Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Bu sektörde ve temizlik çalışmalarında bir marka yaratabilmek adına elimizden gelenin çok daha fazlasını ortaya koyuyor ve insanları memnun etmeyi başarıyoruz. Karaman temizlik kadrosu ile birlikte siz değerli müşterilerimize de en iyisini sunmaya devam ediyoruz. İncelemelerinizi yaparsanız eğer bu konuda ne denli başarılı olduğumuzu ve kusursuz işlere imza attığımızı sizler de net bir şekilde göreceksiniz.

Karaman temizlik araması neticesinde karşınıza birçok farklı firma çıkacaktır ve sektörün ne denli kalabalık olduğunu tespit etmek de pek zor değil. Bu kalabalık sektörde başarılı olmak için öncelikli olarak güven detayını bir adım öne taşımak ve hemen ardından insanların taleplerine profesyonel olarak yanıt vermek gerekiyor.

Elbette kolay şeyler değil ancak sahip olduğumuz ekip ve yönetici kadrosu, bu sektörü ve insanları iyi tanıyan isimlerden oluşuyor. Sizleri nasıl ve ne şekilde memnun edebileceğimizi çok iyi biliyor ve bu doğrultuda çalışmalarımızı yürütüyoruz. Sormak istediğiniz sorular varsa eğer hemen şimdi iletişime geçebilir ve yardım alabilirsiniz. Karaman temizlik ailesi, temizlike.com bünyesinde yer almaktadır ve bu arada ülkenin 81 ilinde hizmet verdiğimizi de belirtmek isteriz.

Hedeflerimiz arasında sahip olduğumuz haritayı genişletmek de var ve şu an için en geniş sınırlara ulaşmış ender firmalardan biri olarak karşınıza çıkıyoruz. Katkınızdan dolayı teşekkür ederiz ve yeni müşterilerimizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Sizler de temizlik hizmeti alarak firmamıza ve yaşam alanlarınıza katkıda bulunabilirsiniz ve bunun için bir servet ödemenize de gerek kalmıyor. Hemen şimdi site üzerinden online randevu talebi oluşturabilir ve bu talep doğrultusunda ekiplerimizi kısa süre içerisinde harekete geçirerek yaşam alanlarınıza ya da ofislerinize davet edebilirsiniz.

Karaman Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Karaman Böcek İlaçlamaNefise Sultan Mah. İstasyon Cad. 79/A Karaman Merkez, KaramanTeklif Al
Pekcan– Ev Temizlik ŞirketiSekiçeşme Mah. 61. Sok. 9 Karaman Merkez, KaramanTeklif Al
Abayrak – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeHamidiye Mah. 1903. Sok. Karaman Merkez, KaramanTeklif Al
Miroğlu- Gündelikçi KadınlarKaraman Mah. Ordu Blv. 24 Afyonkarahisar Merkez,Teklif Al
Karaman Halı YıkamaHamidiye Mah. 345 Sok. 28 Karaman Merkez, KaramanTeklif Al
Karaman Kuru TemizlemeKaraman Mah. Leylak Cad. 31/B Afyonkarahisar Merkez, AfyonkarahisarTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Karaman ev temizliği şirketleri nelerdir?

Karaman şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Karaman temizlik firmasını size yönlendirelim.

Karaman ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Karaman değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Karaman şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Karaman şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Karaman ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Karaman ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Karaman Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Karaman Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Karaman ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Karaman ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL