Profesyonel Temizlik
Temizlik Bizden
Beğeni Sizden

Türkiye'nin 1 Numaralı Temizlik Şirketi

HİZMET AL

Foça Temizlik

Temizlike.com bünyesinde çalışmalarını yürüten Foça temizlik ekibinin ne tür hizmetler sunduğunu gelin hep birlikte inceleyelim ve soru işaretlerini de ortadan kaldırmış olalım.

Ev Temizliği

Yaşam alanlarının her insan için ne denli kıymetli olduğunu tahmin etmek pek de zor değil. Foça temizlik kadrosu da bunun bilincinde hareket ediyor ve yaşam alanlarınızı hiçbir şekilde kimyasal kullanmadan pürüzsüz hale getiriyor. Ev temizliğinde bir adım öndeyiz ve günün sonunda bu alanları daha sağlıklı hale getiriyoruz. İncelemelerinizi yaparsanız eğer müşteri yorumlarının ne denli olumlu olduğunu sizler de net bir şekilde göreceksiniz.

Foça temizlik ekibi, dip köşe temizlik konusunda en az sizler kadar hassas bir tutum sergiliyor ve bu hassasiyet ile birlikte emin olun taleplerinize doğrudan yanıt alma şansı elde ediyorsunuz.

Ofis Temizliği

Çalışma alanlarınızı düzenli bir şekilde temizletmek için doğru yerdesiniz. Foça temizlik ekibimiz yalnızca evlerinizi değil, aynı zamanda yaşam alanlarınızı da kusursuz bir şekilde temizliyor ve beklentilerinize doğrudan yanıt vermeyi başarıyor. Bu başarıya tanıklık etmek adına hemen şimdi iletişime geçebilir ve randevularınızı doğrudan oluşturabilirsiniz.

Ev ve ofis temizliği bizim işimiz ve bunu en uygun rakamlar ile yerine getiriyor olmak da yine bizleri bir adım daha öne taşıyor. Her geçen gün bir adım daha öne geçen ve yavaş yavaş sektörün zirvesine ulaşan firmamız, binlerce mutlu müşteri yaratmış durumda.

Sizler de mutlu müşterilerimizin arasında bulunmak ve uygun fiyatlar ile birlikte temizlik hizmeti almak isterseniz eğer hemen şimdi adımlarınızı atabilirsiniz. Sektördeki diğer firmalara kıyasla daha ekonomik rakamlar sunuyor ve bu konuda da ayaklarınızı yerden kesmeyi başarıyoruz.

Foça Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Foça Böcek İlaçlamaYenişehir Mah. 1202/1 Sok. 60/M Teknik Malzeme İş Mrk. Konak, İzmir2324891165
YUS – Ev Temizlik ŞirketiFevzipaşa Mah. 205 Sok. 23/A Foça, İzmir2328127275
Foça Halı YıkamaKazım Dirik Mah. İzmir Foça Karayolu 32 Foça, İzmir2328227979
Foça Kuru TemizlemeMansuroğlu Mah. 266 Sok. 25 Bayraklı, İzmir2325002828Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Foça Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Foça Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Foça Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları denildiğinde akla ilk gelen Temizlike.com'un Foça Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları burada.
Oda Sayısı Foça Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları
1 + 0 100 TL
1 + 1 120 TL
2 + 1 140 TL
3 + 1 170 TL
4 + 1 200 TL
5 + 1 250 TL