Profesyonel Temizlik
Temizlik Bizden
Beğeni Sizden

Türkiye'nin 1 Numaralı Temizlik Şirketi

HİZMET AL

Kahramanmaraş Temizlik

Online randevu ayrıcalığı sunan Kahramanmaraş temizlik ekibi, siz değerli müşterilerimizi memnun edebilmek adına elinden gelenin çok daha fazlasını ortaya koyuyor. Dilerseniz vakit kaybetmeden bu sürecin nasıl işlediğine detaylı bir şekilde göz atalım ve var olan soru işaretlerini de kısa süre içerisinde ortadan kaldırmış olalım.

Şehir Seçimi: 81 ilde ve sayısız ilçede hizmet verdiğimizi biliyor muydunuz? Randevu taleplerinizi iletmek isterseniz eğer öncelikli olarak temizlike.com adresini kullanmalı ve şehir belirlemelisiniz. Hangi şehirde iseniz seçim yapmanız yeterli olacaktır ve bu doğrultuda imdadınıza yetişmeye çalışacağız. Her şehirde ve her ilçede hizmet verme düşüncesi ile çıktığımız bu yolda hedeflerimizi tamamlamış durumdayız. Şehir seçimini yaptıktan hemen sonra hizmet türünü de belirleyebilirsiniz ve bu sayede süreci tamamlamış olacaksınız.

Hizmet Türü: Ev temizliği ile birlikte yine ofislerinizi ve boş binalarınızı da temizlemeye devam ediyoruz. Hangi hizmeti almak isterseniz buradan seçimlerinizi yapabilir ve devamında onay verebilirsiniz. Kahramanmaraş temizlik taleplerinizi ya da farklı iller için hizmet taleplerinizi iletebilirsiniz. Gün içerisinde adreslerinize ulaşıyor ve kalabalık bir ekip ile çalışmalarımızı başlatıyoruz. Beklentilerinize doğrudan yanıt vermek ve sizleri memnun edebilmek adına buradayız ve aslında en iyi yaptığımız şeylerden bir tanesi de kesinlikle budur. Dilediğiniz an bize ulaşabiliyor ve profesyonel temizlik için sizler de adımlarınızı atabiliyorsunuz.

Kalabalık kadromuz sayesinde zaman kaybı yaşatmıyor ve işlemleri gün sonunda tamamlamış oluyoruz. Sektördeki diğer firmalara kıyasla daha hızlı ve daha deneyimli olduğumuz da belirtmek isteriz ve bu deneyimden faydalanmak istediğinizde emin olun yüksek rakamlar ödemiyorsunuz. Tam aksine sektörün en uygun fiyatları ile karşınıza çıkıyor ve yüzünüzü güldürmeyi de başarıyoruz.
Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Kahramanmaraş Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Kahramanmaraş Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Kahramanmaraş Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları denildiğinde akla ilk gelen Temizlike.com'un Kahramanmaraş Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları burada.
Oda Sayısı Kahramanmaraş Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları
1 + 0 100 TL
1 + 1 120 TL
2 + 1 140 TL
3 + 1 170 TL
4 + 1 200 TL
5 + 1 250 TL