Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Profesyonel bir kadro yarattık ve bu kadroyu her geçen gün bir adım daha öne taşıyoruz. Eskişehir temizlik hizmetleri ile birlikte sektörde özel ve önemli bir yere sahip olduğumuzu düşünüyoruz ve zaten araştırmalarınızı yaparsanız bunu sizler de fark etmiş olacaksınız. Sektörde sayısız firma var ve sayıları da her geçen gün biraz daha artıyor.

Bu artış bizleri tedirgin etmiyor ve tam aksine memnun ettiğini de belirtmek isteriz. İnsanlar, kaliteli temizlik hizmeti alabilmek adına bu firmalara ihtiyaç duyuyor ve rekabet ortamının gelişmesi ile birlikte kalite de belli oranda artış gösteriyor.

Eskişehir temizlik çalışmalarını daha detaylı bir şekilde incelemek ve bunun yanı sıra firma hakkında bilgi edinmek isterseniz eğer sizler de online olarak ayrıntılara ulaşabilirsiniz. Temizlike.com adresi de bunun için kuruldu ve bilgi akışını daha hızlı hale getirmenin yanı sıra hizmet almanızı da daha kolay hale getirmek istedik.

Şehrinizi Belirleyin: Web sitemiz üzerinden şehrinizi seçebiliyorsunuz. Tek bir tık ile hangi şehirde hizmet almak istediğinizi belirleyebilir ve sizler de zamanı lehinize çevirebilirsiniz.

Şehrinizi seçtikten hemen sonra ise hizmet türünü belirlemeniz gerekiyor ve ardından onay vermeniz yeterli olacaktır.

Eskişehir temizlik hizmetlerini yalnızca bu şehirde değil, ülkenin 81 ilinde aktif hale getirdik ve kısa süre içerisinde binlerce insana ulaşmayı başardık. Taleplerinizi oluşturmak adına yapmanız gereken tek şey online randevu almak olacaktır ve bunu yerine getirmek de bir hayli kolay görünüyor.

Detayları öğrenmek ve yine çalışmalarımızı daha ayrıntılı bir şekilde incelemek isterseniz eğer personel kadromuz ile de iletişime geçebilirsiniz ve sorularınıza en net şekilde yanıt vereceğimizi belirtmek isteriz.

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
AktifDeliklitaş, Kınav Sk. No:6, 26090 Odunpazarı/EskişehirTeklif Al
İclal – Gündelikçi BayanlarHoşnudiye Mahallesi İsmet İnönü caddesi No:20/32Teklif Al
Özen – Haşere ve Böcek İlaçlama İstiklal Mh. Yeşiltepe Sk. No : 28 / 2 - ESKİŞEHİRTeklif Al
Lal – Ofis TemizliğiYıldırım Caddesi Aykan SokakTeklif Al
Ay – İşyeri Temizlik ŞirketiErenköy mahallesi Aykan Sokak No:3 Daire:8 Odunpazarı Teklif Al
Çözüm – Halı Yıkama ve Koltuk TemizliğiGökmeydan Mahallesi Şehit Öğretmen Mustafa Coşkun Sokak 66 ODUNPAZARI Teklif Al
Mavi – Ev Temizlik FirmasıAtatürk Cad. No: 98 /1E Odunpazarı Teklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Eskişehir ev temizliği şirketleri nelerdir?

Eskişehir şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Eskişehir temizlik firmasını size yönlendirelim.

Eskişehir ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Eskişehir değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Eskişehir şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Eskişehir şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Eskişehir ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Eskişehir ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Eskişehir Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Eskişehir Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Eskişehir ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Eskişehir ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL