Profesyonel Temizlik
Temizlik Bizden
Beğeni Sizden

Türkiye'nin 1 Numaralı Temizlik Şirketi

HİZMET AL

Iğdır Temizlik

Temizlik planlaması yapmak bazen zor olabiliyor ve bu planlama doğrultusunda hem zaman kaybediyor hem de fiziksel yorgunluk ile mücadele etmek durumunda kalıyorsunuz. Üstelik yaptığınız temizlik ne yazık ki içinize sinmiyor ve mutlaka eksikler ile karşı karşıya geliyorsunuz. Iğdır temizlik ekibimiz, içinize sinecek çalışmalar ile sizlere fayda sağlamaya ve daha da önemlisi hizmet sunmaya devam ediyor.

Iğdır temizlik ekibinden randevu almak çok kolay ve günün sonunda teslim edeceğimiz yaşam alanlarınızı gördüğünüzde sizler de mutlu olacaksınız. Bu sağlıklı alanlar, profesyonel bir kadro tarafından hazırlanıyor ve temizlik çalışmalarında herhangi bir şekilde kimyasal içerikler kullanılmıyor. Biz temizliği yaparken sizler kahvenizi yudumlayabilir ve dilerseniz ekip arkadaşlarımızı da takibe alabilirsiniz.

Kendine güvenen bir personel kadrosu yarattık ve bu kadro sayesinde temizlik çalışmaları da üst düzey seviyede gerçekleştiriliyor. İncelemelerinizi temizlike.com adresi aracılığı ile de yapabiliyorsunuz ve bu inceleme neticesinde ne denli profesyonel bir ekibe sahip olduğumuzu daha net bir şekilde göreceksiniz.

Online Randevu Mümkün!

Şehrinizi seçerek hizmet türünü de belirleyebileceğiniz bir web sitesi hazırladık ve bu site üzerinden sizler de talep oluşturabilirsiniz. Iğdır temizlik hizmetlerinin yanı sıra hangi şehirde olursanız olun bir ekip seçebiliyor ve hizmet alabiliyorsunuz. Amacımız, değerli müşterilerimize birçok farklı alanda kolaylık sunmak ve bunu da mümkün hale getirmektir. Bu konuda başarılı olduğumuzu düşünüyoruz ve incelemelerinizi yaptığınızda bizimle aynı düşünceye sahip olacaksınız.

Iğdır ilinde aktif olarak çalışmalarımıza devam ediyor ve bu çalışmaları ülke geneline yayabilmek adına elimizden gelenin daha fazlasını ortaya koyuyoruz. Sizler de hemen şimdi taleplerinizi oluşturabilir ve bu güvenilir, deneyim sahibi kadrodan hizmet alabilirsiniz. Sağlıklı yaşam alanları sizleri bekliyor olacaktır.  
Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Iğdır Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Iğdır Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Iğdır Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları denildiğinde akla ilk gelen Temizlike.com'un Iğdır Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları burada.
Oda Sayısı Iğdır Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları
1 + 0 100 TL
1 + 1 120 TL
2 + 1 140 TL
3 + 1 170 TL
4 + 1 200 TL
5 + 1 250 TL