Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


İnegöl nüfus olarak Bursa’nın en kalabalık beşinci ilçesidir. Bursa İnegöl tüm sosyoekonomik açılardan gelişmiş bir yerleşmedir, bundan dolayıdır ki temizlik sektörünün hizmet sunduğu ve önem atfettiği alanların da başına çekmektedir.

İnegöl ev temizliği yaptırmak isteyenler  Ulu Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. 52/6 Osmangazi, Bursa adresinde yer alan YEŞİLOVA temizlik şirketine 02242512108 iletişim numarasından ulaşabilirler. İşyeri temizliği yaptırmak isteyenler Doğanevler Mah. 1. Dumlupınar Cad. 73/A Osmangazi, Bursa adresinde yer alan  ULUDAĞ temizlik şirketi ile irtibat kurabilirler. Mevcut telefon numarası 02242570023 olarak sistemde kayıtlıdır, Halis Uşaklıgil yetkili kişidir.

Temizlike.com sitemizden böcek ilaçlama hizmeti de talep edebilirsiniz. Bursa İnegöl böcek ilaçlama firmaları arasında talep görenler arasında Biray tarım böcek ve haşere ilaçlama gelmektedir. Sinanbey Mah. Murat Cad. 29 İnegöl, Bursa adresine giderek ya da 02247123383 telefon numarasından ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

İnegöl halı yıkama ve koltuk silme hizmeti için Yeniceköy-Dere Mah. Orman Cad. 1 İnegöl, Bursa adresinde yer alan İNCİ halı yıkama şirketinden 02247118908 iletişim numarasından irtibat kurabilirsiniz.

İnegöl’de kuru temizleme hizmeti veren DRY NİL kuru temizleme, Cuma Mah. Lale Sok. 1 İnegöl, Bursa adresinde yer almaktadır. 02247134496 numarasını arayarak iletişim kurabilirsiniz. Diğer hizmet noktalarını aşağıdaki verdiğimiz tablodan da ulaşabilirsiniz.

 

İnegöl Temizlik Firmaları

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
İnegöl Böcek İlaçlamaSüleymaniye, no:, Kışla Sk. No:11, 16400 İnegöl/BursaTeklif Al
5S DESTEK HİZMET – Ev Temizlik ŞirketiEmek Zekai Gümüşdiş Mah. Sanayi Cad. 610 Osmangazi, BursaTeklif Al
– İşyeri Temizlik Hizmetleri ADAHAN ve Cam SilmeÇırpan Mah. İpek Sok. 5/A Osmangazi, BursaTeklif Al
İnegöl Halı YıkamaBurhaniye Mah. Kemalettin Sami Paşa Cad. 108/A İnegöl, BursaTeklif Al
İnegöl Kuru TemizlemeCuma Mah. İsmail Efendi Sok. 8/B İnegöl, BursaTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

İnegöl ev temizliği şirketleri nelerdir?

İnegöl şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan İnegöl temizlik firmasını size yönlendirelim.

İnegöl ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece İnegöl değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

İnegöl şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

İnegöl şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

İnegöl ev temizliği fiyatları ne kadardır?

İnegöl ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

İnegöl Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


İnegöl Ev Temizliği Fiyatları

En uygun İnegöl ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz İnegöl ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL