Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Ege Bölgesine hakim bir görüntü sergiliyoruz ve an itibarıyla bu bölgenin en popüler ve yine en çok tercih edilen firmalarından biri olarak karşınızdayız. Sizlere her daim en iyiyi sunmaya gayret gösterdik ve bunu yaparken yüksek rakamlar talep etmek yerine ekonomik fiyatlar ile karşınıza çıktık. Denizli temizlik firmaları arasında özel bir yere sahip olduğumuzu düşünüyoruz ve daha önce bizden hizmet alan insanların yorumlarını incelerseniz bunu sizler de daha net bir şekilde görecek ve onlarla aynı düşüncelere sahip olacaksınız.

Denizli temizlik ekibi yalnızca ev temizliğinde değil, aynı zamanda bina, inşaat sonrası ve ofis temizliğinde de aktif olarak yer alıyor ve farklı hizmet türlerinde sizlere en iyisini ve en profesyonelini sunuyor. Yaşam alanlarınızı günün sonunda daha sağlıklı ve daha temiz bir biçimde teslim almak istiyorsanız eğer sizler de hemen şimdi randevu taleplerinizi oluşturabilirsiniz.

Online Randevu Talebi Mümkün

Şehrinizi ve almak istediğiniz hizmeti sizler de online olarak seçebiliyor ve randevularınızı oluşturabiliyorsunuz. Denizli temizlik hizmeti için temizlike.com adresi hali hazırda aktif durumda ve binlerce müşterimiz de taleplerini bu şekilde oluşturmayı tercih ediyor.

Telefon görüşmesi yapma zorunluluğunuz bulunmuyor ve tek bir tık ile sizler de hizmet alabiliyorsunuz. Zamanı her konuda ve her şekilde lehinize çevirmek adına buradayız ve bunu da mümkün kıldığımızı düşünüyoruz. Sormak istediğiniz sorular varsa eğer personelimizi arayabilir ve kısa süreli sohbete sizler de ortak olabilirsiniz.

Amacımız, siz değerli dostlarımıza zaman kaybı yaşatmamak ve vizyon çerçevesinde profesyonel bir temizlik çalışması sunabilmektir. Bu konuda başarılı olduğumuzu düşünüyor ve yeni müşterilerimiz ile kucaklaşmak için de bir hayli sabırsızlanıyoruz.

Denizli Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Gözde – Ev Temizlik HizmetleriDeğirmenönü Mah. 1316 Sok. No: 1 Merkezefendi/DenizliTeklif Al
Denizli Genel Temizlik Saraylar Mah. Cumhuriyet Cad. Bulduk İşhanı Kat: 2 No:83 Teklif Al
Yılmaz – Ofis Temizlik HizmetiPelitlibağ Mah. Kayalık Caddesi No:157/bTeklif Al
Gül Ağacı – İşyeri temizlikKaraman Mahallesi, Katip Çelebi Okulu karşısı, 1478. Sk. No:30, 20010 MerkezefendiTeklif Al
Ilgaz – Apartman TemizliğiYenişafak Mah. 1111 Sokak No: 6/ATeklif Al
Silen – Fabrika Temizliği15 Mayıs Mah. 560. Sok. 11 İnceoğlu Apt. K:1 D:2Teklif Al
Nasip – Büro Temizlik HizmetiTopraklık Mah. Kayalık Cad. 45/BTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Denizli ev temizliği şirketleri nelerdir?

Denizli şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Denizli temizlik firmasını size yönlendirelim.

Denizli ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Denizli değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Denizli şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Denizli şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Denizli ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Denizli ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Denizli Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Denizli Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Denizli ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Denizli ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL