Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Karaköprü nüfus olarak Şanlıurfa’nın en kalabalık dördüncü ilçesidir. Şanlıurfa Karaköprü tüm sosyoekonomik açılardan gelişmiş bir yerleşmedir, bundan dolayıdır ki temizlik sektörünün hizmet sunduğu ve önem atfettiği alanların da başına çekmektedir.

Karaköprü ev temizliği yaptırmak isteyenler  Mimar Sinan Mah. 101 Sok. 2 Küçükler Apt. K:1 Şanlıurfa Merkez, Şanlıurfa adresinde yer alan ROTA temizlik şirketine 04143135960 iletişim numarasından ulaşabilirler. İşyeri temizliği yaptırmak isteyenler Doğukent Mah. 108. Cad. 12 D:18 Karaköprü, Şanlıurfa  adresinde yer alan  İŞİM temizlik şirketi ile irtibat kurabilirler. Mevcut telefon numarası 05424826282 olarak sistemde kayıtlıdır, Kemal Balkat yetkili kişidir.

Temizlike.com sitemizden böcek ilaçlama hizmeti de talep edebilirsiniz. Şanlıurfa Karaköprü böcek ilaçlama firmaları arasında talep görenler arasında Doğa böcek ve haşere ilaçlama gelmektedir. Karşıyaka Mah. Gap Blv. 46/A Doğukent Sit. D Blok Karaköprü, Şanlıurfa adresine giderek ya da 05442658669 telefon numarasından ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

Karaköprü halı yıkama ve koltuk silme hizmeti için Hakimdede Mah. Bedendibi Cad. 56 Şanlıurfa Merkez, Şanlıurfa adresinde yer alan  Adres  halı yıkama şirketinden 04143140999 iletişim numarasından irtibat kurabilirsiniz.

Karaköprü’de kuru temizleme hizmeti veren Solmaz kuru temizleme, Atatürk Mah. 2. Sok. 23 Şanlıurfa Merkez, Şanlıurfa adresinde yer almaktadır. 04143134892 numarasını arayarak iletişim kurabilirsiniz. Diğer hizmet noktalarını aşağıdaki verdiğimiz tablodan da ulaşabilirsiniz.

Karaköprü Temizlik Firmaları

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Karaköprü Böcek İlaçlamaYenişehir Mah. 238. Sok. 2 Çöran Apt. Şanlıurfa Merkez, ŞanlıurfaTeklif Al
KARAHAN GROUP – Ev Temizlik ŞirketiSultan Fatih Mah. İpekyol Cad. 2 Akasya Apt. K:1 Şanlıurfa Merkez, ŞanlıurfaTeklif Al
CEMO – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeSelahaddin Eyyübi Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. 1 Oktan Apt. K:1 Yenişehir, Şanlıurfa Merkez, ŞanlıurfaTeklif Al
Karaköprü Halı YıkamaMaşuk Mah. Maşuk Yolu 32 Karaköprü, ŞanlıurfaTeklif Al
Karaköprü Kuru TemizlemeHamidiye Emniyet Cad. 3 2. Nimetoğlu Apt. Şanlıurfa Merkez, ŞanlıurfaTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Karaköprü ev temizliği şirketleri nelerdir?

Karaköprü şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Karaköprü temizlik firmasını size yönlendirelim.

Karaköprü ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Karaköprü değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Karaköprü şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Karaköprü şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Karaköprü ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Karaköprü ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Karaköprü Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Karaköprü Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Karaköprü ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Karaköprü ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL