Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Çubuk Temizlik

Temizlik hizmetlerinde birtakım hedefler ile yola çıktık ve uzun süredir sektörün en çok tercih edilen firmasıyız. Bunu başarmak elbette kolay olmadı ve bir hayli zorlu bir süreci geride bıraktığımızı düşünüyoruz. İnsanlar, temizlik hizmetleri için servet ödemek istemiyorlar ve daha da önemlisi aldıkları hizmetin tatmin edici olmasını talep ediyorlar. Çubuk temizlik ekibimiz de tam olarak bunu yerine getiriyor ve fayda sağlamak adına elinden gelenin çok daha fazlasını yapıyor.

Çubuk temizlik ekibimiz ile tanıştığınızda ve daha da önemlisi bu ekipten hizmet aldığınızda sizler de neden övgü dolu sözler ile bahsettiğimizi daha iyi anlayacak ve bizimle aynı düşüncelere sahip olacaksınız. Kendilerini geliştirmek adına çok fazla çalışan ve aynı zamanda kurum içi eğitim desteği alan bu kadroyu sizlere de bir kez daha tavsiye ediyoruz.

Çubuk temizlik çalışmalarını incelemek isterseniz eğer temizlike.com üzerinden gerekli detaylara kolayca ulaşabilirsiniz. Fark yaratan bir çalışma sistemine sahip olduğumuzu tespit etmeniz pek de zor olmayacaktır ve bu konuda fazlasıyla başarılı olduğumuzu düşünüyoruz.

Uygun Fiyat Garantisi

En çok güvendiğimiz konulardan bir tanesi de kesinlikle budur. Çubuk temizlik ekibinden alacağınız hizmetlerde en uygun rakamları ödeyeceksiniz ve bu konuda kendimize fazlasıyla güveniyoruz. Detayları incelediğinizde ve daha da önemlisi online olarak fiyat istediğinizde bunu sizler de daha somut bir şekilde göreceksiniz. Beklentilerinize rakamsal olarak da yanıt verme niyetindeyiz ve bu düşüncemizi de kanıtlamaya devam ediyoruz.

Randevu almak ya da fiyat istemek için kullanacağınız temizlike.com adresi bu bağlamda sizlere en iyi şekilde yardımcı oluyor ve taleplerinize yanıt veriyor. Hemen şimdi bu deneyime tanıklık edebilirsiniz.

Çubuk Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Çubuk Böcek İlaçlamaYıldırım Beyazıt, Naim Sk. no : 26 D:1, 06760 Çubuk/AnkaraTeklif Al
Uzman Grup – Ev Temizlik ŞirketiYıldırım Beyazıt Mah. Berat Cad. 4/A Çubuk, AnkaraTeklif Al
Kristal – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeCumhuriyet Mah. Mesaj Sok. 14 Dk:12 Çubuk, AnkaraTeklif Al
Mert - Gündelikçi KadınlarCumhuriyet Mah. Başak Sok. 38/B Çubuk, AnkaraTeklif Al
ÇUBUK BELEDİYE BAŞKANLIĞI - Temizlikçi Personel TeminiCumhuriyet Mah. Yeşilyurt Sok. 1 Çubuk, AnkaraTeklif Al
Çubuk Halı YıkamaEsenboğa Merkez Mah. Aynalı Sok. 1 Çubuk, AnkaraTeklif Al
Çubuk Kuru TemizlemeYavuzselim Mah. Hükümet Cad. 13/C Çubuk, AnkaraTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Çubuk ev temizliği şirketleri nelerdir?

Çubuk şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Çubuk temizlik firmasını size yönlendirelim.

Çubuk ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Çubuk değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Çubuk şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Çubuk şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Çubuk ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Çubuk ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Çubuk Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Çubuk Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Çubuk ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Çubuk ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL