Hakkımızda

Temizlike.com olarak iyi eğitimli, yetenekli ekibimizle, temizlik hizmetlerini Türkiye’nin her yanındaki evlere ve ofislere kolayca erişilebilir hale getiriyoruz.

Tam şeffaflığı sağlamak için hizmetlerimiz adil ve rekabetçi bir saatlik ücretle fiyatlandırılır ve kullanışlı çevrimiçi platformumuz, birkaç tıklamayla temizlik rezervasyonu yapmanıza olanak sağlar.

Sadece yüzeysel değil, detaylı temizlik konusunda uzman ekibimiz ile tüm temizlik işlerinizi ve daha fazlasını sizlere sunuyoruz.

Ekibimizin aldığı kurum içi eğitimler ile evinizin güvenli ellerde bırakılacağından emin olabilirsiniz.

Bizi diğer temizlik şirketlerinden ayıran nedir?

STRATEJİ

Ev, ofis, işyeri, bina ve apartman, inşaat sonrası temizlik konularında stratejimiz; yeterlilik, dakiklik ve esnek çalışma saatlerimiz sayesinde müşterilerimiz, temizlik hizmetinde tam istediklerini elde ederler.

EKİP

Tüm Temizlike.com ekibi, evinizin güvenli ellerde olmasını sağlamak için kurum içi eğitim programımıza geçmeden önce, kişisel tarama ve görüşme sürecimizi geçmelidir.

KALİTE
KONTROL

Kontrol ekibimiz, beklediğiniz premium hizmeti vermelerini sağlamak için temizlik ekibimize farklı yerlerde günlük rastgele kontroller yapmaktadır. Ek olarak, çağrı merkezimiz endişelerinizi ve önerilerinizi cevap vermeye hazırdır.

SAATLİK
ÜCRET

Saatlik Ücretlerimiz şeffaf bir şekilde web sitemizde sunulmaktadır. Artık Gizli maliyetler yok.

%100 GÜVEN

Temizlike.com olarak bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özelliklerden biri de bugüne kadar binlerce müşterimizin bizlere duymuş olduğu güvendir. Bu güveni sağlamak için kurum içi eğitimler hayati öneme sahiptir.

YEŞİLİ KORU

Şirket olarak tüm temizlik ürünlerimizde çevre dostu ürünler kullanmayı görev sayıyoruz.

Visa

Çevre Dostu

Güle güle güçlü kokulu kimyasallar, merhaba çevre dostu temizlik ürünleri.

Visa

Sağlıklı Bir Ev

Çevre dostu ürünler, göz, solunum ve cilt tahrişi, alerji, baş ağrısı, kimyasal zehirlenme ve hatta üreme tehlikeleri gibi sağlık sorunlarını azaltabilir.

Visa

Sağlıklı Çevre = Sağlıklı İnsanlar

Sudaki ve havadaki toksik atıklar bitki örtüsü ve hayvansal büyüme için daha iyi bir ortam sağlar – balıklar size teşekkür edecek.