Profesyonel Temizlik
Temizlik Bizden
Beğeni Sizden

Türkiye'nin 1 Numaralı Temizlik Şirketi

HİZMET AL

Diyarbakır Temizlik

Profesyonel kadromuzdan alacağınız temizlik hizmetleri için yüksek rakamlar ödemeyeceğinizi hatırlatmak isteriz. İnsanların, bu sektöre karşı büyük bir ön yargıya sahip olduklarını biliyoruz ve amacımız da bu ön yargıyı kısa süre içerisinde ortadan kaldırmak ve kaliteli temizlik hizmetlerinin daha ucuza sunulabileceğini ispat etmektir. Bugüne kadar ortaya koyduğumuz çalışmalar neticesinde bunu başardığımızı düşünüyoruz ve zaten bizden hizmet alan insanların yorumlarını incelediğinizde bunu sizler de daha net bir şekilde fark edecek ve bizimle aynı düşüncelere sahip olacaksınız. Diyarbakır temizlik hizmeti almak isterseniz eğer bunu online olarak yerine getirebilirsiniz.

Tek bir tık ile şehir seçebiliyor ve yine tek bir tık ile zaman kaybı yaşamadan sizler de taleplerinizi doğrudan oluşturabiliyorsunuz. Diyarbakır temizlik çalışmaları hakkında bilgi sunmaya devam ediyoruz ve temizlike.com adresini incelediğinizde ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız.

Güvenilir Ekip, Sağlıklı Temizlik!

Kurum içi eğitimlerimiz devam ediyor ve bunu aksatmamak adına da elimizden gelenin çok daha fazlasını ortaya koyuyoruz. Sizinle birlikte büyüyen ve yine sizinle birlikte kendini geliştiren bir firmayız. Ortaya koyduğumuz çalışmaları çok daha sağlıklı kılabilmek adına bir mücadele veriyor ve bu konuda başarılı olduğumuzu düşünüyoruz.

Diyarbakır temizlik ekibimiz, aldıkları eğitim sayesinde daha profesyonel bir hale geliyor ve sağlıklı temizlik çalışmalarını sizinle buluşturuyorlar. Yaşam alanlarınız bize emanet ve günün sonunda en iyi şekilde teslimatı sağlıyoruz. Sormak istediğiniz sorular varsa eğer web sitemizi inceleyebilir ya da müsait olduğunuz zaman dilimlerinde personel kadromuzu arayarak sorularınızı iletebilirsiniz. Samimi bir şekilde sorularınızı yanıtlamaya hazırız ve bunu yapmaktan büyük keyif aldığımızı da özellikle belirtmek isteriz. Diğer tüm detaylar için ofislerimizi de ziyaret edebilir ve iletişim kurabilirsiniz.
Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Diyarbakır Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Diyarbakır Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Diyarbakır Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları denildiğinde akla ilk gelen Temizlike.com'un Diyarbakır Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları burada.
Oda Sayısı Diyarbakır Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları
1 + 0 100 TL
1 + 1 120 TL
2 + 1 140 TL
3 + 1 170 TL
4 + 1 200 TL
5 + 1 250 TL