Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Sıra dışı bir temizlik firması olarak karşınızdayız ve araştırmalarınızı yaptığınız takdirde bu sektörün en güvenilir ve yine en köklü firmalarından biri olduğumuzu sizler de net bir şekilde göreceksiniz. Taleplerinize daha profesyonel bir şekilde yanıt vermek adına buradayız ve bugüne kadar sunduğumuz hizmetlerde de bunu başardığımızı düşünüyoruz.

Erzurum temizlik araması yaparsanız eğer karşınıza sayısız firma çıkacaktır ve her biri en iyisini sunmak adına hizmet veriyor. Rekabet ortamının bu denli gelişmesi bizleri mutlu ediyor ve bu sayede sektörel kalite de bir adım daha öne taşınıyor.

Erzurum temizlik ekibimizden hizmet almak isterseniz eğer online randevu oluşturabilir ve tek bir tık ile kolay işlem avantajından sizler de faydalanabilirsiniz. Bu konuda da kendimizi başarılı buluyor ve siz değerli dostlarımızdan olumlu yorumlar alıyoruz. Temizlike.com bünyesinde hizmet veren çok sayıda personel var ve her biri yaşam alanlarınızı daha sağlıklı hale getirmek adına hazırda bekliyor.

Tek Bir Tık ile Randevu Almak Mümkün

Yaşam alanlarınız için personel seçebilir ya da farklı hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Ev temizliği ile birlikte inşaat sonrası temizlik ve bina temizliği gibi hizmetlerimiz de mevcuttur. Tüm bunlar için ofislerimizi ziyaret etmenize ya da personel kadromuz ile iletişim kurmanıza gerek kalmıyor.

Yapmanız gereken tek şey, az önce de ifade ettiğimiz gibi online olarak randevu almak ve taleplerinizi doğrudan oluşturmak olacaktır. Bu konuda herhangi bir sorun ya da aksaklık yaşamayacağınızın sözünü de veriyoruz: Erzurum temizlik hizmetleri ile birlikte bu çalışmaları ülkenin 81 ilinde faaliyete geçirdiğimizi de yeniden belirtmek isteriz. Sizler de hemen şimdi irtibat kurabilir ve deneyim sahibi kadromuzdan konu ile ilgili yardım alabilirsiniz.

Erzurum Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Pasem - Gündelikçi BayanlarMurat Paşa 250 50, Bosna Hersek Cd. No:83Teklif Al
Pırlanta – İşyeri TemizliğiTortum Yolu Üzeri Honda Servis Yanı No:54Teklif Al
Betis - Haşere İlaçlamaVaniefendi Mah. Vaniefendi İş Mrk. K:2 D:19 Yakutiye, ErzurumTeklif Al
Palandöken – Ev TemizliğiMuratpaşa Mah. Yenikapı Cad. Vani Efendi İş Mrk.Teklif Al
Sertaç – Apartman TemizliğiDere Mah. Saraybosna Cad. 13 Çağrı İş Mrk.Teklif Al
ErpaKazımkarabekir Mah. Kuruhapan Sok. 37 Gürcükapı İş Mrk. K:7 D:701Teklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Erzurum ev temizliği şirketleri nelerdir?

Erzurum şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Erzurum temizlik firmasını size yönlendirelim.

Erzurum ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Erzurum değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Erzurum şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Erzurum şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Erzurum ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Erzurum ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Erzurum Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Erzurum Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Erzurum ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Erzurum ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL