Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Online randevu ayrıcalığı sunan Kahramanmaraş temizlik ekibi, siz değerli müşterilerimizi memnun edebilmek adına elinden gelenin çok daha fazlasını ortaya koyuyor. Dilerseniz vakit kaybetmeden bu sürecin nasıl işlediğine detaylı bir şekilde göz atalım ve var olan soru işaretlerini de kısa süre içerisinde ortadan kaldırmış olalım.

Şehir Seçimi: 81 ilde ve sayısız ilçede hizmet verdiğimizi biliyor muydunuz? Randevu taleplerinizi iletmek isterseniz eğer öncelikli olarak temizlike.com adresini kullanmalı ve şehir belirlemelisiniz. Hangi şehirde iseniz seçim yapmanız yeterli olacaktır ve bu doğrultuda imdadınıza yetişmeye çalışacağız. Her şehirde ve her ilçede hizmet verme düşüncesi ile çıktığımız bu yolda hedeflerimizi tamamlamış durumdayız. Şehir seçimini yaptıktan hemen sonra hizmet türünü de belirleyebilirsiniz ve bu sayede süreci tamamlamış olacaksınız.

Hizmet Türü: Ev temizliği ile birlikte yine ofislerinizi ve boş binalarınızı da temizlemeye devam ediyoruz. Hangi hizmeti almak isterseniz buradan seçimlerinizi yapabilir ve devamında onay verebilirsiniz. Kahramanmaraş temizlik taleplerinizi ya da farklı iller için hizmet taleplerinizi iletebilirsiniz. Gün içerisinde adreslerinize ulaşıyor ve kalabalık bir ekip ile çalışmalarımızı başlatıyoruz. Beklentilerinize doğrudan yanıt vermek ve sizleri memnun edebilmek adına buradayız ve aslında en iyi yaptığımız şeylerden bir tanesi de kesinlikle budur. Dilediğiniz an bize ulaşabiliyor ve profesyonel temizlik için sizler de adımlarınızı atabiliyorsunuz.

Kalabalık kadromuz sayesinde zaman kaybı yaşatmıyor ve işlemleri gün sonunda tamamlamış oluyoruz. Sektördeki diğer firmalara kıyasla daha hızlı ve daha deneyimli olduğumuz da belirtmek isteriz ve bu deneyimden faydalanmak istediğinizde emin olun yüksek rakamlar ödemiyorsunuz. Tam aksine sektörün en uygun fiyatları ile karşınıza çıkıyor ve yüzünüzü güldürmeyi de başarıyoruz.

Kahramanmaraş Temizlik Şirketleri

Firma İsmiAdresiTelefon Numarası
ÖNDER HALI YIKAMAGedemen Mah. 90014. Sok. Onikişubat, KahramanmaraşTeklif Al
OLİFA EV TEMİZLİK VE DANIŞMANLIKİsmet Paşa Mah. Dedezade Cad. Devekent Hastanesi Karşısı Belli İşh. K:3 D:17 DulkadiroğluTeklif Al
AKSU OFİS TEMİZLİK ŞİRKETİHürriyet Mah. 34049. Sok. B2 Yaşamkent Sitesi OnikişubatTeklif Al
Clean HomeHaydar Bey Mh.32207.Sk. No:1/23 Onikişubat/KahramanmaraşTeklif Al
BuseAlparslan caddesi no: 44 / Dulkadiroğlu/KahramanmaraşTeklif Al
Gürocak APARTMAN TEMİZLİKMimar Sinan Mahallesi – Aladdin Zdenören Caddesi – Şeyh Edibali Bulvarı No: 69 KahramanmaraşTeklif Al
Sağlık TemizlikAbdülhamithan Mah. 3009 Sok. 3/A Onikişubat/KahramanmaraşTeklif Al
Durusoy İlaçlamaŞeyh Adil Mahallesi Girne Caddesi Arı Sİtesi A Blok No:21/B DulkadiroğluTeklif Al
Uras TemizlikTekerek Mah. Bahçeci Hoca Blv. Dilken Apt. No: 86/A OnikişubatTeklif Al
EfelüxMesderes Mah. 46007Sok. No:5 Dukladiroğlu / KahramanmaraşTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Kahramanmaraş ev temizliği şirketleri nelerdir?

Kahramanmaraş şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Kahramanmaraş temizlik firmasını size yönlendirelim.

Kahramanmaraş ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Kahramanmaraş değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Kahramanmaraş şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Kahramanmaraş şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Kahramanmaraş ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Kahramanmaraş ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Kahramanmaraş Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Kahramanmaraş Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Kahramanmaraş ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Kahramanmaraş ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL