Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Haliliye nüfus olarak Şanlıurfa’nın en kalabalık ilçesidir. Şanlıurfa Haliliye tüm sosyoekonomik açılardan gelişmiş bir yerleşmedir, bundan dolayıdır ki temizlik sektörünün hizmet sunduğu ve önem atfettiği alanların da başına çekmektedir.

Haliliye ev temizliği yaptırmak isteyenler  Yenişehir Mah. Emniyet Cad. 1 Özal Apt. K:1 Haliliye, Şanlıurfa adresinde yer alan HARMANŞA temizlik şirketine 04143159084 iletişim numarasından ulaşabilirler.

İşyeri temizliği yaptırmak isteyenler Şair Şevket Mah. 119 Sok. 11 Uğurlu Apt. Şanlıurfa Merkez, Şanlıurfa adresinde yer alan  EFSANE  temizlik şirketi ile irtibat kurabilirler. Mevcut telefon numarası 04143143888 olarak sistemde kayıtlıdır, Ahmet Efsane yetkili kişidir.

Temizlike.com sitemizden böcek ilaçlama hizmeti de talep edebilirsiniz. Şanlıurfa Haliliye böcek ilaçlama firmaları arasında talep görenler arasında Mozaik böcek ve haşere ilaçlama gelmektedir. Yenişehir mah, 239. sk. no:39/c, 63300 Haliliye/Şanlıurfa adresine giderek ya da 0507 179 79 59  telefon numarasından ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Haliliye halı yıkama ve koltuk silme hizmeti için Ulubağ Mah. Mardin Yolu 7 (Mardin Yolu 5. Km) Haliliye, Şanlıurfa  adresinde yer alan  GAP halı yıkama şirketinden   04143127776   iletişim numarasından irtibat kurabilirsiniz.

Haliliye’de kuru temizleme hizmeti veren (Hüseyin Aşıklı) ESİNTİ  kuru temizleme, Osmangazi Mah. 392. Sok. 1 Haliliye, Şanlıurfa adresinde yer almaktadır. 05433671697 numarasını arayarak iletişim kurabilirsiniz. Diğer hizmet noktalarını aşağıdaki verdiğimiz tablodan da ulaşabilirsiniz

Haliliye Temizlik Firmaları

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Haliliye Böcek İlaçlamaEsentepe Mahallesi Necmettin Cevheri Bulvarı, AK Parti İl Başkanlığı karşısı Haliliye Belediye BaşkanlığıTeklif Al
HALİM – Ev Temizlik ŞirketiŞairşevket Mah. 119 Sok. 11 Haliliye, ŞanlıurfaTeklif Al
ROTA – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeMimar Sinan Mah. 101 Sok. 2 Küçükler Apt. K:1 Şanlıurfa Merkez, ŞanlıurfaTeklif Al
Haliliye Halı YıkamaSancaktar Mah. Şani Efendi Cad. 82 Haliliye, ŞanlıurfaTeklif Al
Haliliye Kuru TemizlemeEsentepe Mah. Millet Cad. 12 Urfa City AVM K: Zemin Şanlıurfa Merkez, ŞanlıurfaTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Haliliye ev temizliği şirketleri nelerdir?

Haliliye şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Haliliye temizlik firmasını size yönlendirelim.

Haliliye ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Haliliye değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Haliliye şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Haliliye şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Haliliye ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Haliliye ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Haliliye Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Haliliye Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Haliliye ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Haliliye ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL