Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.

Blog post

Halı Yıkama


Halı yıkama hizmeti mi arıyorsun? 81 ilde 950 ilçede evinizden veya ofisinizden halılarınızı alıyoruz. Belirttiğiniz adrese maksimum 1 hafta içerisinde tamamen temizlenmiş ve kurumuş halde teslim ediyoruz. Halı yıkama fiyatları şehirden şehre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle "Hizmet Al" sayfamız üzerinden il, ilçe, kaç halı yıkatmak istediğinizin bilgilerini girmeniz yeterlidir. Halılarınızı teslim almaya gelen çalışanlarımız, tüm halılarınızın ölçüsünü tek tek alacak, en uygun fiyatı size bildirip en hızlı hizmeti sunacaklardır.

Halı Yıkama Bilgileri

Hizmet verilen şehirler
Tüm şehirler
En düşük ortalama fiyat
70 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Halı Yıkama Firmaları Hakkında

Profesyonel olarak hizmet veren ve bu sektörde yer alan halı yıkama firmaları sayesinde sizler de profesyonel bir temizlik çalışmasına şahitlik edeceksiniz. Yüksek rakamlar ödemenize gerek kalmadan hizmet alabilir ve yaşam alanlarınıza sağlık getirebilirsiniz. Yaşam alanlarımız, eşyaların getirdiği toz ve kirin yanı sıra dış etkenler nedeni ile de kısa süre içerisinde kirleniyor ve dip köşe temizliğe ihtiyaç duyabiliyoruz. Zamanınız yoksa ya da yaptığınız temizlik içinize sinmiyorsa eğer bu firmaları tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. ...

Halılardan bahsedelim ve yaşam alanlarımızın en kısa süre içerisinde en fazla kirlenen ve bu kir ve tozu uzun süre barındıran eşyalarından bir tanesidir. Özellikle sık dokunmuş halılarda bu sorun daha belirgin bir şekilde karşımıza çıkıyor ve basit bir temizlik ile ne yazık ki sağlıklı sonuçlar elde edemiyoruz. Halı yıkama firmaları ise halılarınızın türüne göre bir yıkama modeli seçiyor ve insan gücünün yanı sıra son model halı yıkama makinelerinden yardım alıyorlar.

Değerli halılarınız, türüne göre yıkanıyor ve herhangi bir şekilde zarar görmüyor. Kurutma işlemleri de yine firmalara ait özel kurutma odalarında gerçekleştiriliyor ve tüm süreç profesyonel bir biçimde yürütülüyor. Halılarınızı emanet edebileceğiniz çok sayıda profesyonel adres var ve bunlardan bir tanesini bizler de tavsiye etmek istiyoruz.

Temizlike.com Halı Yıkama

Web sitelerini incelemenizi öneriyoruz ve burada ne tür hizmetler sunduklarına daha detaylı bir şekilde yer veriyorlar. Halı yıkama sürecinde nasıl hareket ettikleri ya da değerli halılarınızı nasıl kuruttuklarını da paylaşmaya devam ediyorlar. www.temizlike.com adresini ziyaret ederek bu konuda bilgi alabilir ve eğer dilerseniz taleplerinizi de iletebilirsiniz.

Halılarınızın türü ne olursa olsun en iyi yıkama yöntemi ile birlikte daha sağlıklı bir hale getireceklerinden şüpheniz olmasın. Halı dibinde kalan tozlar bile profesyonel yıkama hizmeti ile birlikte yok ediliyor. Çocuklu aileler için bu eşyaların temizliği çok daha önemlidir ve emekleyen bebeklerinizin sağlığını düşünüyorsanız eğer sizler de düzenli olarak bu firmadan hizmet alabilirsiniz. Halılarınıza zarar verecek herhangi bir kimyasal içerik ya da temizlik maddesi kullanmadıklarını da hatırlatmak isteriz.

En Uygun Halı Yıkama Fiyatları

En uygun halı yıkama şirketleri denildiğinde akla ilk gelen Temizlike.com'un halı yıkama fiyatları burada.
Metrekare Başına Halı Yıkama Fiyatları
Makine Halısı Yıkama 8 TL
Shaggy Halı Yıkama 10 TL
Makine Yün Halısı Yıkama 12 TL
Afgan Halısı Yıkama 60 TL
Antika Halı Yıkama 80 TL
Bünyan Halısı Yıkama 35 TL
El Dokuma Halı Yıkama 40 TL
El Dokuma Kilim Yıkama 40 TL
Hereke HalısıYıkama (İpek-Yün Karışımlı) 70 TL
İpek Halı Yıkama 180 TL
İran Halısı Yıkama 55 TL
Milas Halısı Yıkama 25 TL