Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Kalabalık personel kadromuz ile birlikte 81 ilde temizlik hizmeti sunmaya devam ediyor ve taleplerinize doğrudan yanıt veriyoruz. Giresun temizlik kadromuz her daim aktif ve dilediğiniz an onlara ulaşarak sizler de taleplerinizi oluşturabilirsiniz. Ofislerimizin sayısını arttırmaya devam ediyoruz ve bu konuda başarılı olduğumuzu da hatırlatmak isteriz. Her geçen gün büyüyen bir firma olmak bizleri mutlu ediyor ve sesimizi daha fazla insana duyuruyor olmak da yine en önemli ayrıntılardan bir tanesidir.

Giresun temizlik randevusu için ofislerimizi ziyaret etmenize ya da telefon yolu ile iletişim kurmanıza gerek yok! Online randevu hali hazırda aktif ve bu çalışma sayesinde zaman kaybı yaşamadan sizler de taleplerinizi iletme şansı elde ediyorsunuz. An itibarıyla bunu yapan çok fazla firma bulunmuyor ve bir ilki başarmış olmak da bizleri mutlu ediyor.

Giresun temizlik ekibimiz, temizlike.com bünyesinde hizmet vermektedir ve zaten randevu için kullanacağınız web sitesi de tam olarak budur. Taleplerinize daha hızlı bir şekilde yanıt vermek ve bunu başarılı kılmak adına gereken her şeyi yapıyoruz ve bu konuda başarılı olduğumuzu da düşünüyoruz. İncelemelerde bulunabilir ve merak ettiğiniz sorulara da yine online olarak yanıt alabilirsiniz. Her geçen gün biraz daha büyüme kaydeden ve sizleri memnun edebilmek adına elinden gelenin çok daha fazlasını yapan bu adres, emin olun beklentilerinize doğrudan yanıt verecektir.

81 ilde devam eden çalışmalarımız sayesinde yaşam alanlarınızı daha sağlıklı ve daha özel kılmaya özen gösteriyoruz. Siz değerli dostlarımızdan gelen önerileri de bir havuzda biriktiriyor ve değerlendiriyoruz. Birlikte kocaman bir aileyiz ve yeni müşterilerimize de kapılarımızı ardına kadar açmış durumdayız.

Giresun Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Hanımeli – Ev Temizlik Şirketiİsmet Paşa Mah. Hamdi Uzunalioğlu Cad. 81 Devlet Hastanesi Yanı BulancakTeklif Al
Elifsu – İşyeri Temizlik FirmasıGaziler Mah. Mehmet Işık Cad. 20 Giresun MerkezTeklif Al
Emfe – Dış Cephe Temizleme ve YıkamaÇıtlakkale Mahallesi Çizmeci Sokak No:8/A Merkez/Giresun, TürkiyeTeklif Al
Şampiyon Halı Yıkama GiresunAydınlar Mahallesi, Sivas Caddesi No:3Teklif Al
Zirve Haşere ve Böcek İlaçlamaHacımiktat Mah. Alpaslan Cad. 39Teklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Giresun ev temizliği şirketleri nelerdir?

Giresun şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Giresun temizlik firmasını size yönlendirelim.

Giresun ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Giresun değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Giresun şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Giresun şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Giresun ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Giresun ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Giresun Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Giresun Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Giresun ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Giresun ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL