Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Fethiye nüfus olarak Muğla’nın en kalabalık üçüncü ilçesidir. Muğla Fethiye tüm sosyoekonomik açılardan gelişmiş bir yerleşmedir, bundan dolayıdır ki temizlik sektörünün hizmet sunduğu ve önem atfettiği alanların da başına çekmektedir.

Temizlike.com sitemizden böcek ilaçlama hizmeti de talep edebilirsiniz. Muğla Fethiye böcek ilaçlama firmaları arasında talep görenler arasında Coşkun Koçak böcek ve haşere ilaçlama gelmektedir.  Tuzla Mah. Adnan Menderes Blv. 21 Fethiye, Muğla adresine giderek ya da 02526123323 telefon numarasından ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Fethiye halı yıkama ve koltuk silme hizmeti için Tuzla Mah. Mustafa Kemal Blv. 63/B Fethiye, Muğla adresinde yer alan    DRY FADEN  halı yıkama şirketinden   02526120032 iletişim numarasından irtibat kurabilirsiniz.

Fethiye’de kuru temizleme hizmeti veren   Bahittin Öztürk kuru temizleme, Tuzla Mah. Mustafa Kemal Blv. 32 Fethiye, Muğla adresinde yer almaktadır. 02526145043 numarasını arayarak iletişim kurabilirsiniz. Diğer hizmet noktalarını aşağıdaki verdiğimiz tablodan da ulaşabilirsiniz. Fethiye ev temizliği yaptırmak isteyenler  Babataşı Mah. 735. Sok. 1 Fethiye, Muğla adresinde yer alan Feray Bilgiç temizlik şirketine 02526143600 iletişim numarasından ulaşabilirler. İşyeri temizliği yaptırmak isteyenler Taşyaka Mah. Ölüdeniz Cad. 47/A Fethiye, Muğla adresinde yer alan  Tempa  temizlik şirketi ile irtibat kurabilirler. Mevcut telefon numarası 02526149545 olarak sistemde kayıtlıdır, Uğur Keskin yetkili kişidir.

Fethiye Temizlik Firmaları

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Fethiye Böcek İlaçlamaTuzla Mah. Süleyman Demirel Blv. 37 Fethiye, MuğlaTeklif Al
Lidya – Ev Temizlik ŞirketiAkarca Mah. Namık Kemal Cad. 2 Tekin Apt. A Blok Fethiye 48300, MuğlaTeklif Al
Ayşe Gül Dirgen – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeBabataşı Mah. Celal Bayar Cad. 99 Fethiye, MuğlaTeklif Al
Fethiye Halı YıkamaÇatalarık Mah. 1344. Sok. 27 Günlükbaşı, Fethiye, MuğlaTeklif Al
Fethiye Kuru TemizlemeÇarşı Cad. 35/D Fethiye, MuğlaTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Fethiye ev temizliği şirketleri nelerdir?

Fethiye şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Fethiye temizlik firmasını size yönlendirelim.

Fethiye ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Fethiye değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Fethiye şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Fethiye şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Fethiye ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Fethiye ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Fethiye Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Fethiye Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Fethiye ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Fethiye ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL