Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Kadıköy Temizlik

Karşımızda İstanbul haritası var ve bu haritanın her bir noktasında hizmet veriyor olmak bizi gerçek manada mutlu ediyor. Kadıköy temizlik de bu haritanın en önemli parçalarından bir tanesidir ve semt sakinlerine profesyonel temizlik hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Geniş kitlelere ulaşmak ve çalışmalarımızı daha fazla insana ulaştırmak adına buradayız ve bunu da profesyonel bir şekilde yerine getiriyoruz.

Kadıköy temizlik ekibi, taleplerinize hızlı bir şekilde yanıt veriyor ve beklentilerinizi doğrudan karşılamak adına elinden gelenin çok daha fazlasını ortaya koyuyor. Profesyonel bir kadro ile yolumuza devam ediyor ve bu kadroyu siz değerli dostlarımıza da sunuyoruz. Yalnızca Kadıköy’de değil, aynı zamanda şehrin tüm semtlerinde aktif olarak varız ve bunu da başarılı bir şekilde yerine getiriyoruz.

Dilediğiniz zaman temizlike.com üzerinden randevu oluşturabilir ve cep telefonu numaralarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Aynı şekilde sormak istediğiniz soruları da yine site üzerinden personel kadrosuna ulaştırabiliyorsunuz. Temizlik hizmetlerinde deneyimi belirgin şekilde ortaya koyan ve %100 müşteri memnuniyeti ile hareket eden ekibimiz, her daim hizmetinizde olacaktır.

Tüm Türkiye’de!

Temizlik hizmetleri artık tüm Türkiye’de ve yelpazemizi olabildiğince genişletmiş durumdayız. Taleplerinize hızlı bir şekilde yanıt veriyor ve yaşam alanlarınızı daha sağlıklı hale getiriyoruz. Temizlik hizmeti almak isteyen her müşterimiz, eğer dilerse bunu dijital olarak yerine getirebiliyor ya da cep telefonu iletişimi ile de hizmet talebini iletebiliyor.

Başarılı bir organizasyondan bahsediyoruz ve hizmet aldığınızda ne demek istediğimizi sizler de daha net bir şekilde görüntülemiş ve anlamış olacaksınız. Bu kadro hafta sonu da çalışmalarına devam ediyor ve sizin için en uygun zamanı belirleyerek adreslerinize kısa süre içerisinde ulaşıyoruz.

Kadıköy Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
Kadıköy Böcek İlaçlamaOsmanağa Mah. Nüshetefendi Sok. 18 K:2 Kadıköy 34714Teklif Al
Aybars – Ev Temizlik ŞirketiKozyatağı Mah. Şemsettin Günaltay Cad. 110 KadıköyTeklif Al
Koza Destek – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeSahrayı Cedit Mah. Halk Sok. 27 Golden Plaza A Blok K:4 D:8-9 KadıköyTeklif Al
SPLUS - Dış Cephe YıkamaGöztepe Mah. Cezmi Or Sok. 16 Kadıköy, İstanbulTeklif Al
Çetinkaya - Banka,Hastane,AVM Temizlik HizmetleriOsmanağa Mah. Hasırcıbaşı Cad. 4 KadıköyTeklif Al
Marmara - Gündelikçi KadınlarBostancı Mah. Yalı Yolu Sok. 52 İsmail Ergin İş Mrk. A Blok K:8 D:30 KadıköyTeklif Al
Yenigün - Temizlikçi Personel Temini02163268328 Osmanağa Mah. Kuşdili Cad. 8 İnşaatçılar İşh. K:4 Kadıköy, İstanbulTeklif Al
Turhan – İnşaat SonrasıCaferağa Mah. Sakız Sok. 6/9 Kadıköy, İstanbulTeklif Al
Kadıköy Halı YıkamaRasimpaşa Mah. Macit Erbudak Sok. 49 Kadıköy 34716 Teklif Al
Kadıköy Kuru TemizlemeEğitim Mah. Abdibey Sok. 24/D A Blok Kentplus Sit. KadıköyTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Kadıköy ev temizliği şirketleri nelerdir?

Kadıköy şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Kadıköy temizlik firmasını size yönlendirelim.

Kadıköy ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Kadıköy değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Kadıköy şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Kadıköy şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Kadıköy ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Kadıköy ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.



Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Kadıköy Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Kadıköy Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Kadıköy ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Kadıköy ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL