Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Foça Temizlik

Temizlike.com bünyesinde çalışmalarını yürüten Foça temizlik ekibinin ne tür hizmetler sunduğunu gelin hep birlikte inceleyelim ve soru işaretlerini de ortadan kaldırmış olalım.

Ev Temizliği

Yaşam alanlarının her insan için ne denli kıymetli olduğunu tahmin etmek pek de zor değil. Foça temizlik kadrosu da bunun bilincinde hareket ediyor ve yaşam alanlarınızı hiçbir şekilde kimyasal kullanmadan pürüzsüz hale getiriyor. Ev temizliğinde bir adım öndeyiz ve günün sonunda bu alanları daha sağlıklı hale getiriyoruz. İncelemelerinizi yaparsanız eğer müşteri yorumlarının ne denli olumlu olduğunu sizler de net bir şekilde göreceksiniz.

Foça temizlik ekibi, dip köşe temizlik konusunda en az sizler kadar hassas bir tutum sergiliyor ve bu hassasiyet ile birlikte emin olun taleplerinize doğrudan yanıt alma şansı elde ediyorsunuz.

Ofis Temizliği

Çalışma alanlarınızı düzenli bir şekilde temizletmek için doğru yerdesiniz. Foça temizlik ekibimiz yalnızca evlerinizi değil, aynı zamanda yaşam alanlarınızı da kusursuz bir şekilde temizliyor ve beklentilerinize doğrudan yanıt vermeyi başarıyor. Bu başarıya tanıklık etmek adına hemen şimdi iletişime geçebilir ve randevularınızı doğrudan oluşturabilirsiniz.

Ev ve ofis temizliği bizim işimiz ve bunu en uygun rakamlar ile yerine getiriyor olmak da yine bizleri bir adım daha öne taşıyor. Her geçen gün bir adım daha öne geçen ve yavaş yavaş sektörün zirvesine ulaşan firmamız, binlerce mutlu müşteri yaratmış durumda.

Sizler de mutlu müşterilerimizin arasında bulunmak ve uygun fiyatlar ile birlikte temizlik hizmeti almak isterseniz eğer hemen şimdi adımlarınızı atabilirsiniz. Sektördeki diğer firmalara kıyasla daha ekonomik rakamlar sunuyor ve bu konuda da ayaklarınızı yerden kesmeyi başarıyoruz.

Foça Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Foça Böcek İlaçlamaYenişehir Mah. 1202/1 Sok. 60/M Teknik Malzeme İş Mrk. Konak, İzmirTeklif Al
YUS – Ev Temizlik ŞirketiFevzipaşa Mah. 205 Sok. 23/A Foça, İzmirTeklif Al
Foça Halı YıkamaKazım Dirik Mah. İzmir Foça Karayolu 32 Foça, İzmirTeklif Al
Foça Kuru TemizlemeMansuroğlu Mah. 266 Sok. 25 Bayraklı, İzmirTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Foça ev temizliği şirketleri nelerdir?

Foça şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Foça temizlik firmasını size yönlendirelim.

Foça ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Foça değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Foça şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Foça şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Foça ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Foça ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Foça Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Foça Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Foça ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Foça ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL