Profesyonel Temizlik
Temizlik Bizden
Beğeni Sizden

Türkiye'nin 1 Numaralı Temizlik Şirketi

HİZMET AL

İstanbul’da Hizmet Veren Temizlik Şirketleri

İstanbul çok büyük ve kalabalık bir şehir. Bu şehirde hizmet veren ve herhangi bir alanda karşımıza çıkan firmaların sayısı da taleplere bağlı olarak elbette çok daha fazla olacaktır. Temizlik şirketleri de bunun en gerçekçi örneklerinden bir tanesi diyebiliriz ve firmaların sayısı talebe bağlı olarak her geçen gün biraz daha artıyor. İstanbul temizlik şirketleri şeklinde bir arama yaparsanız eğer ne demek istediğimizi sizler de daha iyi anlayacak ve bize hak vereceksiniz.

Bu sektörün en iyileri, sundukları temizlik hizmeti ile birlikte evlere, ofislere ve inşaat sonrası alanlara mucizevi dokunuşlarda bulunuyorlar. Deneyim sahibi personel kadrosu ile birlikte bu alanda profesyoneller ve zaten yazımızın sonunda bahsedeceğimiz firmayı incelediğinizde bunu sizler de daha net bir şekilde görecek ve bizlere hak vereceksiniz.

İstanbul Şehrindeki Güvenilir Temizlik Firmaları

İstanbul temizlik şirketleri araması ile birlikte ulaşacağınız firmalar, bu alanda kendilerini geliştirmeye devam ediyor ve dip köşe temizlik adına güvenilir bir hizmet sunuyorlar. Elbette her firma için aynı şeyleri söylemek ne yazık ki mümkün değil ancak az sonra bahsedeceğimiz isim, bu sektörün en iyisi ve zaten kadrolarını incelediğinizde bunu fark etmeniz pek de uzun sürmeyecektir.

İstanbul temizlik şirketleri listesinin en üst sıralarında yer alan bu adresi sizinle de paylaşmak istedik ve dilerseniz incelemelerinizi de bu firma üzerinden daha sağlıklı bir şekilde yapabilirsiniz. www.temizlike.com bağlantısını kullanarak online adreslerini ziyaret edebiliyorsunuz ve bu ziyaret ile birlikte ne tür çalışmalar yaptıklarını da detaylı bir şekilde inceleme şansı elde edeceksiniz.

Güven veren ve deneyim sahibi personel kadrosu ile fark yaratan firma, aynı zamanda bu sektörün en uzun soluklu firmalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Yaşam alanlarınızı daha temiz ve daha yaşanılır bir hale getirmek adına elinden gelenin çok daha fazlasını yapan ekip sayesinde sizler de verdiğiniz paranın karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Fiyatları incelediğimizde diğer firmalara kıyasla daha ekonomik rakamlar sunduklarını da yine net bir şekilde görebiliyoruz ve bu da onları tercih edilir hale getiren unsurlardan bir tanesidir.
Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

İstanbul Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


İstanbul Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları

En uygun İstanbul Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları denildiğinde akla ilk gelen Temizlike.com'un İstanbul Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları burada.
Oda Sayısı İstanbul Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları
1 + 0 100 TL
1 + 1 120 TL
2 + 1 140 TL
3 + 1 170 TL
4 + 1 200 TL
5 + 1 250 TL