Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


81 ilde temizlik hizmeti sunan ve bunu başarılı bir şekilde yerine getiren ender firmalardan bir tanesiyiz. Düzce temizlik de yine hizmet verdiğimiz şehirlerden bir tanesidir. Sizi sağlıklı yaşam alanlarına kavuşturmak ve en iyisini sunmak adına elimizden gelenin çok daha fazlasını ortaya koyuyor ve taleplerinize doğrudan yanıt veriyoruz. Beklentilerinizi karşılamak için kadromuzdaki personel sayısını da arttırmış durumdayız ve zaten incelemelerinizi yaparsanız günden güne büyüdüğümüzü sizler de net bir şekilde fark etmiş olacaksınız.

Düzce temizlik çalışmaları hakkında bilgi edinmek ve soru işaretlerinden kısa süre içerisinde kurtulmak adına yapmanız gereken tek bir şey var. An itibarıyla yer aldığınız temizlike.com adresi bu konuda sizlere yardımcı olacak ve beklentilerinize de doğrudan yanıt verecektir.

Düzce temizlik ekibimiz, aldığı kurum içi eğitimler sayesinde bir üst seviyeye taşınıyor ve artık çok daha deneyimli bir şekilde karşınıza çıkıyorlar. Bu ekipten hizmet almak için online randevu sistemini tercih edebilirsiniz. 12.000’i aşkın mutlu müşteri, bu yöntemi kullanıyor ve hiçbir şekilde zaman kaybı yaşamadan taleplerini doğrudan oluşturabiliyorlar.

Online Randevu!

Birçok firmanın başaramadığı bir şeyi yapıyoruz ve Düzce temizlik ekibi ile irtibat kurmanız için online randevuyu kullanıyoruz. Şehrinizi seçebiliyor ve devamında alacağınız hizmeti belirledikten sonra sizler de taleplerinizi saniyeler içerisinde oluşturabiliyorsunuz.

Online olarak işlem yapmak çok basit ve buradaki en önemli unsurlardan bir tanesi ise herhangi bir şekilde ön ödeme yapmayacak olmanızdır. Taleplerinize birçok farklı konuda yanıt vermek adına karşınıza çıkıyoruz ve sunduğumuz ayrıcalıklardan sizler de dilediğiniz an faydalanabiliyorsunuz. Detaylı bilgi için web sitemizi inceleyebilir ya da yönetici kadromuz ile iletişime geçerek sorularınızı hemen şimdi iletebilirsiniz.

Düzce Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Mina Ev ve Ofis TemizlikKültür Mah. Süleyman Kuyumcu Cad. 59 DüzceTeklif Al
Coşar Dış Cephe Temizlik ve Cam SilmeAziziye mah. Şht Ramazan Gel cad. Çetin sok. 24/11Teklif Al
Nur Gündelik Temizlikçi KadınlarAziziye Mah. 1007. Sok. 10 Birlik Sit. 2. Blok DüzceTeklif Al
Düzce Koltuk ve Halı YıkamaÇay Mahallesi. Kiremit Sokak. No:1 81000 Teklif Al
Düzce Haşere İlaçlamaŞerefiye Mah. Atatürk Bulv. İlyas Saraç Apt. D:2, Aziziye Teklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Düzce ev temizliği şirketleri nelerdir?

Düzce şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Düzce temizlik firmasını size yönlendirelim.

Düzce ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Düzce değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Düzce şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Düzce şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Düzce ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Düzce ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Düzce Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Düzce Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Düzce ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Düzce ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL