Profesyonel Temizlik
Temizlik Bizden
Beğeni Sizden

Türkiye'nin 1 Numaralı Temizlik Şirketi

HİZMET AL

Kars Temizlik

Temizlik çalışmalarını farklı bir seviyeye taşımak ve insanlara çok daha sağlıklı alanlar yaratmak için çıktığımız bu yolda büyük destek gördük ve hali hazırda takdir ve tebrik mesajları almaya devam ediyoruz. İnsanları mutlu etmek gerçekten güzel ve bizi de teşvik eden en önemli unsurlardan bir tanesi kesinlikle budur. Kars temizlik çalışmalarından bahsetmek istiyoruz ve detaylı bilgi aldıktan sonra eğer sizler de dilerseniz taleplerinizi oluşturabilir ve ekip arkadaşlarımıza hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Kars temizlik hizmetleri, temizlike.com bünyesinde devam ediyor ve marka değeri taşıyan bu isim ile birlikte daha profesyonel bir seviyeye taşındığının da hatırlatmak isteriz. Ev temizliği ile birlikte apartman, ofis ve inşaat sonrası temizlik gibi kategorilerde de hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bunun yanında halı ve koltuk yıkama hizmeti için de hemen şimdi taleplerinizi oluşturabilir ve ailemize katılabilirsiniz. Yaşam alanlarınız ile birlikte temizlenmesi zor eşyalarınızın temizliğini ve bakımını da büyük bir hassasiyet ile yerine getiriyor ve yüzlerinizi güldürmeyi başarıyoruz.

Uygun Fiyat Garantisi

Kars temizlik hizmetlerini sunarken kesinlikle bütçelerinize zarar vermiyoruz. Tam aksine sektörün en uygun fiyatlarını oluşturmaya çalışıyor ve daha ekonomik bir temizlik hizmeti ile karşınıza çıkıyoruz. Bu alanda en iyisini sunmak ve bunu da uygun rakamlar ile yerine getirmek için buradayız. Sektörü detaylı bir şekilde inceler ve diğer firmalara göz atarsanız eğer bu konuda ne kadar haklı ve gerçekçi olduğumuzu sizler de net bir şekilde görmüş olacaksınız.

81 ilde devam eden temizlik hizmetleri için hemen şimdi online olarak randevu alabiliyor ve sizler de taleplerinizi doğrudan oluşturabiliyorsunuz. Kendine güvenen deneyim sahibi bir ekip ile çıktığımız yolda çok özel ve önemli işlere imza attığımızı da hatırlatmak isteriz.Benzer Yazılar
Neler Dahil Değil?

Dış cam temizliği

Derin leke çıkarma

Küf temizliği

Haşere ve böcek temizliği

Yemek pişirmek

Fırın, Buzdolabı veya Dolap İçi

Büyük balkon temizliği

Kars Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları Bilgileri

Hizmet verilen ilçeler
Tüm ilçeler
En düşük ortalama fiyat
120 TL
Ödeme yöntemi nedir?
Kapıda ödeme
Fiyata malzeme dahil mi?
Malzeme dahil


Kars Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları

En uygun Kars Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları denildiğinde akla ilk gelen Temizlike.com'un Kars Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları burada.
Oda Sayısı Kars Temizlik Şirketleri: Ev Temizliği Fiyatları
1 + 0 100 TL
1 + 1 120 TL
2 + 1 140 TL
3 + 1 170 TL
4 + 1 200 TL
5 + 1 250 TL