Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Güzelbahçe Temizlik

Profesyonel temizlik hizmetler için servet ödüyor olabilirsiniz ve muhtemelen doğru firmayı bir türlü bulamıyorsunuz. Güzelbahçe temizlik ekibimizi inceleme fırsatınız oldu mu? Bu işi uzun süredir kusursuz bir şekilde yapan ve uygun fiyat garantisi veren ekibimiz, bütçelerinizi hiçbir şekilde sarsmıyor ve özlediğiniz temizlik hizmetini ayaklarınıza kadar getiriyor.

Güzelbahçe temizlik ekibi, bu sektörü yakından tanıyan ve profesyonelliğin zirvesinde yer alan özel ekiplerden bir tanesidir. Profesyonel kadromuz ile birlikte yolumuza devam ediyor ve çalışmalarımızı kusursuz bir şekilde yürütüyoruz. Siz değerli dostlarımızın talepleri bizim için bir hayli önemli ve zaten ortaya koyduğumuz çalışmalarda da bunu net bir şekilde gösteriyoruz.

Güzelbahçe temizlik hizmeti almak ve yaşam alanlarınızı bu eşsiz ekibe teslim etmek isterseniz eğer tek yapmanız gereken şey temizlike.com üzerinden randevu almak ve adres bilgilerinizi iletmek olacaktır. Sektördeki diğer firmalar ile kıyaslama yaptığınızda hem kadro olarak hem de rakamlar olarak ne kadar farklı olduğumuzu sizler de net bir şekilde göreceksiniz.

Amacımız, uygun fiyatlar ile profesyonel temizlik hizmeti sunmak ve bunu başarılı bir şekilde yerine getirmektir. Sormak istediğiniz sorular varsa eğer ofislerimizi ziyaret edebilir ya da dilerseniz personel kadromuzu arayarak sorularınızı ulaştırabilirsiniz. Size her daim hizmet etmek adına buradayız ve hiçbir şekilde sırtımızı dönmüyoruz.

Profesyonel temizlik denilince akla ilk gelen isimlerden biri olduğumuzu da belirtmek isteriz ve bu konuda başarılı olduğumuzu düşünüyoruz. Randevu taleplerinizi temizlike.com aracılığı ile tarafımıza ulaştırabilirsiniz ve bunun için herhangi bir şekilde ön ödeme yapmanız gerekmiyor. Bu sayede güven detayını da bir adım daha öne taşıyor ve siz değerli müşterilerimizi memnun etmeyi başarıyoruz.

Güzelbahçe Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Güzelbahçe Böcek İlaçlamaMaltepe Mah. Mithatpaşa Cad. 53 D:2 Güzelbahçe, İzmirTeklif Al
Bakay– Ev Temizlik ŞirketiYalı Mah. 43. Sok. 2 Güzelbahçe, İzmirTeklif Al
Güzelbahçe Halı YıkamaYalı Mah. 144. Sok. 48 Güzelbahçe, İzmirTeklif Al
Güzelbahçe Kuru TemizlemeYalı Mah. İstikbal Cad. 49/E Güzelbahçe, İzmirTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Güzelbahçe ev temizliği şirketleri nelerdir?

Güzelbahçe şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Güzelbahçe temizlik firmasını size yönlendirelim.

Güzelbahçe ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Güzelbahçe değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Güzelbahçe şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Güzelbahçe şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Güzelbahçe ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Güzelbahçe ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Güzelbahçe Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Güzelbahçe Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Güzelbahçe ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Güzelbahçe ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL