2 Sok. 9/D Çiğli, İzmirTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Çiğli ev temizliği şirketleri nelerdir?

Çiğli şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Çiğli temizlik firmasını size yönlendirelim.

Çiğli ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Çiğli değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Çiğli şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Çiğli şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Çiğli ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Çiğli ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Çiğli Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Çiğli Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Çiğli ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Çiğli ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL