Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Karaburun Temizlik

Sağlıklı bir alan yaratabilmek için profesyonel temizlik hizmetlerine her daim ihtiyacınız olacaktır ve merak etmeyin bu hizmeti almak için de servet ödemenize gerek yok. Yapmanız gereken tek şey Karaburun temizlik ekibini harekete geçirmek ve randevu taleplerinizi doğrudan iletmek olacaktır. Burada, İzmir şehrinde aktif bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyor ve müşteri portföyümüzü genişletmek adına elimizden gelenin daha fazlasını yapıyoruz.

Sunduğumuz temizlik hizmetleri ile birlikte kısa süre içerisinde geniş kitlelere ulaştık ve artık hizmet verdiğimiz il sayısı da eskiye kıyasla çok daha fazladır. Karaburun temizlik ekibi her geçen gün kendini biraz daha geliştiriyor ve sizlere çok daha kaliteli olanı sunuyor.

Hemen şimdi randevu alabilir ve yaşam alanlarınızı bu ekibe teslim edebilirsiniz. Sizleri memnun etmek gibi bir zorunluluğumuz var ve bizler bunu büyük bir keyifle yerine getiriyoruz. Karaburun temizlik hizmetleri incelemesi yapmak ve bu kadro hakkında daha fazla bilgi almak adına temizlike.com adresini de inceleyebilirsiniz. Büyümeye devam eden ve profesyonel temizlik hizmetleri ile birlikte sektörü domine eden firmamız, sizleri de memnun etmeyi başaracaktır.

İnşaat Sonrası Temizlik

Temizlik çalışmalarının detaylarını sizinle de paylaşmaya devam ediyoruz. İnşaat sonrası temizlik hizmeti de yine bu ekip tarafından sunulan ayrıcalıklardan bir tanesidir. Deneyimlerimizi aktarmak istediğimiz bir sektörde hizmet veriyor ve bu işi de başarılı bir şekilde yürütüyoruz.

Karaburun temizlik ekibi ile çalışmaya başladığınız andan itibaren sizler de övgü dolu hizmetlerimizin ne kadar kıymetli ve özel olduğunu daha net bir şekilde göreceksiniz. Diğer tüm detayları da web sitemizde bulabilir ya da ofislerimizi ziyaret ederek de bilgi alabilirsiniz.

Karaburun Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Karaburun Böcek İlaçlama1671. Sok. 233/A Karşıyaka, İzmirTeklif Al
EGEM – Ev Temizlik ŞirketiYalı Mah. 6440/2. Sok. 32/A Karşıyaka 35550, İzmirTeklif Al
Karaburun Halı YıkamaKasımpaşa Mah. Altuğ Karaburun Cad. Menemen, İzmirTeklif Al
Karaburun Kuru TemizlemeYenikent Mah. 75. Yıl Cumhuriyet Cad. 134/A Urla, İzmirTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Karaburun ev temizliği şirketleri nelerdir?

Karaburun şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Karaburun temizlik firmasını size yönlendirelim.

Karaburun ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Karaburun değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Karaburun şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Karaburun şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Karaburun ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Karaburun ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Karaburun Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Karaburun Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Karaburun ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Karaburun ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL