Profesyonel Temizlik
Temizlik Bizden
Beğeni Sizden

Türkiye'nin 1 Numaralı Temizlik Şirketi

HİZMET AL

Giresun Temizlik

Kalabalık personel kadromuz ile birlikte 81 ilde temizlik hizmeti sunmaya devam ediyor ve taleplerinize doğrudan yanıt veriyoruz. Giresun temizlik kadromuz her daim aktif ve dilediğiniz an onlara ulaşarak sizler de taleplerinizi oluşturabilirsiniz. Ofislerimizin sayısını arttırmaya devam ediyoruz ve bu konuda başarılı olduğumuzu da hatırlatmak isteriz. Her geçen gün büyüyen bir firma olmak bizleri mutlu ediyor ve sesimizi daha fazla insana duyuruyor olmak da yine en önemli ayrıntılardan bir tanesidir.

Giresun temizlik randevusu için ofislerimizi ziyaret etmenize ya da telefon yolu ile iletişim kurmanıza gerek yok! Online randevu hali hazırda aktif ve bu çalışma sayesinde zaman kaybı yaşamadan sizler de taleplerinizi iletme şansı elde ediyorsunuz. An itibarıyla bunu yapan çok fazla firma bulunmuyor ve bir ilki başarmış olmak da bizleri mutlu ediyor.

Giresun temizlik ekibimiz, temizlike.com bünyesinde hizmet vermektedir ve zaten randevu için kullanacağınız web sitesi de tam olarak budur. Taleplerinize daha hızlı bir şekilde yanıt vermek ve bunu başarılı kılmak adına gereken her şeyi yapıyoruz ve bu konuda başarılı olduğumuzu da düşünüyoruz. İncelemelerde bulunabilir ve merak ettiğiniz sorulara da yine online olarak yanıt alabilirsiniz. Her geçen gün biraz daha büyüme kaydeden ve sizleri memnun edebilmek adına elinden gelenin çok daha fazlasını yapan bu adres, emin olun beklentilerinize doğrudan yanıt verecektir.

81 ilde devam eden çalışmalarımız sayesinde yaşam alanlarınızı daha sağlıklı ve daha özel kılmaya özen gösteriyoruz. Siz değerli dostlarımızdan gelen önerileri de bir havuzda biriktiriyor ve değerlendiriyoruz. Birlikte kocaman bir aileyiz ve yeni müşterilerimize de kapılarımızı ardına kadar açmış durumdayız.
Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Giresun Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Giresun Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Giresun Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları denildiğinde akla ilk gelen Temizlike.com'un Giresun Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları burada.
Oda Sayısı Giresun Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları
1 + 0 100 TL
1 + 1 120 TL
2 + 1 140 TL
3 + 1 170 TL
4 + 1 200 TL
5 + 1 250 TL