Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Temizlik planlaması yapmak bazen zor olabiliyor ve bu planlama doğrultusunda hem zaman kaybediyor hem de fiziksel yorgunluk ile mücadele etmek durumunda kalıyorsunuz. Üstelik yaptığınız temizlik ne yazık ki içinize sinmiyor ve mutlaka eksikler ile karşı karşıya geliyorsunuz. Iğdır temizlik ekibimiz, içinize sinecek çalışmalar ile sizlere fayda sağlamaya ve daha da önemlisi hizmet sunmaya devam ediyor.

Iğdır temizlik ekibinden randevu almak çok kolay ve günün sonunda teslim edeceğimiz yaşam alanlarınızı gördüğünüzde sizler de mutlu olacaksınız. Bu sağlıklı alanlar, profesyonel bir kadro tarafından hazırlanıyor ve temizlik çalışmalarında herhangi bir şekilde kimyasal içerikler kullanılmıyor. Biz temizliği yaparken sizler kahvenizi yudumlayabilir ve dilerseniz ekip arkadaşlarımızı da takibe alabilirsiniz.

Kendine güvenen bir personel kadrosu yarattık ve bu kadro sayesinde temizlik çalışmaları da üst düzey seviyede gerçekleştiriliyor. İncelemelerinizi temizlike.com adresi aracılığı ile de yapabiliyorsunuz ve bu inceleme neticesinde ne denli profesyonel bir ekibe sahip olduğumuzu daha net bir şekilde göreceksiniz.

Online Randevu Mümkün!

Şehrinizi seçerek hizmet türünü de belirleyebileceğiniz bir web sitesi hazırladık ve bu site üzerinden sizler de talep oluşturabilirsiniz. Iğdır temizlik hizmetlerinin yanı sıra hangi şehirde olursanız olun bir ekip seçebiliyor ve hizmet alabiliyorsunuz. Amacımız, değerli müşterilerimize birçok farklı alanda kolaylık sunmak ve bunu da mümkün hale getirmektir. Bu konuda başarılı olduğumuzu düşünüyoruz ve incelemelerinizi yaptığınızda bizimle aynı düşünceye sahip olacaksınız.

Iğdır ilinde aktif olarak çalışmalarımıza devam ediyor ve bu çalışmaları ülke geneline yayabilmek adına elimizden gelenin daha fazlasını ortaya koyuyoruz. Sizler de hemen şimdi taleplerinizi oluşturabilir ve bu güvenilir, deneyim sahibi kadrodan hizmet alabilirsiniz. Sağlıklı yaşam alanları sizleri bekliyor olacaktır.  

Iğdır Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Iğdır Böcek İlaçlamaTopçular Mah. Vali Konağı Cad. 34/B Iğdır Merkez, IğdırTeklif Al
ESGO – Ev Temizlik ŞirketiEmek Mah. Evrenpaşa Cad. 18 Iğdır Merkez, IğdırTeklif Al
GAZİLER ENTEGRE – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeBağlar Mah. Zümrüt Sok. 16 Barış Apt. K:1 D:3 Iğdır Merkez, IğdırTeklif Al
KONTAN - Banka,Hastane,AVM Temizlik HizmetleriSöğütlü Mah. Rıza Yalçın Cad. Iğdır Merkez, IğdırTeklif Al
ÖZ ABONE - Gündelikçi KadınlarCumhuriyet Mah. Barbaros Sok. Iğdır Merkez, IğdırTeklif Al
DURU-PAK - Temizlikçi Personel TeminiTopçular Mah. Vali Konağı Yolu Cad. 71/B Muzaffer Yıldız Apt. Iğdır Merkez, IğdırTeklif Al
Iğdır Halı YıkamaCumhuriyet Mah. Kazım Karabekir Cad. 2 Iğdır Merkez, IğdırTeklif Al
Iğdır Kuru TemizlemeSöğütlü Mah. İrfan Cad. 3 Taşkınsu Pasajı Iğdır Merkez, IğdırTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Iğdır ev temizliği şirketleri nelerdir?

Iğdır şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Iğdır temizlik firmasını size yönlendirelim.

Iğdır ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Iğdır değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Iğdır şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Iğdır şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Iğdır ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Iğdır ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Iğdır Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Iğdır Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Iğdır ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Iğdır ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL