Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Darıca nüfus olarak Kocaeli’nın en kalabalık üçüncü ilçesidir. Kocaeli Darıca tüm sosyoekonomik açılardan gelişmiş bir yerleşmedir, bundan dolayıdır ki temizlik sektörünün hizmet sunduğu ve önem atfettiği alanların da başına çekmektedir.

Darıca ev temizliği yaptırmak isteyenler  Fevziçakmak Mah. Aliye Sok. 7 Darıca, Kocaeli adresinde yer alan İlkin temizlik şirketine 02626445215 iletişim numarasından ulaşabilirler.

İşyeri temizliği yaptırmak isteyenler Kazımkarabekir Mah. Rauf Orbay Cad. 34 Dk:1 Darıca, Kocaeli adresinde yer alan  DORU temizlik şirketi ile irtibat kurabilirler. Mevcut telefon numarası 02626563040  olarak sistemde kayıtlıdır, Sema Yusuf yetkili kişidir.

Temizlike.com sitemizden böcek ilaçlama hizmeti de talep edebilirsiniz. Kocaeli Darıca böcek ilaçlama firmaları arasında talep görenler arasında Pakiş böcek ve haşere ilaçlama gelmektedir. Zincirlikuyu Mah. Kahveciler Sok. 12/A Darıca, Kocaeli adresine giderek ya da 4448431  telefon numarasından ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Darıca halı yıkama ve koltuk silme hizmeti için Emek Mah. Birdal Sok. 3 Darıca, Kocaeli  adresinde yer alan  BAYRAMOĞLU  halı yıkama şirketinden   05393658166  iletişim numarasından irtibat kurabilirsiniz.

Darıca’da kuru temizleme hizmeti veren Ayşe Teyze kuru temizleme, Köseköy, İstasyon Mah. Fırın Sok. 5 İzmit, Kocaeli adresinde yer almaktadır. 02623735940 numarasını arayarak iletişim kurabilirsiniz. Diğer hizmet noktalarını aşağıdaki verdiğimiz tablodan da ulaşabilirsiniz.

Darıca Temizlik Firmaları

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Darıca Böcek İlaçlamaNenehatun Mah. Akçacağ Sok. 17 Darıca, KocaeliTeklif Al
– Ev Temizlik ŞirketiHacıhalil Mah. İsmet Paşa Cad. 21 D:Kat 3 Daire: 10 Gebze, KocaeliTeklif Al
– İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeUlus Mah. 553. Sok. 1 Bahadırlar İş Mrk. Gebze, KocaeliTeklif Al
ÇEVTEM - Gündelikçi KadınlarOsmangazi Mah. Aşıroğlu Cad. İlham Sok. 2 Darıca, KocaeliTeklif Al
Darıca Halı YıkamaAbdi İpekçi Mah. Akşemsettin Cad. 10 Darıca, KocaeliTeklif Al
Darıca Kuru TemizlemeZincirlikuyu Mah. Karaaslan Cad. 8 Darıca, KocaeliTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Darıca ev temizliği şirketleri nelerdir?

Darıca şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Darıca temizlik firmasını size yönlendirelim.

Darıca ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Darıca değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Darıca şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Darıca şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Darıca ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Darıca ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Darıca Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Darıca Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Darıca ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Darıca ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL