Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Dalaman nüfus olarak Muğla’nın en kalabalık ikinci ilçesidir. Muğla Dalaman tüm sosyoekonomik açılardan gelişmiş bir yerleşmedir, bundan dolayıdır ki temizlik sektörünün hizmet sunduğu ve önem atfettiği alanların da başına çekmektedir.

Dalaman ev temizliği yaptırmak isteyenler  Orhaniye Mah. İsmet Çatak Cad. 20/D (Eren Sitesi) Muğla Merkez, Muğla adresinde yer alan İzmirlioğlu temizlik şirketine 02522127933 iletişim numarasından ulaşabilirler. İşyeri temizliği yaptırmak isteyenler Şeyh Mah. Cumhuriyet Cad. 5 D:2 Menteşe, Muğla adresinde yer alan  Uçbeyi   temizlik şirketi ile irtibat kurabilirler. Mevcut telefon numarası 02522125057   olarak sistemde kayıtlıdır, Zeynel Abidin Gezici yetkili kişidir.

Temizlike.com sitemizden böcek ilaçlama hizmeti de talep edebilirsiniz. Muğla Dalaman böcek ilaçlama firmaları arasında talep görenler arasında Muğla belediyesi böcek ve haşere ilaçlama gelmektedir. Emirbeyazıt Mah. Uğur Mumcu Cad. 14 Menteşe, Muğla adresine giderek ya da 4444801 telefon numarasından ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Dalaman halı yıkama ve koltuk silme hizmeti için Karaçalı Mah. Atatürk Cad. 176 Dalaman, Muğla adresinde yer alan  Işıl  halı yıkama şirketinden   02526922500 iletişim numarasından irtibat kurabilirsiniz.

Dalaman’da kuru temizleme hizmeti veren Yaren kuru temizleme, Tepe Mah. 31 Sok. 25/B Marmaris, Muğla adresinde yer almaktadır. 02524133216 numarasını arayarak iletişim kurabilirsiniz. Diğer hizmet noktalarını aşağıdaki verdiğimiz tablodan da ulaşabilirsiniz.

Dalaman Temizlik Firmaları

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Dalaman Böcek İlaçlamaBeşköprü Mah. Cumhuriyet Cad. Ortaca, MuğlaTeklif Al
Şeffaf – Ev Temizlik ŞirketiTerzialiler Mah. Tarım Sok. 20 Ortaca, MuğlaTeklif Al
Ecem Grup – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeAtatürk Mah. Atatürk Blv. Ortaca, MuğlaTeklif Al
Dalaman Halı YıkamaMerkez Mah. Gazi Blv. 2 Dk:1 Dalaman, MuğlaTeklif Al
Dalaman Kuru TemizlemeMerkez Mah. Cengiz Topel Cad. 79/A Dalaman, MuğlaTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Dalaman ev temizliği şirketleri nelerdir?

Dalaman şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Dalaman temizlik firmasını size yönlendirelim.

Dalaman ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Dalaman değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Dalaman şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Dalaman şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Dalaman ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Dalaman ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Dalaman Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Dalaman Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Dalaman ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Dalaman ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL