Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Eyyübiye nüfus olarak Şanlıurfa’nın en ikinci kalabalık ilçesidir. Şanlıurfa Eyyübiye tüm sosyoekonomik açılardan gelişmiş bir yerleşmedir, bundan dolayıdır ki temizlik sektörünün hizmet sunduğu ve önem atfettiği alanların da başına çekmektedir.

Eyyübiye ev temizliği yaptırmak isteyenler  Selahaddin Eyyübi Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. 1 Oktan Apt. K:1 Yenişehir, Şanlıurfa adresinde yer alan CEMO  temizlik şirketine 04143147525 iletişim numarasından ulaşabilirler.

İşyeri temizliği yaptırmak isteyenler Şair Şevket Mah. Çarşı Cad. 38 Dk:2 Şanlıurfa  adresinde yer alan  Aras  temizlik şirketi ile irtibat kurabilirler. Mevcut telefon numarası 04143121220 olarak sistemde kayıtlıdır, Kadir Kılıçoğlu yetkili kişidir.

Temizlike.com sitemizden böcek ilaçlama hizmeti de talep edebilirsiniz. Şanlıurfa Eyyübiye böcek ilaçlama firmaları arasında talep görenler arasında REDPEST böcek ve haşere ilaçlama gelmektedir. Türkmeydanı Mah. Meşarkiye Cad. 49/B Eyyübiye, Şanlıurfa adresine giderek ya da 04142151100  telefon numarasından ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Eyyübiye halı yıkama ve koltuk silme hizmeti için Kadıkendi Mah. Gıdacılar Sit. Eyyübiye, Şanlıurfa adresinde yer alan  MEMURLAR  halı yıkama şirketinden   04143146555   iletişim numarasından irtibat kurabilirsiniz.

Eyyübiye’de kuru temizleme hizmeti veren HARKO kuru temizleme Karaköprü-Merkez Mah. 5041 Sok. 9 Şanlıurfa Merkez, Şanlıurfa adresinde yer almaktadır. 04143471474 numarasını arayarak iletişim kurabilirsiniz. Diğer hizmet noktalarını aşağıdaki verdiğimiz tablodan da ulaşabilirsiniz.

Eyyübiye Temizlik Firmaları

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Eyyübiye Böcek İlaçlamaYusufpaşa Mah. Kule Cad. 4 Kızılay İşh. Eyyübiye, ŞanlıurfaTeklif Al
BAYBORA – Ev Temizlik ŞirketiMimar Sinan Mah. 117. Sok. 2 Sema Apt. K:1 Bahçelievler, Şanlıurfa MerkezTeklif Al
KARAHAN – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeSultan Fatih Mah. İpekyol Cad. 2 Akasya Apt. K:1 Şanlıurfa MerkezTeklif Al
YEKTA - Dış Cephe YıkamaBahçelievler Mah. 114. Sok. 7 Ege Apt. Şanlıurfa Merkez, ŞanlıurfaTeklif Al
UĞUR - Banka,Hastane,AVM Temizlik HizmetleriMimar Sinan Mah. 117. Sok. 12 Şahin Apt. K:1 Bahçelievler, Şanlıurfa Merkez, ŞanlıurfaTeklif Al
Eyyübiye Halı YıkamaYeni Mah. Vali Fuat Cad. 83 Eyyübiye, ŞanlıurfaTeklif Al
Eyyübiye Kuru TemizlemeAtatürk Mah. 2. Sok. 23 Şanlıurfa Merkez, ŞanlıurfaTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Eyyübiye ev temizliği şirketleri nelerdir?

Eyyübiye şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Eyyübiye temizlik firmasını size yönlendirelim.

Eyyübiye ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Eyyübiye değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Eyyübiye şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Eyyübiye şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Eyyübiye ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Eyyübiye ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Eyyübiye Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Eyyübiye Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Eyyübiye ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Eyyübiye ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL