Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Kalecik Temizlik

Evleriniz ve ofisleriniz için düzenli temizlik hizmeti almak istediğinizde ne yazık ki bu sektörü tanımayan ve hatta bihaber olan isimler ile muhatap olmak durumunda kalıyorsunuz. Bizler, temizlike.com ailesi olarak bu algıyı yıkmak ve ön yargılarınızı ortadan kaldırmak adına hizmet veriyor ve elimizden gelenin çok daha fazlasını ortaya koyuyoruz.

Kalecik temizlik ekibi ile tanıştığınızda bu konuda ne demek istediğimizi anlayacak ve bizi tercih etmek isteyeceksiniz. Randevularınızı hızlı bir şekilde alabiliyor ve daha da önemlisi temizlik hizmetleri için yüksek rakamlar ödemek durumunda kalmıyorsunuz. Kendine güvenen çok özel bir ekip hazırladık ve bu ekip ile birlikte sektörün lideri konumunda yer alıyoruz.

Kalecik temizlik ekibini tercih ederek sizler de en doğru kararı vermiş olacaksınız ve uygun rakamlar ile birlikte yaşam alanlarınızı daha sağlıklı bir şekilde teslim almış olacaksınız. Profesyonel ekibimizi her geçen gün bir adım daha ileriye taşımak adına kurum içi eğitim desteği de sağlıyoruz. Bu eğitimler ile birlikte eksiklerimizi daha hızlı ve daha doğru bir şekilde kapatma şansı elde ediyoruz.

İncelemelerinizi yaptığınızda bu firmanın ve yine bu kadronun neden daha popüler olduğunu sizler de net bir şekilde görecek ve bizlere hak vereceksiniz.

Kimyasal Temizlik Ürünlerini Tercih Etmiyoruz

Birçok firma ne yazık ki tercihlerini bu yönde yapıyor ancak biz, kimyasal içerik ve ürünlere herhangi bir şekilde yer vermiyoruz. Amacımız, daha sağlıklı ve daha kaliteli bir temizlik hizmeti sunabilmek ve bunu da başarılı bir şekilde yerine getirdiğimizi söyleyebiliriz.

Temizlik hizmetleri hakkında bilgi almak ve diğer tüm detaylara ulaşmak için hemen şimdi web sitemize göz atabilir ve sorularınıza da doğrudan yanıt alabilirsiniz.

Kalecik Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Kalecik Böcek İlaçlamaAziziye Mah. Refik Belendir Sok. 101 D:10 Çankaya, AnkaraTeklif Al
Kalecik Ev Temizlik ŞirketiBağcılar Mah. Açın Cad. 34 D:4 Esat, Çankaya, AnkaraTeklif Al
Kalecik Halı YıkamaHalitcevriaslangil Mah. Kalecik, AnkaraTeklif Al
Kalecik Kuru TemizlemeFatih Sultan Mah. Üniversite Cad. 44 Arsia İş Mrk. Dk:11 Çayyolu, Etimesgut, AnkaraTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Kalecik ev temizliği şirketleri nelerdir?

Kalecik şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Kalecik temizlik firmasını size yönlendirelim.

Kalecik ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Kalecik değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Kalecik şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Kalecik şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Kalecik ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Kalecik ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Kalecik Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Kalecik Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Kalecik ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Kalecik ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL