Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Temizlik hizmetlerinde temizlike.com markasını çok daha fazla şehre ulaştırabilmek adına mücadele veriyoruz. Edirne temizlik ekibimiz de bu şehirde hizmet veriyor ve sizlere daha sağlıklı alanlar yaratabilmek adına ellerinden gelenin çok daha fazlasını ortaya koyuyorlar. Kendini bu alanda geliştiren ve hali hazırda kurum içi eğitimler ile birlikte bu gelişimi sürdüren kadromuzdan sizler de yardım alabilirsiniz.

Edirne temizlik detaylarını web sitemiz aracılığı ile de öğrenebilirsiniz ve dilerseniz bu konu hakkında sizlere daha detaylı bilgiler aktaralım.

Online Şehir Seçimi: Web sitemizden randevu alabileceğinizi biliyor muydunuz? Personel ile görüşmenize gerek yok ya da telefon yolu ile iletişim kurmak durumunda da değilsiniz. Yapmanız gereken tek şey şehrinizi seçmek ve alacağınız hizmeti belirleyerek devam etmek ve son olarak onay vermek olacaktır.

Hizmet Seçimi: yine online olarak işlem yapabileceğiniz detaylardan bir tanesi de hizmet türü olarak karşınıza çıkıyor. Edirne temizlik hizmeti almak için bu menüyü kullanabilir ve dilediğinizi tercih ederek sizler de onay verebilirsiniz.

Ön Ödeme Yok!

Ön yargılarınız olabilir ya da daha önce hizmet almadığınız bir firmaya ödeme yapmak istemiyor da olabilirsiniz. Bizler bunu gayet normal karşılıyor ve ön ödeme talep etmiyoruz. Sektördeki birçok firma ne yazık ki yüksek rakamlar talep ederek insanları bu sektörden uzaklaştırıyor. Yazımızın başında da ifade ettiğimiz gibi bizim en büyük önceliğimiz siz değerli dostlarımıza güven vermek ve iyi hissetmenizi sağlamaktır. Bunu başarılı bir şekilde yerine getiriyor ve taleplerinize de doğrudan yanıt veriyoruz.

Ne zaman isterseniz Edirne temizlik hizmetleri için online randevu alabilir ve en uygun tarihi belirleyerek ilk adımı kolayca atabilirsiniz.

Edirne Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Filem Ev TemizlikEyüp Ağa Sk, Yancıkçı Şahin Mh. Ahmet Apatmanı No :25/A, Edirne, TürkiyeTeklif Al
Saray Koltuk Yıkama1. Murat Mahallesi
22030 Edirne Merkez
Teklif Al
Lüx Doğal İşyeri Temizlik FirmasıŞükrüpaşa Mah. Şehit Üsteğmen Efkan Yıldırım Caddesi Zehra Altıerler Apt. No:36 D:11 Merkez/EdirneTeklif Al
Kristal Edirne Halı Yıkama
Avarız Köyü No: 51 EdirneTeklif Al
Trakya Haşere İlaçlamaSarıcapaşa Mah. Kadirhane Sok.Orduevi Yanı Bilgen Çarşısı No: 47 EDİRNE Teklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Edirne ev temizliği şirketleri nelerdir?

Edirne şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Edirne temizlik firmasını size yönlendirelim.

Edirne ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Edirne değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Edirne şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Edirne şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Edirne ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Edirne ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Edirne Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Edirne Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Edirne ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Edirne ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL