Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Elmadağ Temizlik

Sağlıklı bir yaşam alanı ya da ofis yaratabilmek için temizlik hizmetlerine her daim ihtiyacınız olacaktır. Amacımız, temizlike.com ailesi olarak bunu en iyi şekilde yerine getirmek ve daha da önemlisi uygun fiyatlar eşliğinde bir karşılık sunabilmektir. Beklentilerinize yanıt vermek adına buradayız ve sektörü yakından takip ediyoruz.

Elmadağ temizlik hizmetlerinden dilediğiniz an faydalanabilir ve sizler de bu hizmeti uygun rakamlar eşliğinde alabilirsiniz. Ekonomik olarak da sizlerin yanında yer alma gibi bir düşünceye sahibiz ve bunu eyleme dökmek bizim için büyük bir önem taşıyor. Ankara ve ilçelerinde aktif olarak yer alıyor ve hizmet yelpazemizi her geçen gün bir üst seviyeye taşıyoruz.

Detaylı bir araştırma yaptığınızda bu alanda ne kadar başarılı ve özel işlere imza attığımızı net bir şekilde görebileceksiniz. Fark yaratan çalışmalar ve çok daha fazlasını yine bu adreste bulabilir ve talep oluşturabilirsiniz. Sektöre adım attığımız günden bu yana ekibimizin ve çalışma arkadaşlarımızın gelişimi için de önemli işler yapıyoruz.

Kurum İçi Eğitim

Bu konu bizler için büyük önem arz ediyor ve kurum içi eğitim desteği ile birlikte personel kadromuzu bir adım daha ileriye taşıdığımızı düşünüyoruz. Profesyonel ekibimiz ile birlikte hizmetinizdeyiz ve bu kadrodan hizmet almak istediğinizde randevularınızı online olarak da oluşturabiliyorsunuz. Yaşam alanlarınızı ve aynı zamanda ofislerinizi de temiz bir şekilde izlere teslim etmeye hazırız.

Elmadağ temizlik kadrosu, bu sektörü yakından tanıyan ve çalışmalarında nasıl ya da ne şekilde hareket etmesi gerektiğini bilen özel isimlerden oluşuyor. Sizleri memnun etmek adına buradayız ve elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Diğer tüm detaylar için aramalarınızı gerçekleştirebilir ve personel kadromuza ulaşabilirsiniz.

Elmadağ Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Elmadağ Böcek İlaçlamaİsmetpaşa, Atmaca Sk. 26/A, 06780 Elmadağ/AnkaraTeklif Al
Bitem – Ev Temizlik Şirketiİşçi Blokları Mah. Mevlana Blv. 182 Ege Plaza Çankaya, AnkaraTeklif Al
Elmadağ Halı YıkamaKemalpaşa Mah. Soğuk Pınar Sok. 27 Elmadağ, AnkaraTeklif Al
Elmadağ Kuru TemizlemeKemalpaşa Mah. Ali Eysen Sok. 12/C Elmadağ, AnkaraTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Elmadağ ev temizliği şirketleri nelerdir?

Elmadağ şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Elmadağ temizlik firmasını size yönlendirelim.

Elmadağ ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Elmadağ değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Elmadağ şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Elmadağ şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Elmadağ ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Elmadağ ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Elmadağ Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Elmadağ Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Elmadağ ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Elmadağ ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL