Yüzlerce temizlik şirketinden fiyat teklifi al.


Temizlik çalışmalarını farklı bir seviyeye taşımak ve insanlara çok daha sağlıklı alanlar yaratmak için çıktığımız bu yolda büyük destek gördük ve hali hazırda takdir ve tebrik mesajları almaya devam ediyoruz. İnsanları mutlu etmek gerçekten güzel ve bizi de teşvik eden en önemli unsurlardan bir tanesi kesinlikle budur. Kars temizlik çalışmalarından bahsetmek istiyoruz ve detaylı bilgi aldıktan sonra eğer sizler de dilerseniz taleplerinizi oluşturabilir ve ekip arkadaşlarımıza hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Kars temizlik hizmetleri, temizlike.com bünyesinde devam ediyor ve marka değeri taşıyan bu isim ile birlikte daha profesyonel bir seviyeye taşındığının da hatırlatmak isteriz. Ev temizliği ile birlikte apartman, ofis ve inşaat sonrası temizlik gibi kategorilerde de hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bunun yanında halı ve koltuk yıkama hizmeti için de hemen şimdi taleplerinizi oluşturabilir ve ailemize katılabilirsiniz. Yaşam alanlarınız ile birlikte temizlenmesi zor eşyalarınızın temizliğini ve bakımını da büyük bir hassasiyet ile yerine getiriyor ve yüzlerinizi güldürmeyi başarıyoruz.

Uygun Fiyat Garantisi

Kars temizlik hizmetlerini sunarken kesinlikle bütçelerinize zarar vermiyoruz. Tam aksine sektörün en uygun fiyatlarını oluşturmaya çalışıyor ve daha ekonomik bir temizlik hizmeti ile karşınıza çıkıyoruz. Bu alanda en iyisini sunmak ve bunu da uygun rakamlar ile yerine getirmek için buradayız. Sektörü detaylı bir şekilde inceler ve diğer firmalara göz atarsanız eğer bu konuda ne kadar haklı ve gerçekçi olduğumuzu sizler de net bir şekilde görmüş olacaksınız.

81 ilde devam eden temizlik hizmetleri için hemen şimdi online olarak randevu alabiliyor ve sizler de taleplerinizi doğrudan oluşturabiliyorsunuz. Kendine güvenen deneyim sahibi bir ekip ile çıktığımız yolda çok özel ve önemli işlere imza attığımızı da hatırlatmak isteriz.

Kars Temizlik Şirketleri

Firma AdıAdresiTelefon Numarası
Kars Böcek İlaçlamaOrtakapı Mah. Atatürk Cad. 130 Kars Merkez, KarsTeklif Al
Üçler – Ev Temizlik ŞirketiOrtakapı Mah. Yeni Pazar Cad. 58 Eski Belediye İşh. K:1 D:123 Kars Merkez, KarsTeklif Al
DNA – İşyeri Temizlik Hizmetleri ve Cam SilmeŞehitler Mah. Işık Sok. C1/7 Kars Merkez, KarsTeklif Al
Kars Halı YıkamaYenişehir Mah. Ali Gaffar Okkan Blv. 1 Kars Merkez, KarsTeklif Al
Kars Kuru TemizlemeŞehitler Mah. İnönü Cad. 100/A Kars Merkez, KarsTeklif Al
SIKÇA SORULAN SORULAR

Kars ev temizliği şirketleri nelerdir?

Kars şehrinde bulunan en kaliteli şirketleri sizler için bir araya getirdik. Talebinizi oluşturun, istediğiniz gün ve saat için en uygun olan Kars temizlik firmasını size yönlendirelim.

Kars ev temizliği hizmetine neler dahil değildir?

Sadece Kars değil 81 il için işleyişimiz aynıdır. Dış cam temizliği, derin leke çıkarma, küf temizliği, yemek pişirmek gibi konularda hizmet vermiyoruz. Ancak ek talepleriniz için evinize gelen temizlik personeliyle anlaşabilirsiniz.

Kars şehrinde hangi ilçelere hizmet veriyorsunuz?

Kars şehrinde bulunan tüm ilçe, mahalle ve sokaklara hizmet veriyoruz.

Kars ev temizliği fiyatları ne kadardır?

Kars ev temizliği fiyatları apartman, bina, ev veya ofis durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Ancak genel hatlarıyla 1+0; 100 TL, 1+1; 120 TL, 2+1 140 TL olacak şekilde ortalama fiyatlarımız bulunmaktadır.Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Kars Ev Temizliği Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Kars Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Kars ev temizliği için tek tek şirketleri kıyaslamana gerek yok. En ucuz Kars ev temizliği fiyatları Temizlike.com'da!
Ev Oda Sayısı Temizlik Fiyatları
1 + 0 60 TL
1 + 1 80 TL
2 + 1 110 TL
3 + 1 140 TL
4 + 1 180 TL
5 + 1 210 TL