Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Evren Temizlik

Bu sektöre adım attığımızda en büyük hedeflerimizden bir tanesi de Ankara’nın tüm semtlerine erişim sağlayabilmek ve bunu başarılı bir şekilde yerine getirmek idi. Bugün sahip olduğumuz konuma ve hizmet yelpazesine baktığımızda bunu net bir şekilde başardığımızı görebiliyoruz. İnsanlar, para ödeyerek satın aldıkları temizlik hizmetinden fazlasıyla memnun görünüyor ve bu memnuniyet bizleri de bir adım öne taşıyor.

Evren temizlik hizmetleri için sizler de taleplerinizi hemen şimdi oluşturabilir ve bu ailedeki yerinizi bir an önce alabilirsiniz. Ankara’da ikamet ediyorsanız eğer yapmanız gereken tek şey temizlike.com üzerinden randevu oluşturmak ve bu ekibi bir an önce harekete geçirmek olacaktır. Sizlere sunduğumuz kalite için bir servet ödemenize gerek yok ve tam aksi bir durum söz konusudur. Çok ama çok uygun rakamlar eşliğinde temizlik hizmeti sunuyor ve taleplerinize doğrudan yanıt veriyoruz.

Evren temizlik kadrosu, kurum içi eğitim çalışmaları ve programları ile birlikte daha deneyimli ve daha özel bir seviyeye taşınıyor. Bu seviyede yer alan bir ekipten hizmet almak için elinizde çok sayıda seçenek bulunuyor. Çağrı merkezimizi arayabilir, dijital dünya aracılığı ile iletişime geçebilir ya da ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Ev ve Ofis Temizlik Hizmetleri

Evlerinizi ve ofislerinizi daha profesyonel ve daha bilinçli bir ekibe teslim etmek isterseniz eğer kapılarımız her daim açıktır. Sizlere en iyisini sunabilmek ve temiz alanlar yaratabilmek adına buradayız ve bu işi büyük bir coşku ile severek yerine getiriyoruz.

Araştırmalarınızı yaptığınızda hizmet yelpazemizin ne kadar geniş ve kalabalık olduğunu sizler de net bir şekilde görecek ve bizimle aynı düşüncelere sahip olacaksınız. Diğer detaylar için ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Evren Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Evren Böcek İlaçlamaMürsel Uluç Mah. 953 Cad. 100 Çankaya, AnkaraTeklif Al
Evren Ev Temizlik ŞirketiMimar Sok. 13/A (Ziraat Bankası Yakını) Dikmen, Çankaya, AnkaraTeklif Al
Evren Halı YıkamaMaltepe Mah. Güzeltan Sok. 2/D (İçkale Oteli Arkası) Maltepe, Çankaya, AnkaraTeklif Al
Evren Kuru TemizlemeKızılay Mah. Karanfil Sok. Gama İş Mrk. K:-1 Dk:17-18 Çankaya, AnkaraTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Evren ev temizliği şirketleri nelerdir?

Evren şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Evren temizlik firmasını size yönlendirelim.

Evren ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Evren değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Evren şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Evren şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Evren ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Evren ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.



Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Evren Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Evren Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Evren ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Evren ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL