Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Evinizde ya da ofislerinizde yaptığınız temizlik, bir süre sonra yetersiz geliyor ve aynı şekilde sizleri tatmin etmiyor olabilir. Bu tür durumlarda profesyonel bir ekibe ve çalışmaya ihtiyacınız olacaktır ve ne zaman isterseniz Hakkari temizlik kadromuz ile iletişime geçebilir ve sizler de taleplerinizi doğrudan oluşturabilirsiniz.

Hakkari temizlik çalışmalarını incelemek ve temizlike.com firmasının ne tür ayrıcalıklar sunduğunu daha somut bir şekilde öğrenmek isterseniz eğer web sitemizi enine boyuna incelemeniz yeterli olacaktır. Sıradan bir temizlik hizmeti yerine sıra dışı bir temizlik çalışmasını tercih ediyor ve yaşam alanlarınızı amiyane tabirle baştan yaratıyoruz.

Bu konuda kendine güvenen ve artık sektörü yakından tanıdığını düşündüğümüz tecrübe sahibi personelimiz ile birlikte yanınızdayız. Ne zaman isterseniz taleplerinizi iletebilir ve sizler de bu çalışmalardan en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Hakkari temizlik ve yine ülke genelinde hizmet veren kadromuz ile birlikte birçok farklı şehirde sizlerin karşısına çıkıyor ve en iyisini sunuyoruz.

Profesyonel Ekip

Firmamız, çalışan kadrosu konusunda gerçekten hassas ve titiz bir çalışma yürütüyor. Bu işin eğitimini almış ve yine uygulama konusunda da bir adım öne çıkan simleri bünyemize dahil ediyor ve taleplerinize doğrudan yanıt veriyoruz. İncelemelerinizi detaylı bir şekilde yaptığınızda ne demek istediğimizi daha iyi anlayacak ve bizimle aynı düşüncelere sahip olacaksınız.

Hakkari temizlik hizmetlerinden sizler de dilediğiniz zaman faydalanmak isterseniz eğer hiç tereddüt etmeden online randevu alabilir ve süreci başlatabilirsiniz. Zamanı lehinize çevirmek adına elimizden gelenin çok daha fazlasını yapıyor ve sizleri memnun etmek adına hizmet sunuyoruz. Daha fazla detay için dilerseniz personelimiz ya da yönetici kadromuz ile de iletişim kurabilir ve sorularınızı iletebilirsiniz.

Hakkari Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Hakkari Böcek İlaçlamaBulak Mah. Fidan Hanım Cad. 54 Hakkari Merkez, HakkariTeklif Al
Güçlü – Ev Temizlik ŞirketiYeni Mah. Cengiz Topel Cad. 4 Keremoğlu İş Mrk. K:3 Yüksekova, HakkariTeklif Al
Atmaca – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeCumhuriyet Mah. Gençlik Cad. 12 Yüksekova, HakkariTeklif Al
Hakkari Halı YıkamaKarşıyaka Mah. Yüksek Okul Cad. 6 Hakkari Merkez, HakkariTeklif Al
Hakkari Kuru TemizlemeDize Mah. Cengiz Topel Cad. 2 Orient İş Mrk. Yüksekova, HakkariTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Hakkari ev temizliği şirketleri nelerdir?

Hakkari şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Hakkari temizlik firmasını size yönlendirelim.

Hakkari ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Hakkari değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Hakkari şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Hakkari şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Hakkari ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Hakkari ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Hakkari Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Hakkari Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Hakkari ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Hakkari ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL