Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Dulkadiroğlu nüfus olarak Kahramanmaraş’ın en kalabalık ikinci ilçesidir. Kahramanmaraş Dulkadiroğlu tüm sosyoekonomik açılardan gelişmiş bir yerleşmedir, bundan dolayıdır ki temizlik sektörünün hizmet sunduğu ve önem atfettiği alanların da başına çekmektedir.

Dulkadiroğlu ev temizliği yaptırmak isteyenler  Şazi Bey Mah. 64014. Sok. Kahramanmaraş Merkez, Kahramanmaraş adresinde yer alan AYTUNA temizlik şirketine 03442351221 iletişim numarasından ulaşabilirler. İşyeri temizliği yaptırmak isteyenler Şazi Bey Mah. 1. Toptancılar Cad. 71 Kahramanmaraş Merkez, Kahramanmaraş adresinde yer alan  Hasel temizlik şirketi ile irtibat kurabilirler. Mevcut telefon numarası 03442214002   olarak sistemde kayıtlıdır, Hacı Mehmet Akkütük yetkili kişidir.

Temizlike.com sitemizden böcek ilaçlama hizmeti de talep edebilirsiniz. Kahramanmaraş Dulkadiroğlu böcek ilaçlama firmaları arasında talep görenler arasında Durusoy böcek ve haşere ilaçlama gelmektedir. Şeyh Adil Mah. Girne Cad. B21 A Blok Kahramanmaraş Merkez, Kahramanmaraş  adresine giderek ya da 03442314969 telefon numarasından ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Dulkadiroğlu halı yıkama ve koltuk silme hizmeti için İsa Divanlı Mah. Sarayaltı Cad. 23 Dulkadiroğlu, Kahramanmaraş adresinde yer alan  SARAY  halı yıkama şirketinden 05352833943 iletişim numarasından irtibat kurabilirsiniz.

Dulkadiroğlu’nda kuru temizleme hizmeti veren BUHARA kuru temizleme, İsmet Paşa Mah. Hükümet Cad. 12/A Sümbül Apt. Kahramanmaraş Merkez, Kahramanmaraş adresinde yer almaktadır. 03442122348 numarasını arayarak iletişim kurabilirsiniz. Diğer hizmet noktalarını aşağıdaki verdiğimiz tablodan da ulaşabilirsiniz.

Kahramanmaraş temizlik hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Dulkadiroğlu Temizlik Firmaları

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Dulkadiroğlu Böcek İlaçlamaEgemenlik Mah. 21011 Sok. 20/B Demkay Asude Apt. Dulkadiroğlu, KahramanmaraşTeklif Al
OLİFA – Ev Temizlik Şirketiİsmet Paşa Mah. Dedezade Cad. Devekent Hastanesi Karşısı Belli İşh. K:3 D:17 Dulkadiroğlu 00000, KahramanmaraşTeklif Al
ÖNDER – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeGedemen Mah. 90014. Sok. Onikişubat, KahramanmaraşTeklif Al
Dulkadiroğlu Halı YıkamaDulkadiroğlu Mah. Tevfik Kadıoğlu Cad. 96 Dulkadiroğlu, KahramanmaraşTeklif Al
Dulkadiroğlu Kuru Temizlemeİsmet Paşa Mah. Dedezade Cad. 24/B Kahramanmaraş MerkezTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Dulkadiroğlu ev temizliği şirketleri nelerdir?

Dulkadiroğlu şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Dulkadiroğlu temizlik firmasını size yönlendirelim.

Dulkadiroğlu ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Dulkadiroğlu değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Dulkadiroğlu şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Dulkadiroğlu şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Dulkadiroğlu ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Dulkadiroğlu ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Dulkadiroğlu Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Dulkadiroğlu Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Dulkadiroğlu ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Dulkadiroğlu ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL