Profesyonel Temizlik
Temizlik Bizden
Beğeni Sizden

Türkiye'nin 1 Numaralı Temizlik Şirketi

HİZMET AL

Çorum Temizlik

Temizlik yapmak için zaman bulamıyor ve eve yorgun dönüyorsanız, sizler de online randevu ile birlikte personel seçimi yapabilir ve düzenli olarak temizlik hizmeti alabilirsiniz. Çorum temizlik ekibinde yer alan arkadaşlarımızdan dilediğinizi seçebiliyor ve belirleyeceğiniz tarihlerde temizlik hizmeti alabiliyorsunuz. Bu ayrıcalığı sunan ender firmalardan bir tanesi olduğumuzu da hatırlatmak isteriz ve zaten sektörü incelediğinizde bunu sizler de daha net bir şekilde görecek ve bizimle aynı düşüncelere sahip olacaksınız.

Çorum temizlik hizmetlerinde profesyonel bir şekilde hareket etmeyi hedefliyor ve bunu da kısa süre içerisinde yerine getirmeye çalışıyoruz. Beklentilerinize yanıt vermek adına ekibimizi büyüttük ve artık daha geniş bir hizmet haritasına sahibiz. 81 ile devam eden çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi almak için temizlike.com adresini incelemeniz yeterli olacaktır.

Sektördeki diğer firmalara kıyasla daha vizyonlu şekilde hareket ediyor ve tecrübelerimizi de eksiksiz bir şekilde çalışmalarımıza aktarıyoruz. Firmamızı tanımaya başladığınız andan itibaren sizler de ne demek istediğimizi daha iyi anlayacak ve düzenli hizmet için harekete geçeceksiniz.

Profesyonel Temizlik, Uygun Fiyat

Temizlik hizmeti almak için servet ödemenizi istemiyoruz. Bunu talep eden firmalardan uzak durmanız kesinlikle sizlerin lehine olacak ve taleplerinize yanıt verecektir. Çorum temizlik kadromuz, yaşam alanlarınızı kusursuz bir şekilde teslim ediyor ve bunun için de uygun rakamlar talep ediyor.

Sizler de yaşam alanlarınızın daha sağlıklı bir görüntüye sahip olmasını isterseniz eğer hemen şimdi online olarak taleplerinizi iletebilir ve adımlarınızı bir an önce atabilirsiniz. Profesyonel temizliği en uygun fiyatlar eşliğinde sunan firmamız, kapılarını sizlere de aralamış durumda ve ne zaman isterseniz bu çalışmalar için randevu alabiliyorsunuz. Diğer tüm detaylar için personelimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.
Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Çorum Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Çorum Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Çorum Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları denildiğinde akla ilk gelen Temizlike.com'un Çorum Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları burada.
Oda Sayısı Çorum Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları
1 + 0 100 TL
1 + 1 120 TL
2 + 1 140 TL
3 + 1 170 TL
4 + 1 200 TL
5 + 1 250 TL