Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Yaşam alanlarının temizliği profesyonel kişiler ve firmalarca yapıldığı takdirde ortaya çok daha kusursuz bir görüntü çıkıyor. Belli bir ücret ödeyerek satın alacağınız temizlik hizmetlerinde herhangi bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyoruz ve tam aksine sizler de taleplerinize daha profesyonel ve daha sağlıklı bir şekilde yanıt alma şansı elde edeceksiniz. İzmir temizlik şirketleri de bunun bilincinde ve insanlara en iyisini sunabilmek adına ellerinden gelenin çok daha fazlasını ortaya koyuyorlar.

İzmir’de hali hazırda hizmet veren sayısız firma var ve her geçen gün bir yenisi eklenerek sektör daha kalabalık ve daha rekabetçi bir görüntü sergiliyor diyebiliriz. Bu rekabet ortamı elbette müşterilerin işine yarıyor ve kaliteli temizlik hizmeti için ödeyeceğiniz rakamlar belli oranda azalıyor.

İzmir’de Hizmet Veren Profesyonel Temizlik Firmaları

İzmir şehrinde çalışmalarını yürüten ve bu sektörde kendi markasını yaratmış olan çok özel adresler var. Temizlik eylemi bireysel olarak yapıldığında sizlere de zor geliyor ya da buna zaman ayıramadığınızı fark ediyorsanız eğer hiç tereddüt etmeden İzmir temizlik şirketleri ile iletişime geçebilir ve taleplerinizi doğrudan iletebilirsiniz.

Bu konuda sizlere yardımcı olmaya devam ediyorlar ve emin olun çok uygun rakamlar ile hizmet alıyorsunuz. Güven veren ve bununla birlikte ekonomik rakamlar ile karşımıza çıkan firmalar sayesinde sektörel rekabet artıyor ve firmalar kendilerine bir şekilde çeki düzen veriyorlar.

Bizim önereceğimiz ve hatta mutlaka ziyaret edin diyebileceğimiz bir firma mevcut. www.temizlike.com adresini ziyaret ederek sizler de gerekli incelemeleri hemen şimdi yapabilirsiniz. Alanında uzman personel ve yönetici kadrosu ile birlikte bu sektöre hükmetmeye devam ediyorlar.

Ortaya koydukları çalışmalar gerçekten muazzam ve yalnızca ev temizliğinde değil,- bina temizliği, hastane temizliği, ofis temizliği ve inşaat sonrası temizlik gibi özel kategorilerde de yine bu adresten hizmet alabilirsiniz. Sizler de dilediğiniz an uygun tarih için randevu talebi iletebilir ve temizlik hizmetini düzenli olarak da alabilirsiniz. Firma sayesinde zaman kaybı yaşamamış olacaksınız ve daha da önemlisi yaşam alanlarınız çok daha sağlıklı bir şekilde temizlenecek ve sizlere teslim edilecektir.

İzmir Temizlikçi

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Uçanlar - Profesyonel İşyeri Temizlik Firması275/22 Sok. No:3 D:2 B blok Manavkuyu, Bayraklı İZMİR Teklif Al
Güzel Evim - İzmir Temizlik ŞirketiGüneşli, 515/3. Sk. 4/A, 35270 Konak/İzmirTeklif Al
Ege TemizlikKonak Mah. 859 Sk. No:5 K:1 D:111 Saray İşhanı A Blok Konak İzmirTeklif Al
Egem – Ev Temizlik ŞirketiYalı Mahallesi 6440/2 Sokak No:32 Karşıyaka/İzmirTeklif Al
AdaslanKAZIM KARABEKİR MAH. YILDIZ CAD. NO:63 - İzmir /KarabağlarTeklif Al
Efe – İzmir Apartman TemizliğiErzene mahallesi 75 sokak No 24 B Bornova / İZMİRTeklif Al
Yaşam – Bina TemizliğiAKDENIZ MAH. MIMAR KEMALETTIN CAD. NO : 107 ÜLKÜ ÇARŞISI KAT 4 - 404Teklif Al
Temizlik Sepeti – Halı YıkamaOsmangazi Mahallesi, Platin Evleri, 616/1. Sk. D:No: 5/1, 35535 Bayraklı/İzmirTeklif Al
İnci Evim Folkart Towers Bayraklı İZMİRTeklif Al
Akkurt – Koltuk Temizliği ve Halı Yıkama1620 /12 sok 85 /A -Bayraklı / İZMİRTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

İzmir ev temizliği şirketleri nelerdir?

İzmir şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan İzmir temizlik firmasını size yönlendirelim.

İzmir ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece İzmir değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

İzmir şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

İzmir şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

İzmir ev temizliği fiyatları ne kadardır?

İzmir ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

İzmir Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


İzmir Ev Temizliği Fiyatları

En uygun İzmir ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz İzmir ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL