Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Kahramankazan Temizlik

Ankara şehrinin her bir noktasına ulaşmış durumdayız ve ilçelerde de çok özel kadrolar ile temizlik hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Kahramankazan temizlik ekibi de bu kadrolardan biri ve incelemelerinizi yaptığınızda ne kadar haklı olduğumuzu sizler de göreceksiniz. Ankara ve ilçelerinde devam eden temizlik hizmetleri için temizlike.com üzerinden randevu talep edebilir ve sizler de bu çalışmalardan en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.

Kahramankazan temizlik hizmetleri ve çok daha fazlasını bulabileceğiniz bir web sitesi tasarladık ve bu site aracılığı ile çalışmalar hakkında daha net bilgiler edinme şansına sahip oluyorsunuz. Profesyonel temizlik çalışmalarını en uygun rakamlar eşliğinde sizlere sunduğumuzu da hatırlatmak isteriz ve diğer firmalar ile kıyas yaptığınızda bu farkı tespit etmeniz de daha kolay ve somut bir hal alacaktır.

Kahramankazan temizlik kadrosu, kurum içi eğitim desteği almaya da devam ediyor ve bu sayede sektör ile ilgili eksikleri birlikte tespit edip kendimizi daha kusursuz bir şekilde geliştiriyoruz. Sizlerden gelen taleplere de önem veriyor ve yanıt sunabilmek adına özel bir çalışmaya imza atıyoruz.

Online Randevu Ayrıcalığı

Temizlike.com adresi faaliyet gösterdiği sürece sizler de temizlik hizmeti almak için randevularınızı bu adres aracılığı ile oluşturabileceksiniz. Tek bir tık ile şehir seçiminde bulunabilir ve aynı zamanda iletişim bilgilerinizi de iletebilirsiniz.

Fark yaratan hizmetler ve sağlıklı bir çalışma için yapmanız gereken tek şey randevu almak olacaktır. Bu konuda taleplerinize daha hızlı ve daha deneyimli bir şekilde yanıt verdiğimizi düşünüyoruz. Dilerseniz diğer firmalara da göz atabilir ve bir kıyaslama yaprak aradaki farkı sizler de net bir şekilde görebilirsiniz. Bu konuda kendimize çok fazla güveniyoruz.

Kahramankazan Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Kazan Böcek İlaçlamaKavaklıdere Mah. Akay Cad. 27 Çankaya, AnkaraTeklif Al
Cerit – Ev Temizlik ŞirketiSaray Mah. 129. Cad. 6 Kazan, AnkaraTeklif Al
Kazan Halı YıkamaMaltepe Mah. Necatibey Cad. 72/14 Çankaya, AnkaraTeklif Al
Kazan Kuru TemizlemeKızlarpınarı Cad. 15 Keçiören, AnkaraTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Kahramankazan ev temizliği şirketleri nelerdir?

Kahramankazan şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Kahramankazan temizlik firmasını size yönlendirelim.

Kahramankazan ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Kahramankazan değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Kahramankazan şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Kahramankazan şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Kahramankazan ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Kahramankazan ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Kahramankazan Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Kahramankazan Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Kahramankazan ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Kahramankazan ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL