Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


İpekyolu nüfus olarak Van’nın en kalabalık ilçesidir. Van İpekyolu tüm sosyoekonomik açılardan gelişmiş bir yerleşmedir, bundan dolayıdır ki temizlik sektörünün hizmet sunduğu ve önem atfettiği alanların da başına çekmektedir.

İpekyolu ev temizliği yaptırmak isteyenler  Bahçıvan Mah. 1782 Numune Sok. 2 İpekyolu, Van adresinde yer alan Tekstar temizlik şirketine 04322166766 iletişim numarasından ulaşabilirler.

İşyeri temizliği yaptırmak isteyenler Bahçıvan Mah. Nurbaba Sok. 47 İpekyolu, Van adresinde yer alan  Yalçın  temizlik şirketi ile irtibat kurabilirler. Mevcut telefon numarası 05364059119 olarak sistemde kayıtlıdır, Gani Yalçın yetkili kişidir.

Temizlike.com sitemizden böcek ilaçlama hizmeti de talep edebilirsiniz. Van İpekyolu böcek ilaçlama firmaları arasında talep görenler arasında Cemfa böcek ve haşere ilaçlama gelmektedir. Şerefiye Mah. Çavuşbaşı Cad. 40 Urartu İş Mrk. K:5 İpekyolu, Van adresine giderek ya da 04322158857  telefon numarasından ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

İpekyolu halı yıkama ve koltuk silme hizmeti için Eminpaşa Mah. Tuşba Yolu Sok. Van Merkez, Van adresinde yer alan  SAYLAR  halı yıkama şirketinden   04322179595   iletişim numarasından irtibat kurabilirsiniz.

İpekyolu’de kuru temizleme hizmeti veren Şamran kuru temizleme, Şerefiye Mah. Maraşal Fevzi Çakmak Cad. Van Merkez, Van adresinde yer almaktadır. 04322157783 numarasını arayarak iletişim kurabilirsiniz. Diğer hizmet noktalarını aşağıdaki verdiğimiz tablodan da ulaşabilirsiniz.

 

İpekyolu Temizlik Firmaları

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
İpekyolu Böcek İlaçlamaHastane 2.Cad. Urartu İş Merkezi Kat:2 No:22Teklif Al
CANKATAR GROUP – Ev Temizlik ŞirketiVali Mithatbey Mah. Defterdarlık Cad. 8 Van Merkez, VanTeklif Al
AYDINLAR – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeŞerefiye Mah. Hastane Blv. 56 Nedim Odabaşı İş Mrk. B Blok Van Merkez, VanTeklif Al
İpekyolu Halı YıkamaYalı Mah. İskele Cad. Kale Sok. 103 İpekyolu, VanTeklif Al
İpekyolu Kuru TemizlemeBahçıvan Mah. Kazım Karabekir Cad. 5 Van Merkez, VanTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

İpekyolu ev temizliği şirketleri nelerdir?

İpekyolu şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan İpekyolu temizlik firmasını size yönlendirelim.

İpekyolu ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece İpekyolu değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

İpekyolu şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

İpekyolu şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

İpekyolu ev temizliği fiyatları ne kadardır?

İpekyolu ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

İpekyolu Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


İpekyolu Ev Temizliği Fiyatları

En uygun İpekyolu ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz İpekyolu ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL