Profesyonel Temizlik
Temizlik Bizden
Beğeni Sizden

Türkiye'nin 1 Numaralı Temizlik Şirketi

HİZMET AL

Güdül Temizlik

Profesyonel bir kadro arıyorsanız ve temizlik hizmetlerini bu ekipten almak istiyorsanız eğer sizler de hiç tereddüt etmeden Güdül temizlik ekibine ulaşabilirsiniz. Temizlike.com üzerinden yapacağınız başvurularda randevularınız hızlı bir biçimde bizlere ulaşıyor ve adres teyidi için sizleri arıyoruz. Zamanı lehinize çevirmek adına bu konuda daha hızlı hareket etmeyi tercih ediyor ve olumlu yorumlar alıyoruz:

Güdül temizlik ekibi, bu sektörü yakından tanıyan ve insanların ne talep ettiğini çok iyi bilen özel isimlerden oluşuyor. Daha önce firmamızdan hizmet almış olan müşterilerimizin yorumlarına göz atarsanız eğer ne kadar olumlu düşüncelere sahip olduklarını net bir şekilde görebilirsiniz.

Uygun rakamlar ile daha ekonomik ve daha kaliteli bir temizlik hizmeti sunmayı tercih ediyor ve bu konuda başarılı olduğumuzu düşünüyoruz. Sizler de bu başarıya ortak olmak ve taleplerinize doğrudan yanıt almak isterseniz eğer hemen şimdi adımlarınızı atabilirsiniz. Güdül temizlik hizmetleri ile birlikte yaşam alanlarınız çok daha sağlıklı ve temiz bir görüntüye sahip olacak e emin olun ödediğiniz rakamların karşılığını da alacaksınız.

Güvenilir Personel Kadrosu

Yaşam alanlarınızı ya da ofislerinizi bizlere gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz. Bu alanda en iyi isimler ile çalışıyor ve taleplerinize daha güvenilir bir şekilde yanıt vermeye gayret gösteriyoruz. Personel kadromuzu detaylı bir şekilde incelediğinizde ne demek istediğimizi daha iyi anlayacak ve bizimle aynı düşüncelere sahip olacaksınız.

Kurum içi eğitim desteği ve çok özel çalışmalar ile birlikte bu alanda en iyisini oluşturuyor ve siz değerli müşterilerimizin karşısına çıkartıyoruz. Temizlike.com üzerinden detaylı bir araştırma yapabilir ve eğer içinize sinerse sizler de randevu taleplerinizi doğrudan oluşturabilirsiniz.

Güdül Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Güdül Böcek İlaçlamaKavaklıdere Mah. Meneviş Sok. 63/4 Çankaya, Ankara3124288188
Mefa – Ev Temizlik ŞirketiKorkutreis Mah. Cihan Sok. 33 D:4 Çankaya, Ankara3122320415
Güdül Halı YıkamaMaltepe Mah. Güzeltan Sok. 2/D (İçkale Oteli Arkası) Maltepe, Çankaya, Ankara3122302483
Güdül Kuru TemizlemeAbidinpaşa Mah. Münzeviler Cad. 1/D Mamak, Ankara3123205225Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Güdül Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Güdül Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Güdül Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları denildiğinde akla ilk gelen Temizlike.com'un Güdül Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları burada.
Oda Sayısı Güdül Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları
1 + 0 100 TL
1 + 1 120 TL
2 + 1 140 TL
3 + 1 170 TL
4 + 1 200 TL
5 + 1 250 TL