Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Kurum içi eğitim desteği ile birlikte bir üst seviyeye taşıdığımız personel kadromuz, sizlere çok daha sağlıklı yaşam alanları sunmak ve bunu kısa süre içerisinde yerine getirmek adına mücadele veriyor. Deneyim sahibi bir kadro ile buradayız ve sunduğumuz çalışmalardan fazlasıyla memnun olan 12.00’den fazla müşterimiz var. Gümüşhane temizlik ekibimizden sizler de yardım alabilir ve profesyonel temizlik çalışmaları ile birlikte yaşam alanlarınıza değer katabilirsiniz.

Gümüşhane temizlik ile birlikte yine ülkenin 81 iline hizmet götürmeye devam ediyoruz. Amacımız ise daha fazla insana ulaşmak ve bunu çok daha kusursuz kılmak olacaktır. Hedefleri doğrultusunda emin adımlarla ilerleyen ve taleplere doğrudan yanıt veren bir firma olduğumuzu düşünüyoruz ve bu kalabalık aileye sizleri de dahil etmek isteriz.

Yaşam alanlarınızın düzenli olarak temizlenmesi ve daha sağlıklı bir görüntüye sahip olmasını istiyorsanız eğer hiç tereddüt etmeden iletişime geçebilir ve randevularınızı alabilirsiniz. Gümüşhane temizlik çalışmaları için online talep oluşturabileceğinizi biliyor muydunuz? Temizlike.com üzerinden yapacağınız işlemler dakikalarınızı alacak ve kısa süre içerisinde sizler de taleplerinizi doğrudan oluşturma şansı elde edeceksiniz. Her geçen gün daha fazla insan hizmet alıyor ve memnuniyetlerini dile getiriyorlar. Sizler de onların arasında yer alabilir ve profesyonel kadromuz ile birlikte yaşam alanlarınıza katkıda bulunabilirsiniz.

Yüksek rakamlar talep eden ya da bunun için servet isteyen bir firma asla olmadık ve olma niyetinde de değiliz. İncelemelerinizi ve kıyaslamalarınızı yaparsanız en uygun rakamların karşınıza çıkacağını sizler de göreceksiniz. Fiyat almak ve yine firma ile ilgili merak ettiğiniz soruları sormak adına hemen şimdi iletişim kurabilir ve deneyim sahibi personel kadromuz ile sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

Gümüşhane Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Gümüşhane Böcek İlaçlamaLalapaşa Mah. Çaykara Cad. Ata İş Mrk. K:3 D:9 Yakutiye, ErzurumTeklif Al
ÖZNAYIR – Ev Temizlik ŞirketiKarşıyaka Mah. İmamoğlu Sok. 12/A Gümüşhane Merkez, GümüşhaneTeklif Al
YILMAZER – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeHasanbey Mah. Cumhuriyet Cad. 39/A Gümüşhane Merkez, GümüşhaneTeklif Al
Gümüşhane Halı YıkamaGençosman Mah. Turgut Özal Blv. 22 Bayburt Merkez, BayburtTeklif Al
Gümüşhane Kuru TemizlemeKadızade Mah. Fabrika Sok. 17 Bayburt Merkez, BayburtTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Gümüşhane ev temizliği şirketleri nelerdir?

Gümüşhane şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Gümüşhane temizlik firmasını size yönlendirelim.

Gümüşhane ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Gümüşhane değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Gümüşhane şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Gümüşhane şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Gümüşhane ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Gümüşhane ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Gümüşhane Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Gümüşhane Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Gümüşhane ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Gümüşhane ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL