Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Esenyurt Temizlik

İstanbul ile başlayan temizlik hizmetleri artık ülke geneline yayılmış durumda. İnsanlar, yaşam alanlarını ya da ofislerini daha deneyimli bir kadroya emanet etmek istiyor ve Esenyurt temizlik olarak bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olduğumuzu düşünüyoruz. Yaşam alanlarınızı, ofislerinizi ve apartmanlarınızı dilediğiniz an bizlere teslim edebilirsiniz.

Esenyurt temizlik hizmetleri oldukça geniş bir yelpazede karşınıza çıkıyor. İnşaat sonrası temizlik hizmetleri de sağlıyoruz ve daha kalabalık bir personel kadrosu ile hareket ettiğimizi de özellikle hatırlatmak isteriz. Zamanı lehinize çevirecek ve sizleri herhangi bir şekilde yormayacak olan kadromuz sayesinde bu süreç daha profesyonel bir hal alıyor.

Esenyurt temizlik hizmeti detaylarını incelemek isterseniz eğer bağlı olduğumuz temizlike.com markasına göz atabilir ve web sitemizi detaylı bir şekilde ele alabilirsiniz. Bugüne kadar çok sayıda insana ulaştık ve sitemiz sayesinde sayıyı her geçen gün biraz daha arttırıyoruz. Site aracılığı ile bilgi alabiliyor ve fiyat bilgisine de daha kısa süre içerisinde erişim sağlıyorsunuz.

Profesyonel Temizlik Hizmetleri ve Uygun Fiyatlar

Bu detayın çok büyük bir önem taşıdığını düşünüyoruz. İnsanlar, profesyonel temizlik hizmetleri için büyük bir servet ödeyeceklerini düşünüyorlar ancak onlara yanıldıklarını ispat etmek adına buradayız ve bu tür bir politika ile hizmet veriyoruz. Ekonomik rakamlara ulaşmak adına sizler de bizi tercih edebilir ve fayda sağlayabilirsiniz.

Her geçen gün bir adım daha öne taşınan firmamız, insanları hem temizlik çalışmaları hem de rakamlar konusunda memnun etmeyi başarıyor. Detaylı bir kıyas yaptığınızda sektördeki firmalardan ne denli farklı olduğumuzu ve insanların neden bizi tercih ettiklerini sizler de daha net bir şekilde görmüş ve anlamış olacaksınız.

Esenyurt Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Esenyurt Böcek İlaçlamaBağlarçeşme Mah. 1140. Sok. 14 Dk:4 Esenyurt,Teklif Al
Saral – Ev Temizlik ŞirketiSüleymaniye Mah. Azizi Nesin Cad. 46 Esenyurt OSB EsenyurtTeklif Al
Karbeyaz – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeFatih Mah. Pazar Yolu Cad. 8 D:2 Esenyurt, İstanbulTeklif Al
DRN - Dış Cephe YıkamaMehterçeşme Mah. 1926. Sok. 8 Esenyurt, İstanbulTeklif Al
AB - Banka,Hastane,AVM Temizlik HizmetleriGüzelyurt Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. 38 Gökdeniz Plaza K:4 D:17-18 EsenyurtTeklif Al
As Damla - Gündelikçi KadınlarBarbaros Hayrettin Paşa Mah. Nazım Hikmet Blv. 84 Newista Alt Çrş. D:1 Esenyurt, İstanbulTeklif Al
212 Metropol - Temizlikçi Personel TeminiAkçaburgaz Mah. Hadımköy Yolu Cad. Esenyurt, İstanbulTeklif Al
Ecetem – İnşaat SonrasıAkçaburgaz Mah. 4. Sok. 15 Esenyurt, İstanbulTeklif Al
Esenyurt Halı YıkamaMehterçeşme Mah. 1924. Sok. 14/C EsenyurtTeklif Al
Esenyurt Kuru TemizlemeSaadetdere Mah. 68. Sok. EsenyurtTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Esenyurt ev temizliği şirketleri nelerdir?

Esenyurt şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Esenyurt temizlik firmasını size yönlendirelim.

Esenyurt ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Esenyurt değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Esenyurt şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Esenyurt şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Esenyurt ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Esenyurt ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Esenyurt Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Esenyurt Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Esenyurt ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Esenyurt ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL