Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Temizlik yapmak için zaman bulamıyor ve eve yorgun dönüyorsanız, sizler de online randevu ile birlikte personel seçimi yapabilir ve düzenli olarak temizlik hizmeti alabilirsiniz. Çorum temizlik ekibinde yer alan arkadaşlarımızdan dilediğinizi seçebiliyor ve belirleyeceğiniz tarihlerde temizlik hizmeti alabiliyorsunuz. Bu ayrıcalığı sunan ender firmalardan bir tanesi olduğumuzu da hatırlatmak isteriz ve zaten sektörü incelediğinizde bunu sizler de daha net bir şekilde görecek ve bizimle aynı düşüncelere sahip olacaksınız.

Çorum temizlik hizmetlerinde profesyonel bir şekilde hareket etmeyi hedefliyor ve bunu da kısa süre içerisinde yerine getirmeye çalışıyoruz. Beklentilerinize yanıt vermek adına ekibimizi büyüttük ve artık daha geniş bir hizmet haritasına sahibiz. 81 ile devam eden çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi almak için temizlike.com adresini incelemeniz yeterli olacaktır.

Sektördeki diğer firmalara kıyasla daha vizyonlu şekilde hareket ediyor ve tecrübelerimizi de eksiksiz bir şekilde çalışmalarımıza aktarıyoruz. Firmamızı tanımaya başladığınız andan itibaren sizler de ne demek istediğimizi daha iyi anlayacak ve düzenli hizmet için harekete geçeceksiniz.

Profesyonel Temizlik, Uygun Fiyat

Temizlik hizmeti almak için servet ödemenizi istemiyoruz. Bunu talep eden firmalardan uzak durmanız kesinlikle sizlerin lehine olacak ve taleplerinize yanıt verecektir. Çorum temizlik kadromuz, yaşam alanlarınızı kusursuz bir şekilde teslim ediyor ve bunun için de uygun rakamlar talep ediyor.

Sizler de yaşam alanlarınızın daha sağlıklı bir görüntüye sahip olmasını isterseniz eğer hemen şimdi online olarak taleplerinizi iletebilir ve adımlarınızı bir an önce atabilirsiniz. Profesyonel temizliği en uygun fiyatlar eşliğinde sunan firmamız, kapılarını sizlere de aralamış durumda ve ne zaman isterseniz bu çalışmalar için randevu alabiliyorsunuz. Diğer tüm detaylar için personelimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Çorum Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Asos Grup – Gündelikçi TemizlikçilerGülabibey Mah.Ata Cad. No:103/A ÇORUMTeklif Al
Hak - Ofis ve Ev Temizlik ŞirketiUzunkavak Mahallesi Özgür Evler 39.Sokak No: 13/1Teklif Al
Kristal - İşyeri Temizlik FİrmasıÜçtutlar, Ihlamur Sk. No:5/6, 19100 MTeklif Al
Öz Göktuğ İlaçlama ve DezenfektasyonGülabibey Mahallesi Ata Cd. No:91/B Merkez/ÇorumTeklif Al
Fabrika Halı YıkamaMimar Sinan Mah, Küçük Sanayi Sitesi 44. Sokak No:20, 19040Teklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Çorum ev temizliği şirketleri nelerdir?

Çorum şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Çorum temizlik firmasını size yönlendirelim.

Çorum ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Çorum değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Çorum şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Çorum şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Çorum ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Çorum ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Çorum Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Çorum Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Çorum ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Çorum ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL