Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Profesyonel temizlik konusunda çağ atladığımızı hissediyoruz ve siz değerli müşterilerimizden aldığımız olumlu yorumlar da bunu daha net bir şekilde ortaya koyuyor. Gaziantep temizlik çalışmaları ile birlikte şehrin tüm ilçelerine de ulaşmış durumdayız ve haritamızı her geçen gün biraz daha genişleterek daha kalabalık kitlelere ulaşmayı hedefliyoruz.

Gaziantep temizlik ile birlikte yine ülkemizin 81 ilinde hizmet veriyor olmak ve yaşam alanlarınızı daha sağlıklı hale getiriyor olmak bizleri fazlasıyla mutlu ediyor. Bu mutluluğa ortak olmak ve uygun fiyatlı profesyonel temizlik hizmeti almak isterseniz eğer sizler de hemen şimdi adımlarınızı atabilir ve randevu taleplerinizi doğrudan iletebilirsiniz.

Gaziantep temizlik ekibimiz hakkında bilgi almak isterseniz eğer temizlike.com adresini kullanabilirsiniz ve şu an yer aldığınız web sitemiz, aktif olarak da çalışmalarına devam etmektedir. İncelemelerinizi yaptığınızda sizler de ne denli tecrübe sahibi ve profesyonel olduğumuzu daha net bir şekilde görecek ve bizimle aynı düşüncelere sahip olacaksınız. Yeni dönem ile birlikte haritamızı biraz daha büyüttük ve artık sesimizi daha geniş kitlelere duyuruyoruz.

Ekonomik rakamlar ile temizlik hizmeti almanın mümkün olduğunu ve yine insanların bu çalışmalar için servet ödemek zorunda olmadıklarını hatırlatmak isteriz. İncelemelerinizi detaylı bir şekilde yaptığınızda bu konuda ne kadar başarılı olduğumuzu sizler de fark edecek ve bize bir şekilde hak vereceksiniz.

Randevularınızı online olarak alabileceğinizi de belirtmek isteriz ve taleplerinizi dilediğiniz an oluşturabiliyorsunuz. Hangi şehirde olursanız olun temizlik hizmeti alabilir ve sizler de tek bir tık ile randevularınızı oluşturabilirsiniz. Eğer dilerseniz firma personelini arayabilir ve telefon aracılığı ile de bu süreci sağlıklı bir şekilde yönetebilirsiniz. Kapılarımız her daim açık ve sizleri misafir etmekten büyük mutluluk duyacağız.

Gaziantep Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
GelincikGüneş Mahallesi 87060 Nolu Cadde No:147 Şahinbey/ GaziantepTeklif Al
ExpertEMEK MAHALLESİ EMEK HASTANE ARKASI NO 3 B/1 Teklif Al
Ankaİncilipınar mah. Nail bilen cad Dülger işmerkezi kat 5 no 67
Gaziantep / Şehitkamil
Teklif Al
EAİncilipınar mah Doktorlar Sit Asmakat No = 37 Şehitkamil / GaziantepTeklif Al
CEREN – Gündelikçi kadınİNCİLİPINAR, ALİ FUAT CEBESOY BLV. NO:47, 27090 DOKTORLAR SİTESİ NO.:72 / KAT:3 D:9 ŞEHİTKAMİL / GAZİANTEPTeklif Al
Nazar – Ev TemizlikSarıgüllük Mah. No:19/A Şehitkamil/GaziantepTeklif Al
Gökdelen – Ofis Temizlikİncili Pınar Mahallesi, Ali Fuat Cebesoy Blv. No:47, 27090 Şehitkamil/GaziantepTeklif Al
Gül – Bina TemizliğiGüneş Mahallesi 60 Nolu Cad. 139 Nolu Sok No :7Teklif Al
Karper – İnşaat Sonrasıİncili Pınar Mahallesi
Ali Fuat Cebesoy Blv. No:47
Şehitkamil / Gaziantep
Teklif Al
AzraGüneş Mahallesi 139 Nolu Sk. No :A/7 Şahinbey / GaziantepTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Gaziantep ev temizliği şirketleri nelerdir?

Gaziantep şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Gaziantep temizlik firmasını size yönlendirelim.

Gaziantep ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Gaziantep değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Gaziantep şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Gaziantep şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Gaziantep ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Gaziantep ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Gaziantep Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Gaziantep Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Gaziantep ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Gaziantep ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL