Profesyonel Temizlik
Temizlik Bizden
Beğeni Sizden

Türkiye'nin 1 Numaralı Temizlik Şirketi

HİZMET AL

Düzce Temizlik

81 ilde temizlik hizmeti sunan ve bunu başarılı bir şekilde yerine getiren ender firmalardan bir tanesiyiz. Düzce temizlik de yine hizmet verdiğimiz şehirlerden bir tanesidir. Sizi sağlıklı yaşam alanlarına kavuşturmak ve en iyisini sunmak adına elimizden gelenin çok daha fazlasını ortaya koyuyor ve taleplerinize doğrudan yanıt veriyoruz. Beklentilerinizi karşılamak için kadromuzdaki personel sayısını da arttırmış durumdayız ve zaten incelemelerinizi yaparsanız günden güne büyüdüğümüzü sizler de net bir şekilde fark etmiş olacaksınız.

Düzce temizlik çalışmaları hakkında bilgi edinmek ve soru işaretlerinden kısa süre içerisinde kurtulmak adına yapmanız gereken tek bir şey var. An itibarıyla yer aldığınız temizlike.com adresi bu konuda sizlere yardımcı olacak ve beklentilerinize de doğrudan yanıt verecektir.

Düzce temizlik ekibimiz, aldığı kurum içi eğitimler sayesinde bir üst seviyeye taşınıyor ve artık çok daha deneyimli bir şekilde karşınıza çıkıyorlar. Bu ekipten hizmet almak için online randevu sistemini tercih edebilirsiniz. 12.000’i aşkın mutlu müşteri, bu yöntemi kullanıyor ve hiçbir şekilde zaman kaybı yaşamadan taleplerini doğrudan oluşturabiliyorlar.

Online Randevu!

Birçok firmanın başaramadığı bir şeyi yapıyoruz ve Düzce temizlik ekibi ile irtibat kurmanız için online randevuyu kullanıyoruz. Şehrinizi seçebiliyor ve devamında alacağınız hizmeti belirledikten sonra sizler de taleplerinizi saniyeler içerisinde oluşturabiliyorsunuz.

Online olarak işlem yapmak çok basit ve buradaki en önemli unsurlardan bir tanesi ise herhangi bir şekilde ön ödeme yapmayacak olmanızdır. Taleplerinize birçok farklı konuda yanıt vermek adına karşınıza çıkıyoruz ve sunduğumuz ayrıcalıklardan sizler de dilediğiniz an faydalanabiliyorsunuz. Detaylı bilgi için web sitemizi inceleyebilir ya da yönetici kadromuz ile iletişime geçerek sorularınızı hemen şimdi iletebilirsiniz.

Düzce Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Mina Ev ve Ofis TemizlikKültür Mah. Süleyman Kuyumcu Cad. 59 Düzce0 380 524 36 00
Coşar Dış Cephe Temizlik ve Cam SilmeAziziye mah. Şht Ramazan Gel cad. Çetin sok. 24/110 380 512 23 24
0 538 603 50 50
Nur Gündelik Temizlikçi KadınlarAziziye Mah. 1007. Sok. 10 Birlik Sit. 2. Blok Düzce0 505 953 81 61
Düzce Koltuk ve Halı YıkamaÇay Mahallesi. Kiremit Sokak. No:1 81000 0 531 791 45 17
Düzce Haşere İlaçlamaŞerefiye Mah. Atatürk Bulv. İlyas Saraç Apt. D:2, Aziziye 0 542 455 92 22Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Düzce Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Düzce Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Düzce Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları denildiğinde akla ilk gelen Temizlike.com'un Düzce Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları burada.
Oda Sayısı Düzce Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları
1 + 0 100 TL
1 + 1 120 TL
2 + 1 140 TL
3 + 1 170 TL
4 + 1 200 TL
5 + 1 250 TL