Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


81 ile yaydığımız çalışmalarımız ile birlikte her geçen gün daha fazla insana ulaşmayı başarıyoruz. Temizlike.com bünyesinde hizmet veren Elazığ temizlik ekibimizden sizler de yardım alabilir ve taleplerinizi online olarak oluşturabilirsiniz. Fark yaratan profesyonel bir çalışma için tek yapmanız gereken şehrinizi ve hizmet türünü belirlemek ve devamında onay vermek olacaktır. Sizlere zaman kazandırmak ve daha hızlı bir şekilde erişim sağlamak adına bu tür bir yöntem belirledik ve aldığımız tepkiler de bizleri fazlasıyla mutlu ediyor.

Elazığ temizlik çalışmalarının yanı sıra yazımızın başında da ifade ettiğimiz gibi 81 ilde hizmet veriyoruz ve personelimiz her şehirde size hizmet veriyor. Uygun fiyatlar ile yaşam alanlarınızı daha sağlıklı kılmak isterseniz eğer doğru adrestesiniz. Web sitemizi detaylı bir şekilde incelediğinizde bu konuda ne kadar başarılı olduğumuzu sizler de göreceksiniz. Taleplerinize doğrudan yanıt vermek ve sizleri birçok farklı konuda memnun edebilmek adına buradayız ve bu konuda başarılı olduğumuzu düşünüyoruz.

Sektörün En Uygun Fiyatları ile Buradayız!

Ekonomik rakamlar sunmak ve insanların bütçelerine zarar vermemek adına elimizden geleni yapıyoruz. Elazığ temizlik hizmetleri için sizler de hemen şimdi yerinizi alabilir ve bu aileye katılım sağlayabilirsiniz. Çok fazla firma var ve seçeneklerin artması da rekabeti daha güçlü hale getiriyor. Bu rekabet ortamını lehimize çevirmiş durumdayız ve kaliteli temizlik hizmetlerini uygun fiyatlar eşliğinde sunarak sektörü de bir üst seviyeye taşımaya devam ediyoruz.

Her geçen gün daha kalabalık bir kitleye hitap eden firmamızdan sizler de hizmet alabilir ve servet ödemek durumunda kalmadan yaşam alanlarınızı sağlıklı ve etkileyici bir hale getirebilirsiniz. Bizler bunun için her daim hazırız.

Elazığ Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Öncü – İşyeri Temizlik FirmasıUlukent Mahallesi Konaklı Sokak No:10Teklif Al
Yen Hazar – İnşaat Sonrası TemizlikÇarşı mah.2 Harput Cad No:5 Alikent İşhanı Kat:2/210 Elazığ Teklif Al
Cıncık – Ev Temizlik ŞirketiCumhuriyet, Arif, A. Nihat Asya Sk. no:12, 23100Teklif Al
Gülenyüz – Dış Cephe Temizlik ve Yıkamaİcadiye Mah. Kolbaşı Sk. No:18/B ELAZIĞTeklif Al
Gürbüz Halı Yıkama ve Koltuk Temizliğiİzzetpaşa Mah.Yunus Emre Cad. No: 77/ATeklif Al
Alfa Haşere ve Böcek İlaçlamaYeni Mahalle, Muammer Çorbacıoğlu Sokak No:25 D:3, 23200 Elâzığ Merkez/Teklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Elazığ ev temizliği şirketleri nelerdir?

Elazığ şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Elazığ temizlik firmasını size yönlendirelim.

Elazığ ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Elazığ değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Elazığ şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Elazığ şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Elazığ ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Elazığ ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Elazığ Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Elazığ Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Elazığ ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Elazığ ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL