Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Datça nüfus olarak Muğla’nın en kalabalık beşinci ilçesidir. Muğla Datça tüm sosyoekonomik açılardan gelişmiş bir yerleşmedir, bundan dolayıdır ki temizlik sektörünün hizmet sunduğu ve önem atfettiği alanların da başına çekmektedir.

Datça havuz temizliği yaptırmak isteyenler  Ölüdeniz Mah. Ovacık Cad. 100/A Ovacık, Fethiye, Muğla adresinde yer alan Golden Osman Ekizoğlu temizlik şirketine 02526168108 iletişim numarasından ulaşabilirler. İşyeri temizliği yaptırmak isteyenler  Turgutreis Mah. Beyoğlu Cad. Osman Dinçberk İş Mrk. K:1 D:3 Bodrum, Muğla adresinde yer alan  TURGUTREİS  temizlik şirketi ile irtibat kurabilirler. Mevcut telefon numarası 05325713607   olarak sistemde kayıtlıdır, Aydın Demir yetkili kişidir.

Temizlike.com sitemizden böcek ilaçlama hizmeti de talep edebilirsiniz. Muğla Datça böcek ilaçlama firmaları arasında talep görenler arasında Sistem böcek ve haşere ilaçlama gelmektedir. Yalıkavak Mah. Koray Yılmaz İş Mrk. Dk:E/22-19 Bodrum, Muğlaadresine giderek ya da  05426202467 telefon numarasından ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Datça halı yıkama ve koltuk silme hizmeti için İskele Mah. Kazım Yılmaz Blv. 9/A Datça, Muğla adresinde yer alan Deniz halı yıkama şirketinden  02527122590 iletişim numarasından irtibat kurabilirsiniz. Datça’de kuru temizleme hizmeti veren Memnune Özçelik kuru temizleme, Emirbeyazıt Mah. Kurşunlu Çıkmazı 3 Dk:5-6 Menteşe, Muğla adresinde yer almaktadır. 02522149070 numarasını arayarak iletişim kurabilirsiniz. Diğer hizmet noktalarını aşağıdaki verdiğimiz tablodan da ulaşabilirsiniz.

Datça Temizlik Firmaları

Firma AdıAdresiRandevu Al
Datça Böcek İlaçlamaOrhaniye Mah. Uğur Mumcu Blv. 71 Menteşe, MuğlaTeklif Al
ISS – Datça Ev Temizlik ŞirketiTaşyaka Mah. Ölüdeniz Cad. Erasta Park AVM Fethiye, MuğlaTeklif Al
ORTEM – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeUmurça Mah. Dereyanı Sok. Bodrum, MuğlaTeklif Al
Datça Halı YıkamaHatipirimi Mah. Yeni Datça Yolu 73 Marmaris, MuğlaTeklif Al
Datça Kuru TemizlemeTuzla Mah. 90. Sok. 2/C Cumhuriyet, Fethiye, MuğlaTeklif Al

Datça Temizlik Şirketleri

  • Datça Böcek İlaçlama
  • ISS – Datça Ev Temizlik Şirketi
  • ORTEM – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam Silme
  • Datça Halı Yıkama
  • Datça Kuru Temizleme
SIKÇA SORULAN SORULAR

Datça ev temizliği şirketleri nelerdir?

Datça şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Datça temizlik firmasını size yönlendirelim.

Datça ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Datça değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Datça şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Datça şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Datça ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Datça ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Datça Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Datça Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Datça ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Datça ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL