Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Güdül Temizlik

Profesyonel bir kadro arıyorsanız ve temizlik hizmetlerini bu ekipten almak istiyorsanız eğer sizler de hiç tereddüt etmeden Güdül temizlik ekibine ulaşabilirsiniz. Temizlike.com üzerinden yapacağınız başvurularda randevularınız hızlı bir biçimde bizlere ulaşıyor ve adres teyidi için sizleri arıyoruz. Zamanı lehinize çevirmek adına bu konuda daha hızlı hareket etmeyi tercih ediyor ve olumlu yorumlar alıyoruz:

Güdül temizlik ekibi, bu sektörü yakından tanıyan ve insanların ne talep ettiğini çok iyi bilen özel isimlerden oluşuyor. Daha önce firmamızdan hizmet almış olan müşterilerimizin yorumlarına göz atarsanız eğer ne kadar olumlu düşüncelere sahip olduklarını net bir şekilde görebilirsiniz.

Uygun rakamlar ile daha ekonomik ve daha kaliteli bir temizlik hizmeti sunmayı tercih ediyor ve bu konuda başarılı olduğumuzu düşünüyoruz. Sizler de bu başarıya ortak olmak ve taleplerinize doğrudan yanıt almak isterseniz eğer hemen şimdi adımlarınızı atabilirsiniz. Güdül temizlik hizmetleri ile birlikte yaşam alanlarınız çok daha sağlıklı ve temiz bir görüntüye sahip olacak e emin olun ödediğiniz rakamların karşılığını da alacaksınız.

Güvenilir Personel Kadrosu

Yaşam alanlarınızı ya da ofislerinizi bizlere gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz. Bu alanda en iyi isimler ile çalışıyor ve taleplerinize daha güvenilir bir şekilde yanıt vermeye gayret gösteriyoruz. Personel kadromuzu detaylı bir şekilde incelediğinizde ne demek istediğimizi daha iyi anlayacak ve bizimle aynı düşüncelere sahip olacaksınız.

Kurum içi eğitim desteği ve çok özel çalışmalar ile birlikte bu alanda en iyisini oluşturuyor ve siz değerli müşterilerimizin karşısına çıkartıyoruz. Temizlike.com üzerinden detaylı bir araştırma yapabilir ve eğer içinize sinerse sizler de randevu taleplerinizi doğrudan oluşturabilirsiniz.

Güdül Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Güdül Böcek İlaçlamaKavaklıdere Mah. Meneviş Sok. 63/4 Çankaya, AnkaraTeklif Al
Mefa – Ev Temizlik ŞirketiKorkutreis Mah. Cihan Sok. 33 D:4 Çankaya, AnkaraTeklif Al
Güdül Halı YıkamaMaltepe Mah. Güzeltan Sok. 2/D (İçkale Oteli Arkası) Maltepe, Çankaya, AnkaraTeklif Al
Güdül Kuru TemizlemeAbidinpaşa Mah. Münzeviler Cad. 1/D Mamak, AnkaraTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Güdül ev temizliği şirketleri nelerdir?

Güdül şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Güdül temizlik firmasını size yönlendirelim.

Güdül ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Güdül değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Güdül şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Güdül şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Güdül ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Güdül ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Güdül Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Güdül Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Güdül ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Güdül ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL