Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Gaziemir Temizlik

Ülkenin dört bir yanında bizi bulabileceğinizi biliyor muydunuz? Gaziemir temizlik ekibi ile sınırlı kalmadık ve 81 ilde ofislerimiz ile birlikte temizlik hizmetlerini daha geniş bir yelpazeye ulaştırdık. Temizlike.com başarısına ortak olmak ve bu başarıdan pay almak adına sizler de firmamızı tercih edebilirsiniz.

Gaziemir temizlik an itibarıyla Gaziemir halkına temizlik hizmeti sunmaya devam ediyor ve bunu d en uygun rakamlar eşliğinde yerine getirdiğini hatırlatmak isteriz. Beklentilerinize rakamsal olarak da yanıt vermeyi hedefliyor ve bunu doğrudan yerine getiriyoruz. Yaşam alanlarınızı ve ofislerinizi kusursuz bir seviyeye taşımak adına elinden gelenin çok daha fazlasını ortaya koyan özel bir ekipten bahsediyoruz ve zaten web sitemizi incelediğinizde bu ekibin neden bu denli tercih edildiğini sizler de anlamış olacaksınız.

Gaziemir temizlik hizmetleri ve çok daha fazlasını bulabileceğiniz web sitemiz, hali hazırda çalışmalarını sürdürüyor ve firma hakkında merak ettiklerinizi de yine bu adres aracılığı ile detaylı bir şekilde öğrenebiliyorsunuz. Bu sektöre adım atarken tek bir hedefimiz vardı ve insanlara daha uygun rakamlar ile çok daha kaliteli temizlik hizmeti sunabilmek.

Bunu sizinle ve deneyim sahibi ekibimiz ile birlikte başarmış durumdayız. Verdiğiniz destek doğrultusunda daha iyilere birlikte ulaşacağız ve sesimizi daha fazla insana ulaştırmayı başaracağız. Fark yaratan temizlik hizmetleri için sizler de hemen şimdi adımlarınızı atabilir ve randevu taleplerinizi doğrudan iletebilirsiniz.

Gaziemir halkının firmamız hakkında yaptığı yorumlara da dijital dünya aracılığı ile doğrudan ulaşabilir ve soru işaretlerinden kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz. Fark yaratan bir temizlik hizmeti ile ofislerinizi ve yaşam alanlarınızı baştan yaratma konusunda bir adım öndeyiz ve bu konuda iddialıyız.

Gaziemir Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Gaziemir Böcek İlaçlamaTuna Mah. 1690. Sok. 81 Topaç Apt. K:1 D:1 Karşıyaka, İzmirTeklif Al
Özen – Ev Temizlik ŞirketiGazi Mah. 23. Sok. 28/C Gaziemir, İzmirTeklif Al
Çözümer – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeGazi Mah. 25. Sok. 45/3 Gaziemir, İzmirTeklif Al
Gaziemir Halı YıkamaFatih Mah. 1147/3. Sok. 47 Sarnıç, Gaziemir, İzmirTeklif Al
Gaziemir Kuru TemizlemeDokuz Eylül Mah. Akçay Cad. 253 Kipa AVM Dk:3/A Gaziemir, İzmirTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Gaziemir ev temizliği şirketleri nelerdir?

Gaziemir şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Gaziemir temizlik firmasını size yönlendirelim.

Gaziemir ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Gaziemir değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Gaziemir şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Gaziemir şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Gaziemir ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Gaziemir ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Gaziemir Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Gaziemir Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Gaziemir ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Gaziemir ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL