Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Çukurova nüfus olarak Adana’nın en kalabalık ilçesidir. Adana Çukurova tüm sosyoekonomik açılardan gelişmiş bir yerleşmedir, bundan dolayıdır ki temizlik sektörünün hizmet sunduğu ve önem atfettiği alanların da başına çekmektedir.

Çukurova ev temizliği yaptırmak isteyenler  Huzurevleri Mah. 77132. Sok. Cemile Sanrı Apt. A Blok K:Zemin Çukurova, Adana adresinde yer alan Ay Beyaz temizlik şirketine 03222399966 iletişim numarasından ulaşabilirler.

İşyeri temizliği yaptırmak isteyenler Toros Mah. 78082. Sok. 7 Bingöllüler Apt. A Blok K:Zemin Çukurova, Adana adresinde yer alan Damla temizlik şirketi ile irtibat kurabilirler. Mevcut telefon numarası 03222338688 olarak sistemde kayıtlıdır, Zübeyde Koç yetkili kişidir.

Temizlike.com sitemizden böcek ilaçlama hizmeti de talep edebilirsiniz. Adana Çukurova böcek ilaçlama firmaları arasında talep görenler arasında HCR böcek ve haşere ilaçlama gelmektedir. Toros Mah. Mehmet Kartal Blv. 11/B Ozan 2 Apt. Çukurova, Adana adresine giderek ya da 03222140111 telefon numarasından ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Çukurova halı yıkama ve koltuk silme hizmeti için Güzelyalı Mah. 81196 Sok. 1 Şebnem Plaza K:Zemin Çukurova, Adana  adresinde yer alan  Nitro  halı yıkama şirketinden   03222340011 iletişim numarasından irtibat kurabilirsiniz.

Çukurova’de kuru temizleme hizmeti veren My Dry Kuru Temizleme, Güzelyalı Mah. Uğur Mumcu Blv. Canoğlu Apt. K:Zemin Çukurova, Adana adresinde yer almaktadır. 03222313040 numarasını arayarak iletişim kurabilirsiniz. Diğer hizmet noktalarını aşağıdaki verdiğimiz tablodan da ulaşabilirsiniz.

Çukurova Temizlik Firmaları

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Çukurova Böcek İlaçlamaMahfesığmaz Mah. Adnan Kahveci Blv. Akköse Apt. A Blok K:2 D:6 Çukurova, AdanaTeklif Al
SIR – Ev Temizlik ŞirketiToros Mah. 78148 Sok. Kerem Apt. Çukurova, AdanaTeklif Al
Anadolu – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeYurt Mah. 71441 Sok. Çukurova, AdanaTeklif Al
GÜRSES - Banka,Hastane,AVM Temizlik HizmetleriHuzurevleri Mah. 77135. Sok. 5 Ata Apt. Çukurova, AdanaTeklif Al
Çukurova Halı YıkamaToros Mah. Barış Manço Blv. 4/E Çukurova, AdanaTeklif Al
Çukurova Kuru TemizlemeGüzelyalı Mah. Turgut Özal Cad. 81106. Sok. Çukurova, AdanaTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Çukurova ev temizliği şirketleri nelerdir?

Çukurova şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Çukurova temizlik firmasını size yönlendirelim.

Çukurova ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Çukurova değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Çukurova şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Çukurova şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Çukurova ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Çukurova ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Çukurova Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Çukurova Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Çukurova ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Çukurova ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL