Profesyonel Temizlik
Temizlik Bizden
Beğeni Sizden

Türkiye'nin 1 Numaralı Temizlik Şirketi

HİZMET AL

Eskişehir Temizlik

Profesyonel bir kadro yarattık ve bu kadroyu her geçen gün bir adım daha öne taşıyoruz. Eskişehir temizlik hizmetleri ile birlikte sektörde özel ve önemli bir yere sahip olduğumuzu düşünüyoruz ve zaten araştırmalarınızı yaparsanız bunu sizler de fark etmiş olacaksınız. Sektörde sayısız firma var ve sayıları da her geçen gün biraz daha artıyor.

Bu artış bizleri tedirgin etmiyor ve tam aksine memnun ettiğini de belirtmek isteriz. İnsanlar, kaliteli temizlik hizmeti alabilmek adına bu firmalara ihtiyaç duyuyor ve rekabet ortamının gelişmesi ile birlikte kalite de belli oranda artış gösteriyor.

Eskişehir temizlik çalışmalarını daha detaylı bir şekilde incelemek ve bunun yanı sıra firma hakkında bilgi edinmek isterseniz eğer sizler de online olarak ayrıntılara ulaşabilirsiniz. Temizlike.com adresi de bunun için kuruldu ve bilgi akışını daha hızlı hale getirmenin yanı sıra hizmet almanızı da daha kolay hale getirmek istedik.

Şehrinizi Belirleyin: Web sitemiz üzerinden şehrinizi seçebiliyorsunuz. Tek bir tık ile hangi şehirde hizmet almak istediğinizi belirleyebilir ve sizler de zamanı lehinize çevirebilirsiniz.

Şehrinizi seçtikten hemen sonra ise hizmet türünü belirlemeniz gerekiyor ve ardından onay vermeniz yeterli olacaktır.

Eskişehir temizlik hizmetlerini yalnızca bu şehirde değil, ülkenin 81 ilinde aktif hale getirdik ve kısa süre içerisinde binlerce insana ulaşmayı başardık. Taleplerinizi oluşturmak adına yapmanız gereken tek şey online randevu almak olacaktır ve bunu yerine getirmek de bir hayli kolay görünüyor.

Detayları öğrenmek ve yine çalışmalarımızı daha ayrıntılı bir şekilde incelemek isterseniz eğer personel kadromuz ile de iletişime geçebilirsiniz ve sorularınıza en net şekilde yanıt vereceğimizi belirtmek isteriz.
Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Eskişehir Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Eskişehir Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Eskişehir Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları denildiğinde akla ilk gelen Temizlike.com'un Eskişehir Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları burada.
Oda Sayısı Eskişehir Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları
1 + 0 100 TL
1 + 1 120 TL
2 + 1 140 TL
3 + 1 170 TL
4 + 1 200 TL
5 + 1 250 TL