Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Sizlere online temizlik randevusunun nasıl alınacağını anlatacağız ve temizlike.com üzerinden gerçekleştireceğiniz bu işlemde herhangi bir şekilde zaman kaybı yaşamayacaksınız.

Şehir Seçimi: Hangi şehirde olursanız olun ekiplerimiz en kısa süre içerisinde sizlere ulaşıyor ve taleplerinize doğrudan yanıt veriyorlar. Erzincan temizlik hizmeti ile birlikte eğer dilerseniz farklı şehirler için de hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Profesyonel kadromuz, beklentilerinize en hızlı ve en iyi şekilde yanıt vermeye devam ediyor ve bunu da başarılı bir biçimde yerine getiriyor.

Hizmet Seçimi: Firma olarak tek bir kategoride ya da alanda hizmet vermiyoruz. Ev, bina, apartman, inşaat sonrası, ofis temizliği ve bunun yanı sıra halı ve koltuk yıkama hizmetleri ile de sizlere zengin bir hizmet yelpazesi hazırladık. Dilediğiniz hizmeti seçtikten hemen sonra onay vermeniz yeterli olacaktır. Randevu almak işte bu kadar kolay ve sizler de en uygun tarih için taleplerinizi oluşturabilirsiniz.

Erzincan temizlik ve yine diğer tüm şehirler için temizlik hizmeti adına bu yöntemi kullanabilir veya ekibimiz ile iletişime geçerek taleplerinizi oluşturabilirsiniz. Sektördeki diğer firmalara kıyasla daha vizyon sahibi bir firma olduğumuzu ve yine daha vizyon sahibi bir ekibe sahip olduğumuzu düşünüyoruz. Web sitemizi incelediğinizde ve daha önce firmamızdan hizmet alan insanların yorumlarına göz attığınızda bunu sizler de net bir şekilde fark edecek ve göreceksiniz.

Online randevu ve en uygun fiyat garantisi ile birlikte yüzlerinizi güldürmek için mücadele veriyoruz. Temizlik hizmetleri ile birlikte fark yaratan bir firma olduğumuzu da belirtmek isteriz ve zaten hizmet almaya başladığınız andan itibaren bunu fark etmeniz de uzun sürmeyecektir. Diğer tüm detaylar için aramalarınızı yapabilir ve personelimiz ile sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

Erzincan Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Erzincan Böcek İlaçlamaAtatürk Mah. Fevzi Paşa Cad. 37 Büyük Çrş. K:3 Dk:338-339-340 Erzincan Merkez,Teklif Al
LİDER – Ev Temizlik ŞirketiAtatürk Mah. Ali Kemali Cad. 13 Böyük Kaya İş Mrk. K:1 D:104 Erzincan Merkez, ErzincanTeklif Al
ARC – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeFatih Mah. 706. Sok. 17 Erzincan Merkez, ErzincanTeklif Al
NUR - Dış Cephe YıkamaÇukurkuyu-Hocaahmetyesevi Mah. Sivas Karayolu Fatih Sultan Mehmet Sok. 6 Erzincan Merkez, ErzincanTeklif Al
EKTEM - Banka,Hastane,AVM Temizlik HizmetleriErtuğrul Mah. Mimar Sinan Cad. 1 Erzincan Apt. D:2 Tekirdağ Merkez, TekirdağTeklif Al
POLİMATİK - Gündelikçi KadınlarAtatürk Mah. Hekimoğlu İsmail Sok. 8 Okumuşlar İş Mrk. Erzincan Merkez, ErzincanTeklif Al
NAYİROĞULLARI - Temizlikçi Personel TeminiAtatürk Mah. Fevzipaşa Cad. 118 Büyük Çrş. K:1 Erzincan Merkez, ErzincanTeklif Al
ŞBS GROUP – İnşaat SonrasıAtatürk Mah. Hekimoğlu İsmail Sok. Erzincan Merkez, ErzincanTeklif Al
Erzincan Halı Yıkamaİnönü Mah. 7. Sok. 10 Erzincan Merkez, ErzincanTeklif Al
Erzincan Kuru Temizlemeİnönü Mah. Vali Recep Yazıcıoğlu Cad. 33 Erzincan Merkez, ErzincanTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Erzincan ev temizliği şirketleri nelerdir?

Erzincan şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Erzincan temizlik firmasını size yönlendirelim.

Erzincan ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Erzincan değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Erzincan şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Erzincan şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Erzincan ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Erzincan ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Erzincan Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Erzincan Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Erzincan ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Erzincan ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL