Profesyonel Temizlik
Temizlik Bizden
Beğeni Sizden

Türkiye'nin 1 Numaralı Temizlik Şirketi

HİZMET AL

Hatay temizlik

İnşaat sonrası temizlik çalışmaları hem zahmetli hem de yorucu olacaktır. Bu eylemi tek başınıza gerçekleştirmeye kalktığınızda ne yazık ki sıkıntı yaşayabiliyorsunuz ancak Hatay temizlik ekibimizden hizmet aldığınızda hem zihinsel hem de fiziksel olarak rahat bir nefes alacaksınız. Bu alanlar çok karmaşık olabiliyor fakat bizler de tek bir personel ile ya da deneyimsiz isimler ile çalışmıyoruz.

Hatay temizlik ekibimiz, süreci yönetebilen ve bu alanda kendini geliştirmiş olan uzman isimlerden oluşuyor. Hemen şimdi randevularınızı alabilir ve direkt olarak iletişime geçebilirsiniz. Kendine güvenen, kendini geliştiren ve kurum içi eğitimler ile belli bir seviyeye ulaşmış olan bu kadro sayesinde taleplerinize doğrudan yanıt alacağınızı düşünüyoruz.

İnşaat sonrası temizlik hizmetleri ile birlikte aynı şekilde bina temizliği ve ev temizliği konusunda da birimle irtibata geçebilir ve randevu oluşturabilirsiniz. Her geçen gün biraz daha büyüme kaydediyor ve taleplerinize doğrudan yanıt vermek adına burada bulunuyoruz.

Hızlı, Güvenilir, Sağlıklı…

Bir temizlik hizmetinden beklediğiniz tüm detayları sizinle buluşturuyor ve bunu da deneyim sahibi kadromuz ile birlikte çok daha kısa süre içerisinde yerine getiriyoruz. Sizleri memnun etmek en büyük görevlerimizden bir tanesidir ve bu alanda tek olduğumuzu düşünüyoruz. Hatay temizlik hizmetleri ile birlikte ülke geneline yayılmış olan çalışmalarımız, beklentilerinize yanıt verecek ve yüzlerinizi güldürecektir.

Hızlı, güvenilir ve sağlıklı temizlik hizmeti için sizler de hemen şimdi online randevu taleplerinizi iletebilir ve yerinizi bir an önce alabilirsiniz. Amacımız, sağlıklı alanları çok daha hızlı bir şekilde hazırlamak ve siz değerli dostlarımıza teslim etmektir. Bu başarıya tanıklık etmek isterseniz eğer hemen şimdi irtibata geçebilirsiniz.
Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Hatay Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Hatay Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Hatay Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları denildiğinde akla ilk gelen Temizlike.com'un Hatay Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları burada.
Oda Sayısı Hatay Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları
1 + 0 100 TL
1 + 1 120 TL
2 + 1 140 TL
3 + 1 170 TL
4 + 1 200 TL
5 + 1 250 TL