Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Profesyonel bir kadro ve bu sektöre gerçekten hakim bir yönetici ekibi ile birlikte yürüttüğümüz çalışmaları sizler de yakından takip etmek isterseniz eğer hemen şimdi temizlike.com adresini detaylı olarak inceleyebilir ve soru işaretlerinden kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz. Isparta temizlik hizmetlerimiz hali hazırda devam ediyor ancak bu çalışmayı daha geniş ve daha zengin bir yelpazede sürdürebilmek adına 81 ile yaymış durumdayız.

Isparta temizlik hizmetlerinin yanında hangi şehirde olursanız olun sizler de randevu alabilir ve ekibimizden faydalanabilirsiniz. Yaşam alanlarınızı daha sağlıklı hale getirmek ve bunu en uygun rakamlar ile mümkün kılmak istiyoruz. Aslında yola çıktığımızda öncelikli hedefimiz buydu ve kısa süre içerisinde hedefimize ulaştıktan sonra kendimize yeni dönüm noktaları belirledik.

Şimdilerde 81 ilde hizmet veriyor ve ofis sayımızı da her geçen gün biraz daha arttırıyoruz. Sizler de temizlik yapmak için zaman bulamıyor ya da ihtiyacınız olan fiziksel gücü elde edemiyorsanız ekibimize ulaşabilir ve taleplerinizi doğrudan iletebilirsiniz.

Bu sektörde hizmet veren çok sayıda firma var ve her geçen gün sayıları biraz daha artıyor. Rekabetin artması kaliteye de doğru orantılı olarak yansıyor ve bizler bu durumdan fazlasıyla memnun olduğumuzu hatırlatmak isteriz. İnsanlara artık daha yakınız ve bu yakınlık durumu onlar tarafından da fark ediliyor.

Sunduğumuz yenilikler ve daha da önemlisi size özel ayrıcalıklar ile birlikte bu sektöre yön veriyoruz. Temizlik hizmeti almak ve bunu profesyonel isimler aracılığı ile yerine getirmek için hemen şimdi taleplerinizi iletebilirsiniz. Diğer firmalar ile bir kıyas yaptığınızda neden bizi tercih etmeniz gerektiğini sizler de net bir şekilde fark edeceksiniz. Her geçen gün biraz daha büyüyor ve haritamızı da genişletiyoruz.

Isparta Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Akademi Isparta Temizlik ŞirketiPirimehmet Mah. 1738. Sk. No:17 Kat:2 Isparta 32100Teklif Al
Kartopu Halı YıkamaPETEK SANAYİ MAHALLESİ 3339 SOKAK NO:14 Teklif Al
Isparta İlaçlamaBatıkent Mh 5782.Sk No:9Teklif Al
Hijyen – İşyeri Temizlik FirmasıIsparta 32100 Merkez/IspartaTeklif Al
Bahar – Ev Temizlik ŞirketiTuran Mah. 112. Cad. 69Teklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Isparta ev temizliği şirketleri nelerdir?

Isparta şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Isparta temizlik firmasını size yönlendirelim.

Isparta ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Isparta değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Isparta şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Isparta şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Isparta ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Isparta ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Isparta Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Isparta Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Isparta ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Isparta ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL