Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Profesyonel kadromuzdan alacağınız temizlik hizmetleri için yüksek rakamlar ödemeyeceğinizi hatırlatmak isteriz. İnsanların, bu sektöre karşı büyük bir ön yargıya sahip olduklarını biliyoruz ve amacımız da bu ön yargıyı kısa süre içerisinde ortadan kaldırmak ve kaliteli temizlik hizmetlerinin daha ucuza sunulabileceğini ispat etmektir. Bugüne kadar ortaya koyduğumuz çalışmalar neticesinde bunu başardığımızı düşünüyoruz ve zaten bizden hizmet alan insanların yorumlarını incelediğinizde bunu sizler de daha net bir şekilde fark edecek ve bizimle aynı düşüncelere sahip olacaksınız. Diyarbakır temizlik hizmeti almak isterseniz eğer bunu online olarak yerine getirebilirsiniz.

Tek bir tık ile şehir seçebiliyor ve yine tek bir tık ile zaman kaybı yaşamadan sizler de taleplerinizi doğrudan oluşturabiliyorsunuz. Diyarbakır temizlik çalışmaları hakkında bilgi sunmaya devam ediyoruz ve temizlike.com adresini incelediğinizde ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız.

Güvenilir Ekip, Sağlıklı Temizlik!

Kurum içi eğitimlerimiz devam ediyor ve bunu aksatmamak adına da elimizden gelenin çok daha fazlasını ortaya koyuyoruz. Sizinle birlikte büyüyen ve yine sizinle birlikte kendini geliştiren bir firmayız. Ortaya koyduğumuz çalışmaları çok daha sağlıklı kılabilmek adına bir mücadele veriyor ve bu konuda başarılı olduğumuzu düşünüyoruz.

Diyarbakır temizlik ekibimiz, aldıkları eğitim sayesinde daha profesyonel bir hale geliyor ve sağlıklı temizlik çalışmalarını sizinle buluşturuyorlar. Yaşam alanlarınız bize emanet ve günün sonunda en iyi şekilde teslimatı sağlıyoruz. Sormak istediğiniz sorular varsa eğer web sitemizi inceleyebilir ya da müsait olduğunuz zaman dilimlerinde personel kadromuzu arayarak sorularınızı iletebilirsiniz. Samimi bir şekilde sorularınızı yanıtlamaya hazırız ve bunu yapmaktan büyük keyif aldığımızı da özellikle belirtmek isteriz. Diğer tüm detaylar için ofislerimizi de ziyaret edebilir ve iletişim kurabilirsiniz.

Diyarbakır Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Duru Ev Temizlik Hizmetleripeyas mahallesi 250 inci sokak zafer apartmanı altı Teklif Al
Miss İşyeri Temizlik HizmetleriOrganize Sanayi Bölgesi 10. km No: 17 DiyarbakırTeklif Al
İrem – Gündelikçi Bayanlar Tren Yolu Sk. No:5 Teklif Al
Sevenler Diyarbakır Temizlik ŞirketiMuradiye Mahallesi Cemiloğlu Cd. No:13 21090 Bağlar/DiyarbakırTeklif Al
Duru Ofis Temizlik HizmetleriPeyas Mahallesi 250 . Sokak Zafer Apartmanı No 16/B 21070 Altı Diclekent Madonun arkası KAYAPINAR/DIYARBAKIRTeklif Al
DoğuMedya Mah. Tekel Cad. 184. Sk. Kayapınar / DiyarbakırTeklif Al
Miss Temizlik OfisiOrganize Sanayi Bölgesi 10. km No: 17 DiyarbakırTeklif Al
Kaçmaz Hastane Temizlik Hizmetlerifırat mah 596 sok hanımağa sitesi B blok no 15/C kayapınar
Diyarbakır
Teklif Al
Diyarbakır Lotus TemizlikNinova AVM Bitişiği Kaymak Lahmacun yanı Şahin Ap. Altı no:8/c BayındırlıkTeklif Al
YavuzlarMahabad Bul. Mezopotamya Mah. 327 Sk. Serin Yapı Sit. No:8 / C, KayapınarTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Diyarbakır ev temizliği şirketleri nelerdir?

Diyarbakır şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Diyarbakır temizlik firmasını size yönlendirelim.

Diyarbakır ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Diyarbakır değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Diyarbakır şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Diyarbakır şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Diyarbakır ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Diyarbakır ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Diyarbakır Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Diyarbakır Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Diyarbakır ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Diyarbakır ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL