Profesyonel Temizlik
Temizlik Bizden
Beğeni Sizden

Türkiye'nin 1 Numaralı Temizlik Şirketi

HİZMET AL

Erzincan Temizlik

Sizlere online temizlik randevusunun nasıl alınacağını anlatacağız ve temizlike.com üzerinden gerçekleştireceğiniz bu işlemde herhangi bir şekilde zaman kaybı yaşamayacaksınız.

Şehir Seçimi: Hangi şehirde olursanız olun ekiplerimiz en kısa süre içerisinde sizlere ulaşıyor ve taleplerinize doğrudan yanıt veriyorlar. Erzincan temizlik hizmeti ile birlikte eğer dilerseniz farklı şehirler için de hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Profesyonel kadromuz, beklentilerinize en hızlı ve en iyi şekilde yanıt vermeye devam ediyor ve bunu da başarılı bir biçimde yerine getiriyor.

Hizmet Seçimi: Firma olarak tek bir kategoride ya da alanda hizmet vermiyoruz. Ev, bina, apartman, inşaat sonrası, ofis temizliği ve bunun yanı sıra halı ve koltuk yıkama hizmetleri ile de sizlere zengin bir hizmet yelpazesi hazırladık. Dilediğiniz hizmeti seçtikten hemen sonra onay vermeniz yeterli olacaktır. Randevu almak işte bu kadar kolay ve sizler de en uygun tarih için taleplerinizi oluşturabilirsiniz.

Erzincan temizlik ve yine diğer tüm şehirler için temizlik hizmeti adına bu yöntemi kullanabilir veya ekibimiz ile iletişime geçerek taleplerinizi oluşturabilirsiniz. Sektördeki diğer firmalara kıyasla daha vizyon sahibi bir firma olduğumuzu ve yine daha vizyon sahibi bir ekibe sahip olduğumuzu düşünüyoruz. Web sitemizi incelediğinizde ve daha önce firmamızdan hizmet alan insanların yorumlarına göz attığınızda bunu sizler de net bir şekilde fark edecek ve göreceksiniz.

Online randevu ve en uygun fiyat garantisi ile birlikte yüzlerinizi güldürmek için mücadele veriyoruz. Temizlik hizmetleri ile birlikte fark yaratan bir firma olduğumuzu da belirtmek isteriz ve zaten hizmet almaya başladığınız andan itibaren bunu fark etmeniz de uzun sürmeyecektir. Diğer tüm detaylar için aramalarınızı yapabilir ve personelimiz ile sohbet etmeye başlayabilirsiniz.
Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Erzincan Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Erzincan Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Erzincan Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları denildiğinde akla ilk gelen Temizlike.com'un Erzincan Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları burada.
Oda Sayısı Erzincan Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları
1 + 0 100 TL
1 + 1 120 TL
2 + 1 140 TL
3 + 1 170 TL
4 + 1 200 TL
5 + 1 250 TL