Gizlilik Politikası

Temizlike.com olarak iyi eğitimli, yetenekli ekibimizle, temizlik hizmetlerini Türkiye’nin her yanındaki evlere ve ofislere kolayca erişilebilir hale getiriyoruz.

Tam şeffaflığı sağlamak için hizmetlerimiz adil ve rekabetçi bir saatlik ücretle fiyatlandırılır ve kullanışlı çevrimiçi platformumuz, birkaç tıklamayla temizlik rezervasyonu yapmanıza olanak sağlar.

Sadece yüzeysel değil, detaylı temizlik konusunda uzman ekibimiz ile tüm temizlik işlerinizi ve daha fazlasını sizlere sunuyoruz.

Aynı zamanda Türkiye’nin 81 ilinde anlaşmalı olduğumuz profesyonel temizlik şirketleri ile çalışmaktayız.

Temizlike firması olarak, çeşitli amaçlarla kişisel verileri toplayabilir ve aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne amaçla toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğunu belirtilmiş bulunmaktayız.
Üyelik veya Temizlike.com adresimiz üzerindeki çeşitli form ve anketlerin doldurulması suretiyle üyelerin ya da hizmet almak isteyenlerin kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soy isim,  telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) firmamız tarafından veritabanımızda son teknoloji ile korunmaktadır. Ve iş ortaklarımız ile (profesyonel temizlik firmaları) paylaşılabilir.